О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской Федерации в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 96
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Российской Федерации в Кыргызскую Республику специального имущества, поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием "Рособоронэкспорт" (город Москва, Российская Федерация) для Министерства обороны Кыргызской Республики по контракту от 15 июня 2001 года N РЕ/04178120437, в номенклатуре и количестве согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки специального имущества железнодорожным транспортом по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Соглашением о перевозках специальных грузов и продукции военного назначения от 26 мая 1995 года и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2002 года N 96
Номенклатура и количество
специального имущества, поставляемого Федеральным
государственным унитарным предприятием
"Рособоронэкспорт" (город Москва, Российская Федерация)
для Министерства обороны Кыргызской Республики
по контракту N РЕ/04178120437 от 15 июня 2001 года
__________________________________________________________________________
|   Номенклатура и наименование   |Цена за    |кол-во|Стоимость |Приме-
|   поставляемого специального    |единицу, в |комп- |имущества,|чание
|            имущества            |российских |лектов|в россий- |
|                                 |рублях     |      |ских      |
|                                 |           |      |рублях    |
-------------------------------------------------------------------------

Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы арнайы мүлiктiң транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 қаңтар N 96
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2001 жылғы 15 маусымдағы N РЕ/04178120437 келiсiм-шарт бойынша Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлiгi үшiн "Рособоронэкспорт" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорны (Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) беретiн арнайы мүлiктiң қосымшаға сай номенклатурада және санда Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Арнайы жүктердiң және әскери мақсаттағы өнiмдердiң тасымалы туралы 1995 жылғы 26 мамырдағы Z990368_ келiсiмге және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес ерекше қауiпсiздiк шараларын сақтай отырып, арнайы мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы бойынша темiр жол көлiгiмен транзиттiк тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы арнайы мүлiктiң транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 24 қаңтардағы
N 96 қаулысына
қосымша
2001 жылғы 15 маусымдағы N РЕ/04178120437 келiсiм-шарт
бойынша Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлiгi үшiн
"Рособоронэкспорт" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорны
(Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) беретiн арнайы мүлiктiң
номенклатурасы мен саны
---------------------------------------------------------------------------
! Берілетін арнайы мүліктің !Бірлігінің!Жинақ.! Мүліктің !Ескертпе
! номенклатурасы мен атауы  !  бағасы, !тама. !   құны,  !
!                           !  Ресей   !лардың!   Ресей  !
!                           ! рублімен ! саны ! рублімен !
---------------------------------------------------------------------------

1 |             2                   |      3    |   4  |    5     |   6
--------------------------------------------------------------------------
1   Имущество для проведения
РВР РЛС 5Н84АЭ-2 (N 2114488)        567271,24      1   567271,24
2   Имущество для проведения
РВР РЛС 5Н84А (N 4412163)          1121607,41      1  1121607,41
3   Имущество для проведения
РВР 5-ти изделий П-18:
3.1 Изделие П-18 (N 010806),            178239,53      1   178239,53
3.2 Изделие П-18 (N 032790),            199835,99      1   199835,99
3.3 Изделие П-18 (N 032290),            194506,44      1   194506,44
3.4 Изделие П-18 (N 011401),            772767,74      1   772767,74
3.5 Изделие П-18 (N 011549)             144145,84      1   144145,84
4   Имущество для проведения ТО
Изделий ПРВ-13:
4.1 Изделие ПРВ-13 (N Е1118),           509458,05      1   509458,05
4.2 Изделие ПРВ-13 (N 0205),            239158,11      1   239158,11
4.3 Изделие ПРВ-13 (N 1722)             149825,37      1   149825,37
5   Расходные материалы для
проведения РВР на изделиях
5Н84А, 5Н84АЭ-2 и П-18               31533,91      1    31533,91
ИТОГО                                                     4108349,62
--------------------------------------------------------------------------
Маршрут: станция Кунцево-2 (Российская Федерация) - станция Аламедин
(Кыргызская Республика).
Пограничные переходы: станция Илецк-1 (Российская Федерация), станция
Луговая (Республика Казахстан).
Количество транспортных средств: три 20-футовых контейнера.
Отправитель: ФГУП "ГПТП "Гранит" (Российская Федерация).
Получатель: Министерство обороны Кыргызской Республики.
Транзит специального имущества планируется в I квартале 2002 года.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1   !              2            !     3    !   4  !     5    !    6
---------------------------------------------------------------------------
1       РВР РЛС 5Н84АЭ-2
(N 2114488) жүргізу үшін
мүлік                        567271,24    1    567271,24
2       РВР РЛС 5Н84А
(N 4412163) жүргізу үшін
мүлік                       1121607,41    1   1121607,41
3       П-18 бұйымдары
РВР 5-ін жүргізу үшін
мүлік:
3.1.    П-18 бұйымы (N 010806),      178239,53    1    178239,53
3.2.    П-18 бұйымы (N 032790),      199835,99    1    199835,99
3.3.    П-18 бұйымы (N 032290),      194506,44    1    194506,44
3.4.    П-18 бұйымы (N 011401),      772767,74    1    772767,74
3.5.    П-18 бұйымы (N 011549),      144145,84    1    144145,84
4       ТҚ жүргізуге арналған
мүлік ПРВ-13 бұйымдары:
4.1.    ПРВ-13 бұйымы (N Е1118),     509458,05    1    509458,05
4.2.    ПРВ-13 бұйымы (N 0205),      239158,11    1    239158,11
4.3.    ПРВ-13 бұйымы (N 1722),      149825,37    1    149825,37
5       5Н84А, 5Н84АЭ-2 және
П-18 бұйымдарына РВР
жүргізуге арналған жұмсау
материалдары                  31533,94    1     31533,94
Жиыны                                         4108349,62
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Кунцево-2 станциясы (Ресей Федерациясы) - Аламедин станциясы
(Қырғыз Республикасы).
Шекаралық өтуі: Илецк-1 станциясы (Ресей Федерациясы), Луговая
станциясы (Қазақстан Республикасы).
Көлік құралдарының саны: үш 20 пұттық контейнер.
Жөнелтуші: "Гранит" МӨТК" ФМБК (Ресей Федерациясы).
Алушы: Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлігі.
Арнайы жүктің транзиті 2002 жылғы 1 тоқсанға жоспарланған.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.