Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии в июне 2002 года в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 546
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии в городе Алматы в июне 2002 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (далее - СВМДА) в городе Алматы в июне 2002 года (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным заинтересованным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и организациям (по согласованию) принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить 9921170 (девять миллионов девятьсот двадцать одну тысячу сто семьдесят) тенге на оплату проживания лиц, приглашенных для участия в саммите СВМДА за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 798 P010798_ "Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии в ноябре 2001 года в городе Алматы".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 2002 года N 546
План протокольно-организационных мероприятий
по подготовке и проведению саммита Совещания
по взаимодействию и мерам доверия в Азии
в июне 2002 года в городе Алматы
___________________________________________________________________________
N !        Мероприятие         !   Срок      !     Ответственные
п/п!                            ! исполнения  !     за мероприятия
___________________________________________________________________________
1  Подготовка программы         Май 2002 года  Протокольная служба
проведения саммита СВМДА                    Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
2  Внесение предложения по      Май 2002 года  Министерство иностранных
составу казахстанской                       дел Республики Казахстан
делегации

2002 жылғы маусымда Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңес саммитін дайындау мен өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдық іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 мамыр N 546
2002 жылғы маусымда Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңес саммитін өткізуге дайындықты тиімді ұйымдастыруды әрі үйлестіруді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2002 жылғы маусымда Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңес (бұдан әрі - АӨІСШК) саммитін дайындау мен өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдық іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, өзге де мүдделі мемлекеттік органдары (келісім бойынша) және ұйымдары (келісім бойынша) Жоспарда көзделген іс-шараларды орындау жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне АӨІСШК саммитіне қатысу үшін шақырылған адамдардың тұруына төлеуге 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 9921170 (тоғыз миллион тоғыз жүз жиырма бір мың бір жүз жетпіс) теңге бөлінсін.
4. "Азиядағы өзара іс-қимыл мен сенім шаралары жөніндегі кеңестің
саммитіне дайындық және оны 2001 жылғы қарашада Алматы қаласында өткізу
протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының жоспарын бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 798
P010798_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 21 мамырдағы
N 546 қаулысымен
бекітілген
2002 жылғы маусымда Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл
және сенім шаралары жөніндегі кеңес саммитін дайындау мен
өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдық іс-шаралар
Жоспары
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!           Іс-шара             ! Орындалу ! Іс-шаралар үшін жауаптылар
N !                               ! мерзімі  !
---------------------------------------------------------------------------
1   АӨІСШК саммитін өткізу         2002 жылғы   Қазақстан Республикасының
бағдарламасын дайындау            мамыр     Президенті Әкімшілігінің
протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
2   Қазақстандық делегация         2002 жылғы   Қазақстан Республикасының
құрамы жөнінде ұсыныстар         мамыр      Сыртқы істер министрлігі
енгізу

3  Согласование состава         Май 2002 года  Министерство иностранных
делегаций, прибывающих                      дел Республики Казахстан
на встречу: официальная
делегация (1+5),
сопровождающие лица
(до 10 человек), сотрудники
охраны (до 5 человек) и
личный оператор, фотограф
(до 4 человек). Составление
графика заезда и отъезда
участников саммита
4  Организация работы с         Май-июнь       Пресс-служба Президента
представителями средств      2002 года      Республики Казахстан
массовой информации                         (по согласованию),
Министерство культуры,
информации и общественного
согласия Республики
Казахстан
5  Создание штаба с участием    Май 2002       Служба охраны Президента
представителей силовых       года           Республики Казахстан
структур (охрана,                           (по согласованию),
обеспечение безопасности)                   Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию),
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
6  Организация встречи и        Июнь 2002      Протокольная служба
проводов официальных         года           Администрации Президента
делегаций и сопровождающих                  Республики Казахстан
лиц в аэропорту                             (по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
аким города Алматы,
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
(по согласованию)
7  Разрешение на пролет над     Май-июнь       Министерство обороны
территорией Республики       2002 года      Республики Казахстан,
Казахстан                                   Министерство транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан, Комитет
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
8  Обеспечение стоянки,         Июнь 2002      Министерство транспорта
обслуживание и заправка      года           и коммуникаций
спецсамолетов                               Республики Казахстан,
Министерство обороны
Республики Казахстан
9  Оформление аэропорта и       Июнь 2002      аким города Алматы
улиц Алматы флагами          года
государств-участников
саммита, приветственными
транспарантами на
казахском, русском и
английском языках по
маршрутам следования
делегаций и мест
посещения (по программе)
10  Транспортное обслуживание    Май-июнь       Управление Делами
делегаций                    2002 года      Президента Республики
Казахстан (по
согласованию), аким
города Алматы,
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан

3   Кездесуге келетін              2002 жылғы   Қазақстан Республикасының
делегациялар құрамын             мамыр      Сыртқы істер министрлігі
келісу: ресми делегация
(1+5), бірге жүретін адамдар
(10 адамға дейін), күзет
қызметкерлері (5 адамға
дейін) және жеке оператор,
фотограф (4 адамға
дейін). Саммитке
қатысушылардың келу және
кету кестесін жасау
4   Бұқаралық ақпарат              2002 жылғы   Қазақстан Республикасы
құралдары өкілдерімен           мамыр-      Президентінің баспасөз
жұмысты ұйымдастыру             маусым      қызметі (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
5   Әлеуетті құрылымдар           2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
(күзет, қауіпсіздікті            мамыр      Президентінің Күзет
қамтамасыз ету) өкілдерінің                 қызметі (келісім бойынша),
қатысуымен штаб құру                        Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
6   Ресми делегацияларды және     2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
бірге жүретін адамдарды         маусым      Президенті Әкімшілігінің
әуежайда қарсы алу мен                      протоколдық қызметі
шығарып салуды ұйымдастыру                  (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Алматы қаласының әкімі,
Қазақстан Республикасының
Республикалық ұланы
(келісім бойынша)
7   Қазақстан Республикасының     2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
аумағы үстінен ұшуға            мамыр-      Қорғаныс министрлігі,
рұқсат беру                    маусым       Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша)
8   Арнайы ұшақтар үшін тұрақты,  2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
қызмет көрсетуді және          маусым       Көлік және коммуникациялар
жанармай құюды қамтамасыз                   министрлігі, Қазақстан
ету                                         Республикасының Қорғаныс
министрлігі
9   Алматы қаласының әуежайы      2002 жылғы    Алматы қаласының әкімі
мен көшелерін саммитке         маусымы
қатысушы мемлекеттердің
жалауларымен,
делегациялардың жүру
бағыттары бойынша және
болатын орындарын
(бағдарлама бойынша)
қазақ, орыс және ағылшын
тілдерінде құттықтау
транспаранттарымен безендіру
10  Делегацияларға көлік          2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
қызметін көрсету                мамыр-      Президентінің Іс
маусым       басқармасы (келісім
бойынша), Алматы
қаласының әкімі,
Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі

11  Эскорт мотоциклистов,        Июнь 2002      Министерство внутренних
сопровождение машинами       года           дел Республики Казахстан
Управления дорожной
полиции Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан по маршрутам
следования
12  Обеспечение безопасности     Июнь 2002     Служба охраны Президента
охраняемых лиц и делегаций   года          Республики Казахстан
в аэропорту, по маршрутам                  (по согласованию),
следования, в местах                       Комитет национальной
посещения и проживания                     безопасности Республики
(по программе)                             Казахстан (по согласованию),
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
13  Медицинское обслуживание     Июнь 2002     Управление Делами
членов официальных           года          Президента Республики
делегаций и                                Казахстан (по согласованию)
сопровождающих лиц
14  Подготовка VIP зала          Май-июнь      Управление Делами
2002 года     Президента Республики
Казахстан (по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
аким города Алматы
15  Организация размещения       Май-июнь      Управление Делами
глав делегаций и членов      2002 года     Президента Республики
делегаций в гостиницах                     Казахстан (по согласованию),
и гостевых резиденциях                     Комитет национальной
г. Алматы: "Риджент-                       безопасности Республики
Анкара", "Хайят-Ридженси",                 Казахстан (по согласованию),
"Достык" "Казахстан",                      Министерство иностранных
"Амbаssаdоr", Резиденция                   дел Республики Казахстан,
N 1 гостевой Павильон,                     ЗАО "ХОЗУ"(по согласованию)
N 2, N 3, N 7,
N 9 гостевой павильон,
филиал N 3 "Алмалы",
транспортное
обслуживание
16  Организация питания          Июнь 2002     Управление Делами
членов официальных           года          Президента Республики
делегаций и сопровож-                      Казахстан (по согласованию),
дающих лиц                                 Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
ЗАО "ХОЗУ" (по согласованию)
17  Обеспечение проживания       Май-июнь      Управление Делами
сотрудников Службы           2002 года     Президента Республики
охраны Президента                          Казахстан (по согласованию),
Республики Казахстан                       Комитет национальной
(1 охраняемое лицо -                       безопасности Республики
1 номер)                                   Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
ЗАО "ХОЗУ" (по согласованию)

11  Жүру бағыттары бойынша        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасы         маусым       Ішкі істер министрлігі
Ішкі істер министрлігінің
Жол полициясы басқармасының
мотоциклшілер эскорты,
машиналарының бірге жүруі
12  Қорғалуы тиіс тұлғалардың     2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
және делегациялардың           маусым       Президентінің Күзет
әуежайда, жүру бағыттарында,                қызметі (келісім бойынша),
болатын және тұратын орын.                  Қазақстан Республикасының
дарында (бағдарлама бойынша)                Ұлттық қауіпсіздік комитеті
қауіпсіздігін қамтамасыз ету                (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
13  Ресми делегациялардың         2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
мүшелері мен бірге жүретін     маусым       Президентінің Іс
адамдарға медициналық қызмет                басқармасы
көрсету                                     (келісім бойынша)
14  VIP залын әзірлеу             2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
мамыр-маусым   Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Алматы қаласының әкімі
15  Делегациялар басшылары        2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
мен делегациялар мүшелерін   мамыр-маусым   Президентінің Іс басқармасы
Алматы қаласындағы қонақ                    (келісім бойынша),
үйлерде және қонақ                          Қазақстан Республикасының
үйлік резиденцияларда                       Ұлттық қауіпсіздік комитеті
орналастыру: "Риджент-Анкара",              (келісім бойынша),
"Хайят-Ридженси", "Достық",                 Қазақстан Республикасының
"Қазақстан", "Амbаssаdоr",                  Сыртқы істер министрлігі,
N 1 Резиденциялық қонақ                     "Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
үйлік павильоны, N 2, N 3,                  (келісім бойынша)
N 7, N 9 қонақ үйлік павильон,
"Алмалы" N 3 бөлімшесі,
көлік қызметін көрсету
16  Ресми делегациялар            2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
мүшелерін және бірге            маусым      Президентінің Іс басқармасы
жүретін адамдарды тамақтан.                 (келісім бойынша),
дыруды ұйымдастыру                          Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
"Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
(келісім бойынша)
17  Қазақстан Республикасы        2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет          мамыр-маусым   Президентінің Іс басқармасы
қызметі қызметкерлерінің                    (келісім бойынша),
тұруын қамтамасыз ету                       Қазақстан Республикасының
(қорғалатын 1 тұлға -                       Ұлттық қауіпсіздік комитеті
1 номер)                                    (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
"Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
(келісім бойынша)

18  Обеспечение в гостинице      Май 2002      Управление Делами
"Риджент-Анкара"             года          Президента Республики
секретариата и 15                          Казахстан (по согласованию),
штабных комнат для                         Комитет национальной
делегаций (оснащение                       безопасности Республики
оргтехникой, телефонной                    Казахстан
связью, канцтоварами)                      (по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
ЗАО "ХОЗУ" (по согласованию)
19  Закрепление 2-х              Май-июнь      Комитет национальной
сотрудников связи            2002 года     безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
20  Обеспечение                  Июнь 2002     Протокольная служба
своевременного               года          Администрации Президента
прибытия/отбытия                           Республики Казахстан
членов делегаций                           (по согласованию), Служба
в гостиницу                                охраны Президента
"Риджент-Анкара"                           Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
21  Техническое оформление       Май-июнь      Управление Делами
зала проведения              2002 года     Президента Республики
саммита (государственные                   Казахстан
флаги, настольные                          (по согласованию),
таблички и флажки,                         Протокольная служба
цветы, микрофоны)                          Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
аким города Алматы
22  Изготовление подарочных      Май 2002      Управление Делами
наборов для глав             года          Президента Республики
делегаций                                  Казахстан (по согласованию)
23  Изготовление подарочных      Май 2002      Протокольная служба
наборов для членов           года          Администрации Президента
делегаций, а также                         Республики Казахстан
программы и другой                         (по согласованию),
печатной продукции                         Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Служба охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
аким города Алматы
24  Обеспечение синхронного      Май 2002      Министерство иностранных
перевода                     года          дел Республики Казахстан,
ЗАО "ХОЗУ" (по согласованию)

18  "Риджент-Анкара" қонақ        2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
үйінде хатшылық пен             мамыр       Президентінің Іс басқармасы
делегацияларға арналған                     (келісім бойынша),
15 штабтық бөлмені                          Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету                              Ұлттық қауіпсіздік комитеті
(ұйымдастыру техникасымен,                  (келісім бойынша),
телефон байланысымен, кеңселік              Қазақстан Республикасының
бұйымдармен жабдықтау)                      Сыртқы істер министрлігі,
"Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
(келісім бойынша)
19  2 байланыс қызметкерін        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
тағайындау                   мамыр-маусым   Ұлттық қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
20  "Риджент-Анкара" қонақ        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
үйіне делегация мүшелерінің     маусым      Президенті Әкімшілігінің
уақытылы келуін/кетуін                      протоколдық қызметі
қамтамасыз ету                              (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
21  Саммит өткізілетін залды     2002 жылғы     Қазақстан Республикасы
техникалық безендіру        мамыр-маусым    Президентінің Іс басқармасы
(мемлекеттік тулар,                         (келісім бойынша),
үстелдегі тақташалар,                       Қазақстан Республикасының
жалаушалар, гүлдер,                         Президенті Әкімшілігінің
микрофондар)                                протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Алматы қаласының әкімі
22  Делегация басшыларына        2002 жылғы     Қазақстан Республикасы
сыйлық жиынтықтарын            мамыр        Президентінің Іс басқармасы
әзірлеу                                     (келісім бойынша)
23  Делегация мүшелеріне          2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
сыйлық жиынтықтарын,           мамыр        Президенті Әкімшілігінің
сондай-ақ бағдарламаларды                   протоколдық қызметі
және басқа да баспа                         (келісім бойынша),
өнімдерін әзірлеу                           Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметі
(келісім бойынша),
Алматы қаласының әкімі
24  Ілеспе аударманы             2002 жылғы     Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету                 мамыр        Сыртқы істер министрлігі,
"Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
(келісім бойынша)

25  Рассадка в зале              Июнь 2002     Протокольная служба
"Ваll room" гостиницы        года          Администрации Президента
"Риджент-Анкара"                           Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
26  Освещение в средствах        Май-июнь      Пресс-служба Президента
массовой информации          2002 года     Республики Казахстан
(приглашение, регистрация,                 (по согласованию),
оборудование пресс-центра,                 Управление Делами
расположение по пулам в                    Президента Республики
зале операторов теле-, радио-              Казахстан (по согласованию),
компаний и личной прессы,                  Министерство иностранных
установка телеэкранов для                  дел Республики Казахстан,
членов делегаций и                         Министерство культуры,
представителей средств                     информации и общественного
массовой информации)                       согласия Республики
Казахстан
27  Проведение пресс-            Июнь          Пресс-служба Президента
конференции по итогам        2002 года     Республики Казахстан
саммита                                    (по согласованию),
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Министерство культуры,
информации и общественного
согласия Республики
Казахстан
28  Подготовка проекта           Май           Пресс-служба Президента
выступления Президента       2002 года     Республики Казахстан
Республики Казахстан                       (по согласованию),
на открытии саммита                        Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
29  Подготовка проекта           Май           Пресс-служба Президента
выступления Президента       2002 года     Республики Казахстан
Республики Казахстан                       (по согласованию),
на приеме в честь Глав                     Министерство иностранных
государств,                                дел Республики Казахстан
участвующих в заседании
саммита СВМДА
30  Подготовка документов,       Май           Министерство иностранных
предлагаемых к подписанию    2002 года     дел Республики Казахстан
и принятию
31  Подготовка церемонии         Июнь          Протокольная служба
подписания и принятия        2002 года     Администрации Президента
документов саммита СВМДА                   Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
32  Общее фото                   Июнь          Протокольная служба
2002          Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
33  Организация двусторонних     Июнь          Протокольная служба
встреч Президента            2002 года     Администрации Президента
Республики Казахстан,                      Республики Казахстан
Премьер-Министра                           (по согласованию),
Республики Казахстан,                      Протокольная служба
Государственного                           Премьер-Министра
секретаря - Министра                       Республики Казахстан,
иностранных дел                            Министерство иностранных
Республики Казахстан                       дел Республики Казахстан
(Резиденция Президента
Республики Казахстан
в г.Алматы, гостиница
"Риджент-Анкара",
в резиденции
проживания гостей)
34  Подготовка тезисов к         Май           Протокольная служба
беседе, справочно-           2000 года     Администрации Президента
аналитических                              Республики Казахстан
материалов о странах-                      (по согласованию),
членах СВМДА и                             Министерство иностранных
биографических данных                      дел Республики Казахстан
Глав делегаций, с
которыми намечаются
встречи
35  Определение и подготовка     Май           Протокольная служба
мест проведения встреч       2002 года     Администрации Президента
(флаги, настольные                         Республики Казахстан
таблички и флажки,                         (по согласованию),
канцтовары, микрофоны)                     ЗАО "ХОЗУ"
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
36  Определение квоты            Май           Протокольная служба
участников двусторонних      2002 года     Администрации Президента
встреч                                     Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
37  Организация официального     Май-июнь      Управление Делами
обеда от имени Президента    2002 года     Президента Республики
Республики Казахстан:                      Казахстан

25  "Риджент-Анкара" қонақ        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
үйінің "Ball room" залына      маусым       Президенті Әкімшілігінің
отырғызу                                    протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша)
26  Бұқаралық ақпарат құралдар.   2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
ында жария ету (шақыру,      мамыр-маусым   Президентінің Баспасөз
тіркеу, баспасөз орталығын                  қызметі (келісім бойынша),
жабдықтау, залдағы пулдар                   Қазақстан Республикасы
бойынша теле-радио опера.                   Президентінің Іс басқармасы
раторларын және жеке                        (келісім бойынша),
баспасөзді орналастыру,                     Қазақстан Республикасының
делегация мүшелері мен                      Сыртқы істер министрлігі,
БАҚ өкілдері үшін                           Қазақстан Республикасының
телеэкрандарды орнату)                      Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
27  Саммит қорытындылары          2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
жөнінде баспасөз               маусым       Президентінің Баспасөз
конференцияларын өткізу                     қызметі (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
28  Саммиттің ашылуында           2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы          мамыр       Президентінің Баспасөз
Президентінің сөйлейтін                     қызметі (келісім бойынша),
сөзінің жобасын дайындау                    Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
29  АӨІСШК саммиттің мәжілісіне   2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
қатысатын Мемлекеттер          мамыр        Президентінің Баспасөз
басшылары құрметіне жасалы.                 қызметі (келісім бойынша),
натын салтанатты қабылдауда                 Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасы                      Сыртқы істер министрлігі
Президентінің сөйлейтін
сөзінің жобасын дайындау
30  Қол қоюға және қабылдауға     2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
ұсынылатын құжаттарды           мамыр       Сыртқы істер министрлігі
дайындау
31  АӨІСШК саммиттің құжаттарына  2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
қол қою мен қабылдау           маусым       Президенті Әкімшілігінің
салтанатын әзірлеу                          протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
32  Жалпы фото                    2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
маусым       Президенті Әкімшілігінің
протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
33  Қазақстан Республикасы        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
Президентінің, Қазақстан       маусым       Президенті Әкімшілігінің
Республикасы Премьер-                       протоколдық қызметі
Министрінің, Қазақстан                      (келісім бойынша),
Республикасының Мемлекеттік                 Қазақстан Республикасы
хатшысы - Сыртқы істер                      Премьер-Министрінің
министрінің екі жақты                       протоколдық қызметі
кездесулерін ұйымдастыру                    Қазақстан Республикасының
(Қазақстан Республикасы                     Сыртқы істер министрлігі
Президентінің Алматы
қаласындағы Резиденциясы,
"Риджент-Анкара" қонақ үйі,
қонақтар тұратын
резиденцияларда)
34  Сұхбатқа тезистерді,          2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
АӨІСШК-ге мүше елдер туралы    мамыр        Президенті Әкімшілігінің
анықтамалық-талдамалық                      протоколдық қызметі
материалдарды және кездесулер               (келісім бойынша),
көзделген делегациялар                      Қазақстан Республикасының
басшыларының өмірбаяндық                    Сыртқы істер министрлігі
деректерін дайындау
35  Кездесулер өтетін орындарды   2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
белгілеу және дайындау          мамыр       Президенті Әкімшілігінің
(жалаулар, үстел үстіне                     протоколдық қызметі
қоятын тақташалар мен                       (келісім бойынша),
жалаушалар, кеңсе                           "Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
жабдықтары, микрофондар)                    (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
36  Екі жақты кездесулерге        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
қатысушылардың квотасын         мамыр       Президенті Әкімшілігінің
белгілеу                                    протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
37  Қазақстан Республикасының     2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
Президенті атынан ресми      мамыр-маусым   Президентінің Іс басқармасы
қонақасы ұйымдастыру                        (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Президенті Әкімшілігінің
протоколдық қызметі
(келісім бойынша),

1) для глав делегаций                      (по согласованию),
(определение и оформление                  Протокольная служба
места проведения приема,                   Администрации
рассадка, согласование                     Президента Республики
квот для делегаций,                        Казахстан (по согласованию),
охранные мероприятия,                      Республиканская гвардия
подготовка меню,                           Республики Казахстан
музыкальной программы);                    (по согласованию),
2) для членов делегаций,                   Министерство иностранных дел
сопровождающих лиц;                        Республики Казахстан, аким
3) для представителей                      города Алматы, ЗАО "ХОЗУ"
средств массовой                           (по согласованию)
информации
38  Организация официального     Май-июнь      Управление Делами
приема от имени              2002 года     Президента Республики
Государственного                           Казахстан (по согласованию),
секретаря - Министра                       Министерство иностранных
иностранных дел                            дел Республики Казахстан,
Республики Казахстан                       аким города Алматы,
для глав делегаций                         ЗАО "ХОЗУ"
(определение и оформление                  (по согласованию)
места проведения приема,
рассадка, согласование
квот для делегаций,
подготовка меню,
музыкальной программы)
39  Организация                  Май 2002      Министерство культуры,
торжественного концерта      года          информации и
в театре оперы и балета                    общественного согласия
имени Абая:                                Республики Казахстан,
1) вывешивание флагов                      Управление Делами
всех государств-членов                     Президента
СВМДА, оформление зала                     Республики Казахстан
приветственными                            (по согласованию),
лозунгами;                                 Протокольная служба
2) подготовка концертной                   Администрации Президента
программы классической                     Республики Казахстан
музыки;                                    (по согласованию),
3) подготовка и                            Министерство иностранных
распространение                            дел Республики Казахстан,
программы                                  аким города Алматы,
торжественного концерта;                   ЗАО "ХОЗУ" (по согласованию)
4) рассадка глав и членов
делегаций в зале
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1) Делегациялар басшылары                   Қазақстан Республикасының
үшін (қабылдау өтетін                       Республикалық ұланы
орынды белгілеу мен                         (келісім бойынша),
безендіру, отырғызу және                    Қазақстан Республикасының
делегациялар үшін                           Сыртқы істер министрлігі,
квоталарды келісу, күзет                    Алматы қаласының әкімі,
іс-шаралары, ас мәзірін,                    "Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
музыкалық бағдарламаны                      (келісім бойынша)
дайындау);
2) делегациялар мүшелері,
бірге жүретін адамдар үшін;
3) бұқаралық ақпарат
құралдарының өкілдері үшін.
38  Делегациялардың басшылары     2002 жылғы    Қазақстан Республикасы
үшін Қазақстан Республика.   мамыр-маусым   Президентінің Іс басқармасы
сының Мемлекеттік хатшысы -                 (келісім бойынша),
Сыртқы істер министрі атынан                Қазақстан Республикасының
ресми қабылдау ұйымдастыру                  Сыртқы істер министрлігі,
(қабылдау өтетін орынды                     Алматы қаласының әкімі,
белгілеу мен безендіру,                     "Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
отырғызу, делегациялар үшін                 (келісім бойынша)
квоталарды келісу, ас
мәзірін, музыкалық
бағдарламаны дайындау)
39  Абай атындағы опера және      2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
балет театрында салтанатты       мамыр      Мәдениет, ақпарат және
концертті ұйымдастыру:                      қоғамдық келісім
1) АӨІСШК-ге мүше барлық                    министрлігі,
мемлекеттің жалауларын                      Қазақстан Республикасы
іліп қою, залды құттықтау                   Президентінің Іс басқармасы
ұрандарымен безендіру;                      (келісім бойынша),
2) классикалық музыканың                    Қазақстан Республикасының
концерттік бағдарламасын                    Президенті Әкімшілігінің
дайындау;                                   протоколдық қызметі
(келісім бойынша),
3) салтанатты концерт                       Қазақстан Республикасының
бағдарламасын дайындау және                 Сыртқы істер министрлігі,
тарату;                                     Алматы қаласының әкімі,
"Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
4) делегациялардың басшылары                (келісім бойынша)
мен мүшелерін залда отырғызу.
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.