О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 841
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
января 2001 года N 140
P010140_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2001 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 16-1, изложить в следующей редакции:
"О внесении изменений и    Минюст   апрель   май    июнь
дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О нормативных правовых
актах"                                                        ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 маусым N 841
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттік нөмірі 16-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"16-1 "Нормативтік құқықтық   Әділетмині  сәуір  мамыр  маусым
актілер туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы                                            ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.