О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года N 1528
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 108
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27
ноября 2001 года N 1528
P011528_
"Об экспорте мазута" следующее изменение:
в пункте 1 слова "в ноябре-декабре 2001 года" заменить словами "с
декабря 2001 года по февраль 2002 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 қарашадағы N 1528 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 қаңтар N 108
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мазут экспорты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001
жылғы 27 қарашадағы N 1528
P011528_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "2001 жылдың қараша-желтоқсан айларында" деген сөздер
"2001 жылдың желтоқсанынан бастап 2002 жылғы ақпан бойынша" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.