О признании утратившими силу постановлений Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1992 года N 645 и от 5 апреля 1994 года N 330
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года N 308
В связи с введением в действие Закона Республики Казахстан Z000129_ "О социальном партнерстве в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1992 года N 645 P920645_ "О социальном партнерстве в области социально-трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 31, ст. 474);
2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля
1994 года N 330 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 3 августа 1992 года N 645" (САПП Республики
Казахстан, 1994 г., N 16, ст.160).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Министлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 тамыздағы N 645 және 1994 жылғы 5 сәуірдегі N 330 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 1 наурыз N 308
"Қазақстан Республикасындағы әлеуметтік әріптестік туралы" Z000129_ Қазақстан Республикасы Заңының қолдануға енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Әлеуметтік-еңбек қатынастары саласындағы әлеуметтік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 тамыздағы N 645 P920645_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 31, 474-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы
3 тамыздағы N 645 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 5 сәуірдегі N 330 қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 16, 160-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.