Об утверждении Плана мероприятий и финансировании расходов по подготовке и проведению 17-го конгресса Международной Ассоциации участников космических полетов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года № 934. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1948 P001948_ "О проведении 17-го конгресса Международной Ассоциации участников космических полетов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 17-го конгресса Международной Ассоциации участников космических полетов (далее - План).
2. Выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов, 26 013 500 (двадцать шесть миллионов тринадцать тысяч пятьсот) тенге на подготовку и проведение конгресса.
3. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника В.С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2001 года N 934
План мероприятий
по подготовке и проведению 17-го конгресса
Международной Ассоциации участников космических полетом
___________________________________________________________________________
N !         Мероприятия       !Ответственные за!Форма завершения!Сроки ис-
п/п!                           !   исполнение   !                !полнения
___!___________________________!________________!________________!_________
1 !             2             !       3        !       4        !     5
___!___________________________!________________!________________!_________
1   Разработка Программы        Организационный   Программа,      июнь 2001
конгресса                   комитет           утвержденная      года
конгресса         организационным
комитетом
конгресса

Ғарыштық ұшыруға қатысушылардың халықаралық ассоциациясының 17-конгресiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын және шығыстарды қаржыландыруды бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 шілдедегі N 934 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
"Ғарыштық ұшыруға қатысушылардың халықаралық ассоциациясының 17-конгресiн өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1948 P001948_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Ғарыштық ұшыруға қатысушылардың халықаралық ассоциациясының 17-конгресiн өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшiн көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен конгрестi дайындау және өткiзу үшiн 26 013 500 (жиырма алты миллион он үш мың бес жүз) теңге бөлiнсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергілiктi атқарушы
органдары, өзге де мемлекеттiк органдары мен мүдделi ұйымдар (келiсiм
бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiнде нақты шаралар
қабылдасын.
4. Осы қаулының жүзеге асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар министрі В.С.Школьникке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң
2001 жылғы 10 шілдедегі
N 934 қаулысына
қосымша
Ғарыштық ұшыруға қатысушылардың халықаралық ассоциациясының
17-конгресiн дайындау және өткiзу жөнiндегi
IС-ШАРАЛАР ЖОСПАРЫ
---------------------------------------------------------------------------
р/с!    Іс-шаралар     ! Орындалуына жауаптылар ! Аяқтау нысаны ! Орындалу
N !                   !                        !               ! мерзімі
---------------------------------------------------------------------------
1 !         2         !            3           !       4       !    5
---------------------------------------------------------------------------
1   Конгресс Бағдарла.  Конгрестiң ұйымдастыру   Конгрестің ұй.  2001 жылғы
масын әзірлеу       комитетi                 ымдастыру         маусым
комитетi бекiт.
кен бағдарлама

2   Разработка отдельной        Организационный   Программа,      июнь 2001
Программы для сопро-        комитет           утвержденная      года
вождающих лиц               конгресса,        организационным
Секретариат       комитетом
Министра Респуб-  конгресса
лики Казахстан -
Председателя
национальной
комиссии по
делам семьи и
женщин при
Президенте
Республики
Казахстан
3   Разработка культурной       Министерство      Культурная      июнь 2001
программы конгресса         культуры,         программа,        года
информации и      утвержденная
общественного     организационным
согласия          комитетом
Республики        конгресса
Казахстан
4   Формирование Программного   Организационный   Программный     июнь 2001
комитета конгресса          комитет           комитет,          года
конгресса         утвержденный
организационным
комитетом
конгресса
5   Создание рабочей группы     Аэрокосмический   Приказ Министра июнь 2001
организационного комитета   комитет Минис-    энергетики и      года
конгресса                   терства           минеральных
энергетики и      ресурсов
минеральных       Республики
ресурсов          Казахстан
Республики
Казахстан
6   Подготовка 15-минутного     Закрытое акцио-   Видеофильм      июль 2001
видеофильма о Казахстане    нерное общество                     года
для представления его на    "Агентство
заседании Исполнительного   "Хабар" (по
комитета Ассоциации         согласованию)
участников космических
полетов
7   Подготовка и проведение     Организационный   Заседание         апрель
заседания Исполнительного   комитет           Исполнительного    2001
комитета Ассоциации         конгресса,        комитета           года
участников космических      Министерство      Ассоциации
полетов                     иностранных дел   участников
Республики        космических
Казахстан         полетов
8   Разработка проекта          Организационный   Эмблема         июнь 2001
эмблемы 17-го конгресса     комитет           конгресса,        года
Международной Ассоциации    конгресса         утвержденная
участников космических                        Исполнительным
полетов                                       комитетом
Ассоциации
участников
космических
полетов
9   Резервирование отелей и     Аэрокосмический   Договоры на     июль 2001
залов заседаний,            комитет Минис-    резервирование    года
соответствующих             терства
требованиям Ассоциации      энергетики и
участников космических      минеральных
полетов                     ресурсов
Республики
Казахстан
10  Организация переводов на    Аэрокосмический   Осуществление   июль-
рабочие языки конгресса     комитет Минис-    переводов       октябрь
(перевод материалов при     терства                           2001
подготовке конгресса,       энергетики и                      года
синхронный перевод во       минеральных
время заседаний и при       ресурсов,
сопровождении участников    Министерство
конгресса)                  иностранных дел
Казахстан
Республики
11  Организация авто- и         Министерство      Авто- и авиа-   апрель,
авиатранспортного           транспорта и      транспортное    октябрь
обслуживания и обеспечение  коммуникаций      обслуживание и  2001
связью при подготовке и     Республики        обеспечение     года
проведении конгресса        Казахстан,        связью
акимат г. Алматы  участников и
(по согласованию) организаторов
конгресса
12  Организация посещения       Акимат            Посещение       октябрь
космодрома "Байконур"       Кызылординской    космодрома       2001
участниками конгресса       области (по       "Байконур"       года
согласованию),    участниками
Аэрокосмический   конгресса
комитет
Министерства
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан

2   Бiрге жүретiн адам. Конгрестiң ұйымдастыру   Конгрестің ұй.  2001 жылғы
дарға арналған жеке комитетi, Қазақстан      ымдастыру         маусым
бағдарламаны        Республикасының Министрi комитетi бекiт.
әзірлеу             - Қазақстан Республика.  кен бағдарлама
сының Президентi жанын.
дағы Отбасы және әйелдер
iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссия төрағасының
хатшылығы
3   Конгрестiң мәдени   Қазақстан Республикасы.  Конгрестің ұй.  2001 жылғы
бағдарламасын       ның Мәдениет, ақпарат    ымдастыру ко.     маусым
әзiрлеу             және қоғамдық келісім    митеті бекіткен
министрлігі              мәдени бағдар.
лама
4   Конгрестің бағдар.  Конгрестiң ұйымдастыру   Конгрестің ұй.  2001 жылғы
ламалық комитетін   комитетi                 ымдастыру         маусым
қалыптастыру                                 комитетi бекiт.
кен Бағдарлама.
лық комитет
5   Конгрестiң ұйымдас. Қазақстан Республикасы   Қазақстан Рес.  2001 жылғы
тыру комитетінің    Энергетика және мине.    публикасы Энер.   маусым
жұмыс тобын құру    ралдық ресурстар         гетика және ми.
министрлігінің Аэроғарыш нералдық ресур.
комитеті                 стар министрінің
бұйрығы
6   Ғарыштық ұшыруға    "Хабар" Агенттігі"       Бейнефильм      2001 жылғы
қатысушылар ассо.   жабық акционерлік қоғамы                    шілде
циациясы атқару     (келісім бойынша)
комитетінің мәжiлi.
сiне ұсыну үшін
Қазақстан туралы
15 минуттық бейне.
фильм даярлау
7   Ғарыштық ұшыруға    Конгрестің ұйымдастыру   Ғарыштық ұшыру. 2001 жылғы
қатысушылар ассо.   комитеті, Қазақстан      ға қатысушылар     сәуір
циациясы атқару     Республикасының Сыртқы   ассоциациясы
комитетінің         істер министрлігі        атқару комитет.
мәжілісін дайындау                           інің мәжілісі
және өткізу
8   Ғарыштық ұшыруға    Конгрестің ұйымдастыру   Ғарыштық ұшыруға    2001
қатысушылардың      комитеті                 қатысушылар ассо.   жылғы
халықаралық ассо.                            циациясының атқа.  маусым
циациясы                                     ру комитеті бе.
17-конгресінің                               кіткен конгрестің
эмблемасының                                 эмблемасы
жобасын әзірлеу
9   Ғарыштық ұшыруға    Қазақстан Республикасы   Резервтеуге     2001 жылғы
қатысушылар         Энергетика және минерал. арналған          шілде
ассоциациясының     дық ресурстар министрлі. шарттар
талаптарына сай     гінің Аэроғарыш комитетi
келетiн қонақ
үйлер мен мәжіліс
залдарын резервте
ұстау
10  Конгрестің жұмыс    Қазақстан Республикасы   Аудармаларды    2001 жылғы
тілдеріне аударма.  Энергетика және минерал. жүзеге асыру      шілде-
ларды ұйымдастыру   дық ресурстар министрлi.                   қазан
(конгрестi дайындау гінің Аэроғарыш комитетi,
кезiнде материал.   Қазақстан Республикасы.
дарды аудару,       ның Сыртқы істер
конгрестің мәжіліс. министрлігі
тері уақытында және
оған қатысушыларға
ерiп жүру кезінде
ілеспе аударма
жасау)
11  Конгрестi дайындау  Қазақстан Республикасы.  Конгрестiң ұй.  2001 жылғы
және өткiзу кезiнде ның Көлiк және коммуни.  ымдастырушыла.    сәуір,
автомобиль және     кациялар министрлiгi,    ры мен қаты.      қазан
авиакөлікпен қызмет Алматы қаласының әкiм.   сушыларын авто.
көрсетiлуiн ұйым.   шiлiгi (келiсiм бойынша) мобиль және
дастыру және бай.                            авиакөлікпен
ланыспен қамтамасыз                          қызмет көрсеті.
ету                                          луiн және бай.
ланыспен қамта.
масыз ету
12  Конгреске қатысушы. Қызылорда облысының      Конгреске       2001 жылғы
лардың "Байқоңыр"   әкiмшiлiгi (келiсiм      қатысушылардың     қазан
ғарыш айлағына      бойынша),                "Байқоңыр" ғарыш
баруын ұйымдастыру  Қазақстан Республикасы   айлағына баруы
Энергетика және минерал.
дық ресурстар министрлi.
гінің Аэроғарыш комитетi

13  Подготовка программ         Программный       Программы       июнь 2001
технических заседаний       комитет,          технических       года
конгресса, включающих       Министерство      заседаний
проведение технических      образования и
заседаний и встреч в        науки Республики
вузах и школах (Казахский   Казахстан
государственный
университет
им. Аль-Фараби, Казахский
национальный технический
университет им.К.Сатпаева,
Международная космическая
школа, Лицей космического
проектирования и др.)
14  Подготовка для участников   Министерство      Текст           июль 2001
конгресса общей информации  культуры,         информации        года
о Казахстане, обычаях и     информации и
культуре казахов            общественного
согласия,
Министерство
иностранных дел
Республики
Казахстан
15  Обеспечение широкого        Министерство      Освещение       сентябрь-
освещения работы конгресса  культуры,         работы          октябрь
печатными и электронными    информации и      конгресса в     2001 года
средствами массовой         общественного     средствах
информации                  согласия          массовой
Республики        информации
Казахстан
16  Памятное гашение            Министерство      Проведение      сентябрь
филателистической           транспорта и      памятного       2001 года
продукции на космическую    коммуникаций      гашения
тематику, посвященное       Республики        филателис-
10-летию полета в космос    Казахстан         тической
первого казахского                            продукции
летчика-космонавта
Т.О. Аубакирова
17  Разработка сценарного       Организационный   План            июль 2001
плана оформления мест       комитет, акимат   оформления        года
проведения мероприятий      г. Алматы (по     мест
конгресса: открытия,        согласованию)     проведения
закрытия, технических
сессий, маршрутов
следования, мест
проживания участников
конгресса
18  Оформление мест             Акимат г. Алматы  Установка       август-
проведения мероприятий      (по согласованию) плакатов,       сентябрь
конгресса                                     рекламы,        2001 года
указателей
19  Оформление въездных виз     Министерство      Оформление виз  август-
членам Исполнительного      иностранных дел                   сентябрь
комитета Международной      Республики                        2001 года
Ассоциации участников       Казахстан
космических полетов,
участникам и гостям
конгресса
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

13  Конгрестiң жоғары   Бағдарламалық комитет,   Техникалық      2001 жылғы
оқу орындарында     Қазақстан Республикасы.  мәжілістер        маусым
және мектептерде    ның Білім және ғылым     бағдарламалары
техникалық мәжiлiс. министрлігі
терi мен кездесуле.
рiн өткiзу көздел.
ген Техникалық мә.
жiлiстер бағдарла.
масын әзірлеу
(Әл Фараби атындағы
Қазақ мемлекеттік
университеті, Қ.
Сәтпаев атындағы
Қазақ ұлттық
техникалық
университеті,
Халықаралық ғарыш
мектебі, Ғарыштық
жобалау лицейі
және т.б.)
14  Конгреске қатысу.  Қазақстан Республикасының   Ақпарат     2001 жылғы
шылар үшiн Қазақ.  Мәдениет, ақпарат және      мәтіні         шілде
стан, қазақтардың  қоғамдық келісім министр.
салт-дәстүрлерi    лігі, Қазақстан Республи.
мен мәдениетi      касының Сыртқы істер
туралы, жалпы      министрлігі
ақпарат әзiрлеу
15  Конгрестің жұмысын Қазақстан Республикасының   Конгрестің  2001 жылғы
баспа және элект.  Мәдениет, ақпарат және      жұмысын      қыркүйек-
ронды бұқаралық    қоғамдық келісім министр.   бұқаралық      қазан
ақпарат құралда.   лігі                        ақпарат
рында кеңінен жа.                              құралдарында
риялауды қамтама.                              жариялау
сыз ету
16  Тұңғыш қазақ       Қазақстан Республикасының   Филателиялық  2001 жылғы
ұшқыш-ғарышкері    Көлік және коммуникациялар  өнімдерге      қыркүйек
Т.О. Әубәкіровтың  министрлігі                 естелік белгі
ғарышқа ұшуының                                соғу шарасын
10 жылдығына                                   өткізу
арналған ғарыш
тақырыбындағы
филателиялық
өнімдерге естелік
белгі соғу
17  Конгрестiң iс-     Ұйымдастыру комитеті,       Өткізу орын.  2001 жылғы
шараларын өткiзу   Алматы қаласының әкімшілігі дарын безен.     шілде
орындарын: ашылу.  (келісім бойынша)           діру жоспары
ын, жабылуын,
техникалық сес.
сияларын, жүру
бағыттарын, кон.
греске қатысушы.
лардың орналасу
орындарын безен.
дірудiң сценарлық
жоспарын әзiрлеу
18  Конгрестiң іс-     Алматы қаласының әкімшілігі Плакаттарды,  2001 жылғы
шараларын өткiзу   (келісім бойынша)           жарнамаларды,   тамыз-
орындарын безен.                               жол көрсет.    қыркүйек
дiру                                           кіштерін
орнату
19  Ғарыштық ұшыруға   Қазақстан Республикасының   Визаларды     2001 жылғы
қатысушылардың     Сыртқы iстер министрлiгi    ресiмдеу        тамыз-
халықаралық                                                   қыркүйек
ассоциациясы
атқару комитетінің
мүшелерiне,
конгреске қатысу.
шыларға және
қонақтарға келу
визасын ресімдеу
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.