О мерах по обеспечению учебной литературой общеобразовательных школ Республики Казахстан в 2002 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2002 года N 340
В целях успешного завершения P961173_ Целевой программы подготовки и издания учебников и учебно-методических комплексов для общеобразовательных школ Республики Казахстан, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 года N 1173, и своевременного обеспечения в 2002 году учащихся общеобразовательных школ Республики Казахстан учебной литературой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акимам областей, городов Астаны, Алматы, Министерству образования и науки Республики Казахстан осуществлять закупки в 2002 году:
полных тиражей учебников и учебно-методических комплексов нового поколения для 6 классов общеобразовательных школ способом закупок из одного источника;
тиражей учебников и учебно-методических комплексов по циклу фондирования, а также услуг по транспортировке учебной литературы в установленном законодательством Республики Казахстан о государственных закупках порядке.
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на Министерство образования и науки Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

2002 жылы Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептерін оқулық әдебиетпен қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 наурыз N 340.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 26 қыркүйектегі N 1173 P961173_ қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін дайындау мен басып шығарудың мақсатты бағдарламасын ойдағыдай аяқтау және Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептерінің оқушыларын 2002 жылы оқулық әдебиетпен уақтылы қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 2002 жылы:
жалпы білім беретін мектептерінің 6-сыныптары үшін жаңа буын оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің толық таралымдарын бір көзден сатып алу тәсілімен;
оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің таралымдарын қорландыру
циклы бойынша, сондай-ақ оқулық әдебиеттерді тасымалдау жөніндегі қызметті
Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасында
белгіленген тәртіппен сатып алуды жүзеге асырсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім
және ғылым министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.