О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1055
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 80. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 июля 2002 г. N 761 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P020761
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1055 P951055_ "Об утверждении перечня международных организаций, освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 316) следующее дополнение:
Перечень международных организаций, освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер N 48, следующего содержания:
"48. Региональный экологический центр Центральной Азии".
2. Поручить Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды совместно с Министерством финансов и Министерством государственных доходов Республики Казахстан в 10-дневный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению поправок в пункт 4 статьи 7 Z000069_ "Соглашения об условиях работы Регионального экологического центра Центральной Азии" по вопросам налогообложения.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1055 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қаңтар N 80. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 шілдедегі N 761 қаулысымен. Бұл өзгеріс 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді. ~P020761
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығынан босатылатын халықаралық ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1055 P951055_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 27, 316-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығынан босатылатын халықаралық ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 48-жолмен толықтырылсын:
"48. Орталық Азияның аймақтық экологиялық орталығы.".
2. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігіне Қаржы министрлігімен және Мемлекеттік кіріс
министрлігімен бірлесіп 10 күн мерзімде Қазақстан Республикасының
Үкіметіне "Орталық Азияның аймақтық экологиялық орталығы жұмысының
жағдайлары туралы келісімнің" 7-бабы 4-тармағының салық салу мәселелері
бойынша түзетуін нақтылайтын ұсыныстар енгізу тапсырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.