О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан соляной кислоты из Российской Федерации в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 763
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан соляной кислоты из Российской Федерации в Республику Таджикистан, поставляемой обществом с ограниченной ответственностью "Химэкс" (город Москва, Российская Федерация) для Государственного предприятия "Восточный комбинат редких металлов" (город Чкаловск, Республика Таджикистан) по договору N 9/99 от 13 мая 1999 года в количестве, указанном в приложении.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление перевозки железнодорожным транспортом груза по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за транзитом соляной кислоты через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2001 года N 763
Количество продукции, поставляемой
обществом с ограниченной ответственностью "Химэкс"
(город Москва, Российская Федерация) Государственному
предприятию "Восточный комбинат редких металлов"
(город Чкаловск, Республика Таджикистан)
по договору N 9/99 от 13 мая 1999 года
---------------------------------------------------------------------------
N   ! Наименование      ! Код ТН     !  Ед.   ! Кол-во    ! Общая
п/п !  продукции        ! ВЭД        !  изм   !           ! стоимость
!                   !            !        !           ! в долларах
!                   !            !        !           ! США
---------------------------------------------------------------------------
1   Кислота соляная      280610000     тонн    8,440       9749,6
---------------------------------------------------------------------------
Станция отправления: Икша Московской области
Станция назначения: Ленинабад Таджикской железной дороги
Станции погранперехода: Илецк-1 - Ченгельды Казахской железной дороги
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясынан Тәжікстан Республикасына тұз қышқылының транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 маусым N 763
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясынан Тәжікстан Республикасына 1999 жылғы 13 мамырдағы N 9/99 шарт бойынша "Сирек кездесетін металдардың шығыс комбинаты" мемлекеттік кәсіпорны үшін (Чкалов қаласы, Тәжікстан Республикасы) "Химэкс" жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) жеткізетін тұз қышқылының қосымшада көрсетілген сандағы транзитіне рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Халықаралық темір жол жүк қатынасы туралы келісімге және басқа да нормативтік кесімдерге сәйкес қауіпсіздіктің ерекше шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы темір жол көлігімен жүк тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тұз
қышқылының транзитін бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 7 маусымдағы
N 763 қаулысына
қосымша
1999 жылғы 13 мамырдағы N 9/99 шарт бойынша "Сирек"
кездесетін металдардың шығыс комбинаты" мемлекеттік кәсіпорнына
(Чкалов қаласы, Тәжікстан Республикасы) "Химэкс"
жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Мәскеу қаласы, Ресей)
Федерациясы) жеткізетін өнімнің саны
_______________________________________________________________________
Р/с !  Стандарт бойынша   ! СЭҚ ТН   !Өлш. ! Саны  ! АҚШ долларымен
N   ! өнімнің толық атауы ! коды     !бір. !       ! жалпы құны
_______________________________________________________________________
1    Тұз қышқылы           280610000  тонна  8.440  9749.6
_______________________________________________________________________
Жөнелту станциясы: Икша Мәскеу облысы
Бағытталған станциясы: Ленинабад Тәжік темір жолы
Шекарадан өту станциялары: Илецк-1-Шеңгелді Қазақ темір жолы
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.