О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года N 1524
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
января 2001 года N 140
P010140_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2001 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 35, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 36-1, следующего содержания:
"36-1 О внесении изменений    Минфин    июль    август    декабрь".
и дополнений в
Указ Президента
Республики Казахстан,
имеющий силу Закона,
Z952732_
"О
бухгалтерском учете"
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 қараша N 1524
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 35-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 36-1-жолмен толықтырылсын:
"36-1 Қазақстан       Қаржыминi     шiлде    тамыз     желтоқсан".
Республикасы
Президентiнiң
"Бухгалтерлiк есепке
алу туралы"
заң күшi бар
Z952732_
Жарлығына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.