О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2001 года N 817. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 538):
в Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000- 2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 9 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы": в главе 1 "Совершенствование законодательства, укрепление правовой базы борьбы с преступностью": строку, порядковый номер 3, исключить; 2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140 P010140_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год": в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год, утвержденном указанным постановлением: строку, порядковый номер 17, исключить. 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Мартина Н.А., Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 маусым N 817. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 538-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасында: "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспары" деген 9-бөлімде: "Заңнаманы жетілдіру, қылмысқа қарсы күрестің құқықтық базасын нығайту" деген 1-тарауда: реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын; 2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 қаңтардағы N 140 P010140_ қаулысына: көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында: реттік нөмірі 17-жол алынып тасталсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А., Икебаева А.Ж.