О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 27
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года № 816. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 27 P000027_ "О создании Межведомственной комиссии при Правительстве Республики Казахстан по предварительному отбору кандидатов в космонавты Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 1, ст. 10) следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Межведомственной комиссии разработать предложения по отбору
кандидатов в космонавты Республики Казахстан для направления их по
согласованию с Российской Стороной в Российский государственный
научно-исследовательский центр подготовки космонавтов имени Ю.А. Гагарина
для прохождения подготовки.";
2) ввести в состав Межведомственной комиссии при Правительстве
Республики Казахстан по предварительному отбору кандидатов в космонавты
Республики Казахстан:
Сапарова                     - начальника Генерального штаба
Малика Мухамеджановича         Вооруженных Сил Республики Казахстан -
первого заместителя Министра обороны
Республики Казахстан, заместителем
председателя
Косунова                     - Председателя Аэрокосмического комитета
Алмаса Олжабаевича             Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарем
Султангазина                 - директора Института космических
Умирзака Махмудовича           исследований Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Коржову                      - вице-Министра финансов Республики
Наталью Артемовну              Казахстан;
строки:
"Аубакиров                   - советник Президента Республики
Токтар Онгарбаевич             Казахстан (по согласованию);
Кожаков                      - директор Департамента Содружества
Асан Егинбаевич                Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Аубакиров                   - летчик-космонавт Республики
Токтар Онгарбаевич             Казахстан (по согласованию);
Кожаков                      - Председатель комитета по делам
Асан Егинбаевич                Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Молдабекова Мейрбека Молдабековича,
Ертаева Бахытжана Ертаевича, Айтхожину Нагиму Абеновну, Закарина Эдеге
Аскаровича, Васимова Анатолия Шьяповича, Вершинина Александра Юрьевича.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 шілдедегі N 816 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Қазақстан Республикасының ғарышкерiне кандидаттарды алдын ала iрiктеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27 P000027_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж, N 1, 10-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ведомствоаралық комиссия Қазақстан Республикасының ғарышкерiне
кандидаттарды Ресей тарапымен келiсу бойынша Ю.А. Гагарин атындағы Ресей
ғарышкерлер даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу орталығына дайындықтан
өтуге жiберу үшiн оларды iрiктеу жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн.";
2) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Қазақстан
Республикасының ғарышкерiне кандидаттарды алдын ала iрiктеу жөнiндегi
ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Сапаров                 - Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi
Мәлiк Мұхамеджанұлы       Бас штабының бастығы - Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары
Қосынов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмас Олжабайұлы          және минералдық ресурстар министрлiгi
Аэроғарыш комитетiнiң төрағасы, хатшы
Сұлтанғазин             - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Өмiрзақ Махмұдұлы         ғылым министрлiгi Ғарыштық зерттеулер
институтының директоры
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
Наталья Артемовна
мына:
"Әубәкiров              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Тоқтар Оңғарбайұлы        кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Қожақов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Асан Егiмбайұлы           министрлiгi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы департаментiнiң директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әубәкiров              - Қазақстан Республикасының ұшқыш-
Тоқтар Оңғарбайұлы        ғарышкерi (келiсiм бойынша)
Қожақов                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асан Егiнбайұлы           министрлiгiнiң Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы iстерi жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы";
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Мейiрбек Молдабекұлы
Молдабеков, Бақытжан Ертайұлы Ертаев, Нағима Әбенқызы Айтқожина, Едiге
Асқарұлы Закарин, Анатолий Шьяпович Васимов, Александр Юрьевич Вершинин.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.