О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 1155
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2001 года N 335
В связи с уменьшением потребления мазута в республике и в целях предупреждения затоваривания резервуарных парков нефтеперерабатывающих заводов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 28 июля 2000 года N 1155
P001155_
"О введении временного
запрета на экспорт мазута" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31,
ст. 393).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 1155 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 наурыз N 335
Республикада мазутты тұтынудың азаюына байланысты және мұнай өңдеу
зауыттары резервуарлық парктерінің тауарға толып кетуін болдырмау
мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мазут экспортына уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 1155
P001155_
қаулысының
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 31, 393-құжат) күші жойылды
деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.