О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2002 года N 262
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 119 P020119_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифру "3" заменить цифрой "4";
дополнить приложением 4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2002 года N 262
Приложение 4 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 119
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан -------------------------------------------------------
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 17823 тысячи тенге (семнадцать миллионов восемьсот двадцать три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 33 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года Z952464_ "О выборах в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года Z970163_ "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение новых избирательных
технологий; улучшение качества и своевременность информации.
5. Задачи бюджетной программы: автоматизация выборной кампании.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 119 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 4 наурыз N 262
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының республикалық
бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 119
P020119_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 наурыздағы N 262
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы N 119
қаулысына 4-қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
(бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi)
2002 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 17823 мың теңге (он жеті миллион сегіз жүз жиырма үш мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Конституциялық Z952464_ заңының 33-бабы; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жақсарту, төрешілдікке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 U000427_ Жарлығы; "Мемлекеттік сатып
алулар туралы" 1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының
Z970163_
Заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: Республикалық
бюджет қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Жаңа сайлау технологияларын
енгізу; Ақпараттардың уақтылылығын және сапасын жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Сайлау науқанын автоматтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны      ! Іске  !Жауапты
е!лама   !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.      ! асыру !орындаушы.
т!коды   !          !дарламалардың)!ламаны) іске       !мерзімі!лар
N!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі    !       !
!       !          !              !   іс-шаралар      !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600      Обеспечение     Проведение закупок       В течение Центральная
вычислительной  компьютеров в количестве   года    избира-
и организа-     60 штук и принтеров в              тельная
ционной         количестве 60 штук для             комиссия
техникой        окружных избирательных             Республики
Центральной     комиссий по выборам                Казахстан
избирательной   депутатов Мажилиса
комиссии        Парламента Республики
Республики      Казахстан
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение
работы избирательных комиссий; своевременность предоставления необходимой
информации.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1!   2   !     3    !       4      !        5          !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1   600              Қазақстан       Қазақстан Республи.  Жыл   Орталық
Республикасы    касы Парламенті      бойы  сайлау
Орталық сайлау  Мәжілісінің депу.          комиссиясы
комиссиясын     таттарын сайлау
есептеу және    жөніндегі округтік
ұйымдастыру     сайлау комиссиялары
техникасымен    үшін 60 дана
қамтамасыз ету  компьютер және 60
дана принтер сатып
алу.
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Сайлау
комиссияларының жұмысының жақсаруы; қажетті ақпараттың тапсырылуының
уақтылылығы.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.