О передаче спортивного комплекса "Медеу" в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года N 426
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 года N 3698 U973698_ "О статусе города Алматы и мерах по его дальнейшему развитию" и Законом Республики Казахстан от 1 июля 1998 года Z980258_ "Об особом статусе города Алматы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима города Алматы о передаче Республиканского государственного казенного предприятия "Высокогорный спортивный комплекс "Медеу" в коммунальную собственность города Алматы.
2. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить передачу Республиканского государственного казенного предприятия "Высокогорный спортивный комплекс "Медеу" в соответствии с требованиями законодательства Республики Казахстан из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Акиму города Алматы в установленном законодательством порядке
обеспечить перерегистрацию спортивного комплекса "Медеу", передаваемого в
коммунальную собственность.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

"Медеу" спорт кешенін Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 наурыз N 426
Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы қаласының мәртебесі және оны одан әрі дамыту жөніндегі шаралар туралы" 1997 жылғы 20 қазандағы N 3698  U973698_ Жарлығына және "Алматы қаласының ерекше мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 1 шілдедегі  заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Биік таудағы "Медеу" спорт кешені" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы Алматы қаласы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасындағы талаптарға сәйкес "Биік таудағы "Медеу" спорт кешені" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын республикалық меншіктен Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беруді қамтамасыз етсін.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Алматы қаласының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке берілетін "Медеу" спорт кешенінің қайта тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі