Об отзыве законопроекта "О племенном животноводстве" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2001 года N 683
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан P001934_ проект Закона Республики Казахстан Z980278_ "О племенном животноводстве", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1934.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" заң жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 мамыр N 683
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1934
P001934_
қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіндегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы"
Z980278_
заң жобасы
қайтарылып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.