О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 283
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2001 года N 500. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 января 2004 г. N 100 (P040100)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 283 P010283_  "Вопросы Агентства финансовой полиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст.83) следующее дополнение:
пункт 5 дополнить словами ", кроме подпункта 8) пункта 12 Положения об Агентстве финансовой полиции Республики Казахстан, который вступает в силу со дня введения в действие законов, предусматривающих внесение изменений и дополнений в соответствующие законодательные акты Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 27 февраля 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 ақпандағы N 283 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 сәуір N 500. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004.01.29. N 100 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 ақпандағы N 283 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 83-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
5-тармақ "Осы қаулы" деген сөздерден кейін ", Қазақстан  Республикасының тиісті заңнамалық кесімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізуді көздейтін заңдар қолданысқа енгізілгеннен кейін күшіне енетін Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі туралы ереженің 12-тармағының 8) тармақшасынан басқалары," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2001 жылғы 27 ақпаннан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі