О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2000 года N 833 и от 31 июля 2000 года N 1164
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2002 года N 563
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2000 года N 833 P000833_ "О Программе по борьбе с бедностью и безработицей на
2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 25, ст. 291):
в Программе по борьбе с бедностью и безработицей на 2000-2002 годы,
утвержденной указанным постановлением:
в разделе "Финансовое обеспечение Программы":
в абзаце первом слова "размере 0,8% ВВП в 2000 году, в 2001 году -
1% ВВП" исключить;
абзац четвертый исключить;
в разделе "Ожидаемые результаты от реализации Программы":
таблицу сведений о численности населения, трудовых ресурсах и
снижении безработицы в Республике Казахстан на 2001-2002 годы:
изложить в следующей редакции:
тысяч человек
___________________________________________________________________________
Показатели         !  2000 год    !   2001 год    !   2002 год
___________________________________________________________________________
Численность населения        14869,1         14847,8         14848,5
Трудовые ресурсы, всего       8530,5          8534,3          8540,8
Экономически активное
население                     7106,5          7100,7          7118,9
Занятые в экономике           6200,1          6295,2          6416,4
Безработные                    906,4           805,5           702,6
___________________________________________________________________________
в абзаце седьмом цифру "239,4" заменить цифрой "295,1";
в абзаце восьмом цифру "48,2" заменить цифрой "52,8";
абзац девятый исключить;
в подразделе 1.2. "О социальной политике" раздела 1. "Борьба с
бедностью":
в абзаце втором подпункте 1) слова "по размерам специальных государственных пособий для отдельных категорий получателей в зависимости от дохода." заменить словами "в части осуществления выплат специальных государственных пособий отдельным категориям получателей за счет средств местных бюджетов";
в абзаце третьем подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) назначение адресной социальной помощи будет осуществляться уполномоченным органом в пределах сумм, предусмотренных соответствующим бюджетом на оказание адресной помощи;";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 маусымдағы N 833 және 2000 жылғы 31 шілдедегі N 1164 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 мамыр N 563
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Кедейлікпен және жұмыссыздықпен күрес жөніндегі 2000-2002 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 маусымдағы N 833 P000833_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 25, 291-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Кедейлікпен және жұмыссыздықпен күрес
жөніндегі 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламада:
"Бағдарламаны қаржылық қамтамасыз ету" бөлімінде:
бірінші абзацтағы "2000 жылы - ІЖӨ-нің (ішкі жалпы өнімнің) 0,8%,
2001 жылы ІЖӨ-нің 1%," деген сөздер алынып тасталсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" бөлімінде:
Қазақстан Республикасындағы халықтың саны, еңбек ресурстары және
жұмыссыздықты азайту туралы 2001-2002 жылдарға арналған мәліметтер (мың
адам) кестесі мынадай редакцияда жазылсын:
мың адам
---------------------------------------------------------------------------
Көрсеткіштер                ! 2000 жыл     ! 2001 жыл    ! 2002 жыл
---------------------------------------------------------------------------
Халықтың саны                 14869,1        14847,8       14848,5
Еңбек ресурстары, барлығы      8530,5         8534,3        8540,8
Экономикалық белсенді халық    7106,5         7100,7        7118,9
Экономикада еңбек ететіндер    6200,1         6295,2        6416,4
Жұмыссыздар                     906,4          805,5         702,6
---------------------------------------------------------------------------
жетінші абзацтағы "239,4" деген сан "295,1" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "48,2" деген сан "52,8" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
"Кедейлікпен күрес" деген 1-бөлімнің "Әлеуметтік саясат" деген
1.2-бөлімшесінде:
екінші абзацта 1) тармақшадағы "алатын кірісіне қарай алушылардың жекелеген санаттарына арнаулы мемлекеттік жәрдемақылардың мөлшері бойынша" деген сөздер "алушылардың жекелеген санаттарына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлемдерін жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен жүзеге асыру бөлігінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы 1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) атаулы әлеуметтік көмекті тағайындауды уәкілетті орган тиісті
бюджетте атаулы көмек көрсету үшін көзделген сома шегінде жүзеге асыратын
болады;";

в подразделе 1.5. "Черта бедности и государственная адресная социальная помощь":
в абзаце четвертом слова "рекомендации сходов граждан, советов ветеранов (аксакалов)." заменить словами "заключения участковых комиссий о необходимости предоставления адресной социальной помощи.";
второе предложение абзаца пять исключить;
в подразделе 2.1. "Оценка уровня безработицы" раздела 2. "Борьба с
безработицей - основное условие преодоления бедности":
абзац десятый дополнить подпунктами 2-1) и 2-2) следующего содержания:
"2-1) предотвращения нелегального ввоза иностранной рабочей силы на
отечественный рынок труда;
2-2) принятия мер по легализации трудовых отношений;";
в абзаце одиннадцатом табличные данные о прогнозном уровне
безработицы в разрезе регионов изложить в следующей редакции:
___________________________________________________________________________
Области            !           Уровень безработицы (%)
!______________________________________________
!  2000 год    !  2001 год    !    2002 год
___________________________________________________________________________
Акмолинская                     12,7          10,9              9,4
Актюбинская                     13,3            13             12,6
Алматинская                       13          11,9             10,9
Атырауская                      15,5          14,4             11,8
Восточно-Казахстанская           8,2             8              7,8
Жамбылская                      14,3          13,3             11,3
Западно-Казахстанская            7,8           7,2              5,8
Карагандинская                  12,7            10              9,4
Кызылординская                  14,5          12,7             11,4
Костанайская                    13,1          12,1             10,6
Мангистауская                   13,7          11,9              9,2
Павлодарская                    13,8          11,4              9,5
Северо-Казахстанская            12,8          12,5              9,9
Южно-Казахстанская              14,3            12              9,6
Город Алматы                    12,5          10,3              7,9
Город Астана                    14,3          12,6               11
По стране                       12,8          11,3              9,9
___________________________________________________________________________
в подразделе 2.2.3. "Пищевая промышленность":
в абзаце третьем цифру "7,2" заменить цифрой "7,336";
слова "2001 году - 2 тысячи" заменить словами "2001 году - 2,136
тысячи";

"Кедейлік шегі және мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" деген 1.5.
бөлімшеде:
төртінші абзацтағы "азаматтар жиындарының, ардагерлер (ақсақалдар)
кеңестерінің ұсынымдары" деген сөздер "учаскелік комиссиялардың атаулы
әлеуметтік көмек беру қажеттігі туралы қорытындылары" деген сөздермен
ауыстырылсын;
бесінші абзацтың екінші сөйлемі алынып тасталсын;
"Жұмыссыздықпен күрес - кедейлікті жоюдың негізгі шарты" деген
2-бөлімдегі "Жұмыссыздық деңгейін бағалау" деген 2.1-бөлімшеде:
оныншы абзац мынадай мазмұндағы 2-1) және 2-2) тармақшалармен
толықтырылсын:
"2-1) шетелдік жұмыс күшін отандық еңбек рыногына жасырын әкелуді
болдырмау;
2-2) еңбек қатынастарын заңдастыру жөнінде шаралар қабылдау;";
он бірінші абзацтағы аймақтар шегінде жұмыссыздықтың болжамды деңгейі
туралы мәліметтер кестесі мынадай редакцияда жазылсын:
---------------------------------------------------------------------------
Облыстар                 !        Жұмыссыздық деңгейі (%)
!-----------------------------------------
!  2000 жыл   !  2001 жыл   !   2002 жыл
---------------------------------------------------------------------------
Ақмола                                12,7          10,9          9,4
Ақтөбе                                13,3          13           12,6
Алматы                                13            11,9         10,9
Атырау                                15,5          14,4         11,8
Шығыс Қазақстан                        8,2           8            7,8
Жамбыл                                14,3          13,3         11,3
Батыс Қазақстан                        7,8           7,2          5,8
Қарағанды                             12,7          10            9,4
Қызылорда                             14,5          12,7         11,4
Қостанай                              13,1          12,1         10,6
Маңғыстау                             13,7          11,9          9,2
Павлодар                              13,8          11,4          9,5
Солтүстік Қазақстан                   12,8          12,5          9,9
Оңтүстік Қазақстан                    14,3          12            9,6
Алматы қаласы                         12,5          10,3          7,9
Астана қаласы                         14,3          12,6          11
Ел бойынша                            12,8          11,3          9,9
---------------------------------------------------------------------------
"Тамақ өнеркәсібі" деген 2.2.3. бөлімшеде:
үшінші абзацтағы "7,2" деген сан "7,336" деген санмен ауыстырылсын;
"2001 жылы - 2 мың" деген сөздер "2001 жылы - 2,136 мың" деген
сөздермен ауыстырылсын;

в подразделе 2.2.4. "Угольная промышленность":
в абзаце втором цифру "1000" заменить цифрой "1283";
слова "2001 году - 200" заменить словами "2001 году - 483";
абзац второй подраздела 2.2.6. "Горно-металлургическая
промышленность" изложить в следующей редакции:
"В отрасли предусмотрен рост производства на ОАО "ССГПО", ОАО "Корпорация Казахмыс", ОАО "Казцинк" и других. На ОАО "Корпорация Казахмыс" начато строительство цинкового завода, который будет введен в эксплуатацию в начале 2003 года. В 2002 году возобновятся работы на рудниках Шалкия и Юбилейный.";
в абзаце втором подраздела 2.2.7. "Химическая промышленность" слова "крупномасштабного", "а также производства жидкого хлора, соды, формалина, пятисернистого фосфора и другой продукции" исключить;
в абзаце первом подраздела 2.3. "Сельское хозяйство":
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) внести изменения в нормативные правовые акты по вопросам залога
земельных участков и права землепользования;";
подпункт 6) дополнить словами "путем создания сельских кредитных
товариществ и введения института "зерновых расписок" в качестве залогового
инструмента;";
в разделе 4. "Меры по содействию трудоустройству безработных":
в абзаце восьмом таблицу прогнозного числа безработных граждан,
которые обратятся в уполномоченные органы по вопросам занятости, изложить
в следующей редакции:
__________________________________________________________________________
Области         !        Количество безработных, человек
!__________________________________________________
!    2000 год     !     2001 год     !   2002 год
__________________________________________________________________________
Акмолинская                 52500             45000            38800
Актюбинская                 43500             42400            41200
Алматинская                 86400             77800            71000
Атырауская                  32400             30200            25100
Восточно-Казахстанская      61400             59200            57700
Жамбылская                  61700             58100            49200
Западно-Казахстанская       23000             21400            17300
Карагандинская              90500             71000            66500
Кызылординская              37200             33500            30200
Костанайская                64500             58400            50800
Мангистауская               21000             18700            14700

"Көмір өнеркәсібі" деген 2.2.4. бөлімшеде:
екінші абзацтағы "1000" деген сан "1283" деген санмен ауыстырылсын;
"2001 жылы - 200" деген сөздер "2001 жылы - 483" деген сөздермен
ауыстырылсын;
"Тау-кен металлургия өнеркәсібі" деген 2.2.6. бөлімшенің екінші
абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Салада "ССКӨБ" (ССГПО) ААҚ-да, "Қазақмыс корпорациясы" ААҚ-да, "Қазмырыш" ААҚ-да және басқаларда өндірісті арттыру көзделген. "Қазақмыс корпорациясы" ААҚ-да мырыш зауытының құрылысы басталып та кетті, ол 2003 жылдың басында пайдалануға беріледі. 2002 жылы Шалқия және Юбилейный кеніштеріндегі жұмыстар жаңғыртылады.";
"Химия өнеркәсібі" деген 2.2.7. бөлімшенің екінші абзацындағы "кең ауқымды өндірісін", "сондай-ақ сұйық хлор, сода, формалин, бес күкіртті фосфор және өзге де өнімдер" деген сөздер алынып тасталсын;
"Ауыл шаруашылығы" деген 2.3. бөлімшенің бірінші абзацында:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) жер учаскелерін кепілге беру және жерді пайдалану құқықтары
мәселелері жөніндегі нормативтік-құқықтық кесімдерге өзгерістер енгізу;";
6) тармақша "несие, ең алдымен" деген сөздердің алдынан "ауылдық
несие серіктестігін құру және кепілдік құралы ретінде "астықпен қолхат
беру" институтын енгізу жолымен" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жұмыссыздарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу жөніндегі шаралар"
деген 4-бөлімде:
сегізінші абзацтағы жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті
органдарға өтінішпен келетін жұмыссыз азаматтардың болжамды саны кестесі
мынадай редакцияда жазылсын:
---------------------------------------------------------------------------
Облыстар                 !           Жұмыссыз адамдар саны
!-----------------------------------------
!  2000 жыл   !  2001 жыл   !   2002 жыл
---------------------------------------------------------------------------
Ақмола                                52500         45000        38800
Ақтөбе                                43500         42400        41200
Алматы                                86400         77800        71000
Атырау                                32400         30200        25100
Шығыс Қазақстан                       61400         59200        57700
Жамбыл                                61700         58100        49200
Батыс Қазақстан                       23000         21400        17300
Қарағанды                             90500         71000        66500
Қызылорда                             37200         33500        30200
Қостанай                              64500         58400        50800
Маңғыстау                             21000         18700        14700

Павлодарская                57000             47000            38700
Северо-Казахстанская        45200             44700            35000
Южно-Казахстанская         118600             99700            80900
Город Алматы                89100             79500            70600
Город Астана                22500             18900            14900
По стране                  906400            805500           702600
___________________________________________________________________________
в абзаце десятом в таблице прогнозного количества безработных,
которые будут трудоустроены:
в строке "Актюбинская" цифры "8100" и "8000" заменить соответственно
цифрами "8500";
в строке "Алматинская" цифры "6853" и "6029" заменить соответственно
цифрами "9000" и "11000";
в строке "Атырауская" цифру "2200" заменить цифрой "2300";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифру "10000" заменить цифрой
"13100";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "5076" и "4677" заменить
соответственно цифрами "5500" и "5000";
в строке "Карагандинская" цифру "18000" заменить цифрой "25000";
в строке "Костанайская" цифры "7600" и "7200" заменить соответственно
цифрами "8100" и "8000";
в абзаце одиннадцатом цифру "344,5" заменить цифрой "364,7";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"По целевым группам в 2000-2002 годах будет трудоустроено 82 тысячи человек. Среди них: малообеспеченные; молодежь в возрасте до 21 года; воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до 23 лет; одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей; граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре; лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту); инвалиды; лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан; лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения; репатрианты (оралманы).";
в абзаце пятнадцатом в таблице данных по профессиональному обучению:
в строке "Акмолинская" цифру "511" заменить цифрой "590";
в строке "Актюбинская" цифры "500" и "600" заменить соответственно
цифрами "580" и "800";
в строке "Алматинская" цифры "650" и "750" заменить соответственно
цифрами "3400" и "3500";
в строке "Атырауская" цифры "650" и "700" заменить соответственно
цифрами "790" и "750";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "2000" и "1900" заменить
соответственно цифрами "2100" и "2720";
в строке "Костанайская" цифры "200" и "230" заменить соответственно
цифрами "300" и "350";

Павлодар                              57000         47000        38700
Солтүстік Қазақстан                   45200         44700        35000
Оңтүстік Қазақстан                   118600         99700        80900
Алматы қаласы                         89100         79500        70600
Астана қаласы                         22500         18900        14900
Ел бойынша                           906400        805500       702600
---------------------------------------------------------------------------
оныншы абзацтағы жұмысқа орналастырылатын жұмыссыздардың болжамды
саны кестесінде:
"Ақтөбе" деген жолдағы "8100" және "8000" деген сандар тиісінше
"8500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "6853" және "6029" деген сандар "9000" және
"11000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "2200" деген сан "2300" деген санмен
ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "10000" деген сан "13100" деген
санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "5076" және "4677" деген сандар тиісінше "5500" және "5000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "18000" деген сан "25000" деген санмен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "7600" және "7200" деген сандар тиісінше "8100" және "8000" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "344,5" деген сан "364,7" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2000-2002 жылдары мақсатты топтар бойынша 82 мың адам жұмысқа орналастырылатын болады. Олардың ішінде: аз қамтылған адамдар; 21 жасқа дейінгі жастар; 23 жасқа дейінгі балалар үйінің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата-анасының қарауынсыз қалған балалар; кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеуші жалғызілікті, көп балалы ата-аналар; Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен үнемі күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдарды асырап отырған азаматтар; зейнеткер жасына таяп қалған адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда); мүгедектер; Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босатылған адамдар; бас бостандығынан айыру орындарынан және (немесе) мәжбүрлі емдеуден босатылған адамдар; репатрианттар (оралмандар).";
он бесінші абзацтағы кәсіби оқыту жөніндегі деректер кестесінде:
"Ақмола" деген жолдағы "511" деген сан "590" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақтөбе" деген жолдағы "500" және "600" деген сандар тиісінше "580" және "800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "650" және "750" деген сандар тиісінше "3400" және "3500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "650" және "700" деген сандар тиісінше "790" және "750" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "2000" және "1900" деген сандар тиісінше "2100" және "2720" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "200" және "230" деген сандар тиісінше "300" және "350" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Мангистауская" цифры "70" и "100" заменить цифрами "400";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "1782" и "1842" заменить
соответственно цифрами "187" и "194";
в абзаце шестнадцатом цифру "48,2" заменить цифрой "52,8";
в абзаце восемнадцатом в данных о создании рабочих мест:
в строке "Акмолинская" цифры "14300" и "16100" заменить
соответственно цифрами "7700" и "4896";
в строке "Алматинская" цифры "2988" и "2532" заменить соответственно
цифрами "6000" и "7448";
в строке "Атырауская" цифры "1580" и "1770" заменить соответственно
цифрами "4300" и "4380";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "16334" и "17965" заменить
соответственно цифрами "18467" и "18000";
в строке "Павлодарская" цифры "18200" и "20500" заменить
соответственно цифрами "7600" и "9000";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "2504" и "2567" заменить
соответственно цифрами "15052" и "12806";
в строке "Город Астана" цифру "4050" заменить цифрой "5050";
в разделе 7. "Общественные работы":
в абзаце втором цифру "239,4" заменить цифрой "295,1";
в абзаце третьем в прогнозных данных о числе лиц, направляемых на
общественные работы в разрезе регионов:
в строке "Актюбинская" цифры "3500" и "4000" заменить соответственно
цифрами "8000";
в строке "Алматинская" цифры "1060" и "1080" заменить соответственно
цифрами "8000" и "9000";
в строке "Атырауская" цифры "1700" и "1800" заменить соответственно
цифрами "4700" и "4000";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "9250" и "9700" заменить
соответственно цифрами "14000" и "11100";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "3462" и "3506" заменить
соответственно цифрами "4023" и "4500";
в строке "Карагандинская" цифры "13138" и "14824" заменить
соответственно цифрами "18450" и "18400";
в строке "Костанайская" цифры "3702" и "4474" заменить соответственно
цифрами "6200" и "4500";
в строке "Мангистауская" цифры "1700" в графах "2001 год" и "2002
год" заменить соответственно цифрами "5300" и "5500";
в строке "Павлодарская" цифры "8750" и "9500" заменить соответственно
цифрами "9600" и "10000";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "6011" и "5991" заменить
соответственно цифрами "5600";
в разделе 8 "Правовое обеспечение исполнения Программы":
абзацы пятый, одиннадцатый, двенадцатый, пятнадцатый исключить;
дополнить Программу разделом 9 следующего содержания:

"Маңғыстау" деген жолдағы "70" және "100" деген сандар тиісінше "400" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "1782" және "1842" деген сандар тиісінше "187" және "194" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "48,2" деген сан "52,8" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы жұмыс орындарын құру туралы деректер кестесінде:
"Ақмола" деген жолдағы "14300" және "16100" деген сандар тиісінше "7700" және "4896" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "2988" және "2532" деген сандар тиісінше "6000" және "7448" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1580" және "1770" деген сандар тиісінше "4300" және "4380" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "16334" және "17965" деген сандар тиісінше "18467" және "18000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "18200" және "20500" деген сандар тиісінше "7600" және "9000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "2504" және "2567" деген сандар тиісінше "15052" және "12806" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "4050" және "5050" деген санмен ауыстырылсын;
"Қоғамдық жұмыстар" деген 7-бөлімде:
екінші абзацтағы "239,4" деген сан "295,1" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы аймақтар шегінде қоғамдық жұмыстарға жіберілетін адамдар саны туралы болжамды деректер кестесінде:
"Ақтөбе" деген жолдағы "3500" және "4000" деген сандар "8000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "1060" деген сан "1080" деген сандар "8000" және "9000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1700" және "1800" деген сандар тиісінше "4700" және "4000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "9250" және "9700" деген сандар тиісінше "14000" және "11100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "3462" және "3506" деген сандар тиісінше "4023" және "4500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "13138" және "14824" деген сандар тиісінше "18450" және "18400" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3702" және "4474" деген сандар тиісінше "6200" және "4500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "2001 жыл" және "2002 жыл" бағандарындағы "1700" деген сандар тиісінше "5300" және "5500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "8750" және "9500" деген сандар тиісінше "9600" және "10000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "6011" және "5991" деген сандар тиісінше "5600" және "5600" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаның орындалуын құқықтық қамтамасыз ету" деген 8-бөлімде:
бесінші, он бірінші, он екінші, он бесінші абзацтар алынып тасталсын;
Бағдарлама мынадай мазмұндағы 9-бөліммен толықтырылсын:

"9. Информационное обеспечение исполнения Программы
В целях информационного обеспечения Программы будут приняты меры по:
регулярному информированию населения через средства массовой
информации о наличии свободных рабочих мест;
проведению консультирования граждан по вопросам трудоустройства,
законодательства о труде и занятости;
повышению качества и доступности для населения информационно- справочных и статистических материалов о ситуации на рынке труда, возможностях трудоустройства, переобучения и профориентации, повышения квалификации безработных;
освещению в средствах массовой информации хода реализации Программы;
организации выступлений на телевидении и радиовещании, проведению пресс-конференций по проблемам бедности и безработицы.";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000
года N 1164
P001164_
"О Плане мероприятий по реализации Программы по
борьбе с бедностью и безработицей на 2000-2002 годы" (САПП Республики
Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 395):
в Плане мероприятий по реализации Программы по борьбе с бедностью и
безработицей на 2000-2002 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 17, раздела 2.4. "Малый бизнес и
предпринимательство" графу "Мероприятия" изложить в следующей редакции:
"17  О создании дополни-       Отчет            КИ МИД     Еже-
тельных рабочих мест      Правительству               квартально
в разрезе областей
и видов экономической
деятельности по
действующим контрактам                                          ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

"9. "Бағдарламаның орындалуын ақпараттық қамтамасыз ету
Бағдарламаны ақпараттық қамтамасыз ету мақсатында:
халықты бұқаралық ақпарат құралдары арқылы бос жұмыс орындары туралы тұрақты хабардар ету;
жұмысқа орналастыру, еңбек және жұмыспен қамту туралы заңнама мәселелері жөнінде азаматтармен консультациялар жүргізу;
еңбек рыногындағы ахуал, жұмысқа орналастыру, қайта оқыту және кәсіптік бағдар беру, жұмыссыздардың біліктілігін арттыру мүмкіндігі туралы ақпараттық-анықтамалық және статистикалық материалдардың сапасын және оған халықтың қол жетімділігін арттыру;
Бағдарламаның іске асырылу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау;
кедейлік және жұмыссыздық проблемалары жөнінде теледидар мен радиохабарларда сөз сөйлеулер ұйымдастыру, баспасөз конференцияларын өткізу жөнінде шаралар қабылданатын болады.";
2) "Кедейлікпен және жұмыссыздықпен күрес жөніндегі 2000-2002
жылдарға арналған бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 1164
P001164_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 31,
395-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Кедейлікпен және жұмыссыздықпен күрес
жөніндегі 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламаны іске асыру жөніндегі
іс-шаралардың жоспарында:
"Шағын бизнес және кәсіпкерлік" деген 2.4-бөлімде реттік нөмірі
17-жолдағы "Іс-шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"17  Қолданылып             Үкіметке есеп    СІМ ИК     Тоқсан сайын
жүрген
келісім-шарттар
бойынша облыстар
бөлінісінде
қосымша жұмыс
орындарын және
экономикалық
қызмет түрлерін
құру туралы                                                     ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.