О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N 697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N  697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Послания Президента народу Казахстана  K022003_  "Об основных направлениях внутренней и внешней политики на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комиссию при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса в составе согласно приложению 1.
2. Утвердить прилагаемое Положение о Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в месячный срок образовать комиссии по вопросам малого и среднего бизнеса.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2002 года N 883
Состав
Комиссии при Правительстве Республики Казахстан
по вопросам малого и среднего бизнеса  <*>
Сноска. Состав Комиссии - в редакции постановления Правительства РК от 24 января 2003 г.  N 87  . Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 марта 2003 г.  N 285  ; от 10 ноября 2003 г.  N 1120  ; от 8 апреля 2005 г.  N 321  .
Мынбаев                       - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич             Республики Казахстан - Министр
индустрии и торговли Республики
Казахстан, председатель
Кравченко                     - первый вице-министр индустрии и
Иван Михайлович                 торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Дарибаев                      - директор Департамента развития
Мурат Аманкельдиевич            предпринимательства Министерства
индустрии и торговли, секретарь
Исаев Батырхан Арысбекович    - вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Наубетова Рашида Ароновна     - заведующая сектором секретариата
Национальной комиссии по делам
семьи и женщин при Президенте
Республики Казахстан
Абт Николай Викторович        - президент ассоциации предпринима-
телей Карагандинской области
(по согласованию)
Беккужиева Алия Байжановна    - президент ассоциации предпринима-
телей Атырауской области
(по согласованию)
Дюсембаев Бакытриза           - президент Павлодарской областной
Куликбаевич                     ассоциации "Бизнес"
(по согласованию)
Казанцев Павел Олегович       - президент ассоциации по защите
прав предпринимателей города
Астаны (по согласованию)
Курмангазин Есмухан           - президент товарищества с
Акнаурызович                    ограниченной ответственностью
"Агропромышленная товарно-
сырьевая биржа "Кокжар",
Актюбинская область
(по согласованию)
Махмудова Шолпан Жуматаевна   - директор Западно-Казахстанской
областной ассоциации "Центр
малого бизнеса" (по согласованию)
Раимов Ерлан Каниевич         - президент ассоциации предпринима-
телей Кызылординской области
(по согласованию)
Ямбаев Виктор Вениаминович    - президент ассоциации предпринима-
телей города Алматы
(по согласованию)
Ракишев Хамит Кошанович       - президент Союза торгово-
промышленных палат Республики
Казахстан (по согласованию)
Лавриненко                    - первый вице-министр
Юрий Иванович                   транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Асанов                        - вице-министр юстиции
Жакып Кажманович                Республики Казахстан
Баталов                       - председатель Совета форума
Раимбек Анварович               предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Узбеков                       - вице-министр финансов
Гани Нурмаханбетович            Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2002 года N 883
Положение
о Комиссии при Правительстве Республики Казахстан
по вопросам малого и среднего бизнеса

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанынан Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 тамыз N 883. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.21. N 697 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Президенттiң "Iшкi және сыртқы саясаттың 2003 жылғы негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан халқына  Жолдауын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссия құрылсын.
2. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы ереже бекiтiлсiн.
3. Облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкiмдерi бiр ай мерзiмде шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссияларды құрсын.
4. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 7 тамыздағы
N 883 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы
Шағын және орта бизнес мәселелерi жөніндегi
комиссияның құрамы
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.01.24. N 87   қаулысымен ,   2003.03.21. N 285   қаулысымен ,   2003.11.10. N 1120  қаулысымен , 2005.04.08. N 321   қаулысымен .
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы        Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және сауда
министрi, төраға
Кравченко                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Иван Михайлович            сауда бiрiншi вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Дәрiбаев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мұрат Аманкелдіұлы         сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң директоры
Өзбеков                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы        вице-министрi
Исаев                    - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы        Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Нәубетова                - Қазақстан Республикасының
Рашида Аронқызы            Президентi жанындағы Отбасы және
әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссия хатшылығының сектор
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Абт                      - Қарағанды облысы кәсiпкерлерi
Николай Викторович         қауымдастығының президентi (келiсiм
бойынша)
Бекқожиева               - Атырау облысы кәсiпкерлерi
Әлия Байжанқызы            қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Дүйсембаев               - Павлодар облыстық "Бизнес"
Бақытриза                  қауымдастығының президентi
Құлықбайұлы                (келiсiм бойынша)
Казанцев                 - Астана қаласы кәсiпкерлер
Павел Олегович             құқықтарын қорғау жөнiндегi
қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Құрманғазин              - "Көкжар" агроөнеркәсiптiк тауар-
Есмұқан Ақнаурызұлы        шикiзат биржасы" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгiнiң президентi,
Ақтөбе облысы (келiсiм бойынша)
Махмұтова                - Батыс Қазақстан облыстық "Шағын
Шолпан Жұматайқызы         бизнес орталығы" қауымдастығының
директоры (келiсiм бойынша)
Райымов                  - Қызылорда облысы кәсiпкерлерi
Ерлан Қаниұлы              қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Ямбаев                   - Алматы қаласы кәсiпкерлерi
Виктор Вениаминович        қауымдастығының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Рақышев                  - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсiп
Хамит Қошанұлы             палаталары одағының президентi  (келiсiм
бойынша)
Лавриненко               - Қазақстан Республикасының
Юрий Иванович              Көлiк және коммуникациялар бiрiншi
вице-министрi
Асанов                   - Қазақстан Республикасының
Жақып Қажманұлы            Әдiлет вице-министрi
Баталов                  - Қазақстан кәсiпкерлерi форумы
Райымбек Әнуарұлы          кеңесiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 7 тамыздағы
N 883 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы
Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегі комиссия
туралы ереже

1. Общие положения
1. Комиссия при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса (далее - Комиссия) является консультативно- совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан и создана в целях реализации Послания Президента народу Казахстана  K022003_  "Об основных направлениях внутренней и внешней политики на 2003 год".
2. Комиссия в своей деятельности руководствуется  K951000_  Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, регулирующими деятельность в сфере малого и среднего бизнеса, а также настоящим Положением.
2. Основные задачи и функции Комисси и
3. Основными задачами Комиссии являются:
1) содействие в осуществлении мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан   Z970131_   "О государственной поддержке малого предпринимательства";
2) разработка рекомендаций для соответствующих государственных органов по вопросам снижения налогового бремени;
3) внесение предложений по вопросам легализации собственности и активов;
4) подготовка рекомендаций по проведению мероприятий по облегчению доступа к кредитным ресурсам;
5) принятие участия в разработке предложений по вопросам упрощения административных процедур и разрешений;
6) выработка рекомендаций по организации региональных центров поддержки малого и среднего бизнеса;
7) разработка предложений по развитию малого и среднего бизнеса на селе;
8) разработка рекомендаций для Правительства Республики Казахстан, центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса;
9) поддержка конструктивных инициатив общественных организаций предпринимателей, пропаганда активной жизненной позиции каждого предпринимателя в создании экономически развитого государства и повышении благосостояния граждан республики;
10) инициативная подготовка и общественная экспертиза проектов постановлений и иных нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов по вопросам предпринимательской деятельности;
11) содействие в разработке, координации и реализации целевых программ и проектов по поддержке и защите малого и среднего бизнеса;
12) координация деятельности Комиссий по развитию малого и среднего бизнеса при местных исполнительных органах.
4. Функциями Комиссии, в соответствии с возложенными на нее задачами, являются:
1) принятие участия в разработке, обеспечении координации и реализации государственной, региональных и отраслевых программ развития и поддержки малого и среднего бизнеса;

1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссия (бұдан әрi - Комиссия) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы консультативтiк-кеңес органы болып табылады және Президенттiң "Iшкi және сыртқы саясаттың 2003 жылғы негiзгi бағыттары туралы"  Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру мақсатында құрылды.
2. Комиссия өз қызметiнде Қазақстан Республикасының  Конституциясы мен заңдарын, Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметiнiң кесiмдерiн, Қазақстан Республикасының шағын және орта бизнес саласындағы қызметтi реттейтiн өзге де нормативтiк құқықтық кесiмдерiн, сондай-ақ осы Ереженi басшылыққа алады.
2. Комиссияның негiзгi мiндеттерi мен функциялары
3. Комиссияның негiзгi мiндеттерi мыналар болып табылады:
1) "Шағын кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жүзеге асырылуына жәрдемдесу;
2) тиiстi мемлекеттiк органдар үшiн салық ауыртпалығын азайту мәселелерi жөнiнде ұсынымдар әзiрлеу;
3) меншiктi және активтердi жария ету мәселелерi жөнiнде ұсыныстар енгiзу;
4) кредит ресурстарына қол жеткiзудi жеңiлдету жөнiндегi iс-шараларды жүргiзу жөнiнде ұсынымдар даярлау;
5) әкiмшiлiк рәсiмдер мен рұқсаттарды оңайлату мәселелерi жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеуге қатысу;
6) шағын және орта бизнестi қолдау аймақтық орталықтарын ұйымдастыру жөнiнде ұсыныстар жөнінде ұсынымдар әзірлеу;
7) ауылда шағын және орта бизнестi дамыту жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу;
8) Қазақстан Республикасының Үкiметi, Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары үшiн шағын және орта бизнес мәселелерi жөнінде ұсынымдар әзiрлеу;
9) кәсіпкерлердің қоғамдық ұйымдарының сындарлы бастамаларын қолдау, әрбiр кәсіпкердің экономикалық дамыған мемлекеттi құрудағы және республика азаматтарының әл-ауқатын арттырудағы белсендi өмiршең ұстанымын насихаттау;
10) Қазақстан Республикасы Yкiметiнің және жергілiкті атқарушы органдардың кәсіпкерлік қызмет мәселелерi жөнiндегi қаулылары мен өзге де нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң жобаларын бастамашылықпен даярлау және қоғамдық сараптау;
11) шағын және орта бизнесті қолдау мен қорғау жөнiндегi мақсатты бағдарламалар мен жобаларды әзiрлеуге, үйлестiруге және iске асыруға жәрдемдесу;
12) жергiлiктi атқарушы органдардың жанындағы Шағын және орта бизнесті дамыту жөнiндегi комиссиялардың қызметiн үйлестiру.
4. Комиссияның оған жүктелген мiндеттерге сәйкес негiзгi функциялары мыналар болып табылады:
1) шағын және орта бизнесті дамыту мен қолдаудың мемлекеттік, аймақтық және салалық бағдарламаларын әзiрлеуге, үйлестiру мен iске асыруды қамтамасыз етуге қатысу;

2) принятие участия в разработке программ, направленных на решение актуальных социально-экономических проблем регионов, с привлечением к их реализации субъектов малого и среднего предпринимательства, их объединений, союзов и ассоциаций;
3) в установленном законодательством порядке осуществление инициативной подготовки и экспертизы проектов нормативных правовых актов, затрагивающих интересы малого и среднего бизнеса;
4) привлечение в установленном законодательством порядке представителей малого и среднего бизнеса для подготовки проектов решений Правительства Республики Казахстан и разработки мероприятий по оказанию организационной, финансовой, материально-технической помощи малым и средним предприятиям, союзам, объединениям, ассоциациям предпринимателей;
5) учет в установленном законодательством порядке мнений предпринимателей при подготовке проектов правительственных решений;
6) взаимодействие с отраслевыми, профессиональными и территориальными союзами, ассоциациями и объединениями малого и среднего бизнеса, другими предпринимательскими структурами;
7) осуществление постоянного взаимодействия с уполномоченным государственным органом, а также с другими государственными органами, осуществляющими поддержку малого и среднего бизнеса для выработки согласованных решений и совершенствования государственной политики в области малого и среднего бизнеса;
8) проведение тематических заседаний с участием на них представителей соответствующих государственных органов, общественных организаций предпринимателей, а также самих предпринимателей;
9) представление интересов и защита законных прав предпринимателей в установленном законодательством порядке;
10) в установленном законодательством порядке привлечение для работы в Комиссии экспертов и консультантов из числа ученых, авторитетных предпринимателей, представителей органов управления и других специалистов;
11) получение в установленном порядке от центральных и местных исполнительных органов необходимых информационных, аналитических, справочно-статистических материалов, а также ведомственных нормативных правовых актов;
12) проведение отбора победителей республиканского конкурса "Лучшие предприниматели года в сфере малого бизнеса.  <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 ноября 2003 г.  N 1120
3. Организация деятельности Комиссии
5. Комиссию возглавляет председатель - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан.
6.  (Пункт 6 исключен - постановлением Правительства РК от 24 января 2003 г.  N 87  )

2) аймақтардың өзектi әлеуметтiк-экономикалық проблемаларын шешуге бағытталған бағдарламаларды iске асыруға шағын және орта кәсiпкерлiк субъектілерiн, олардың бiрлестiктерiн, одақтары мен қауымдастықтарын тарта отырып, оларды әзiрлеуге қатысу;
3) заңнамада белгiленген тәртiппен шағын және орта бизнестiң мүдделерiн қозғайтын нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын бастамашылықпен даярлауды және сараптауды жүзеге асыру;
4) Қазақстан Республикасының Yкіметі шешiмдерiнiң жобаларын даярлау мен шағын және орта кәсiпорындарға, кәсiпкерлердiң одақтарына, бiрлестiктерiне, қауымдастықтарына ұйымдастыру, қаржылық, материалдық-техникалық көмек көрсету жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу үшiн заңнамада белгiленген тәртiппен шағын және орта бизнес өкiлдерiн тарту;
5) үкіметтік шешiмдердiң жобаларын даярлау кезiнде заңнамада белгіленген тәртіппен кәсiпкерлердiң пiкiрлерiн ескеру;
6) шағын және орта бизнестің салалық, кәсiптiк және аумақтық одақтарымен, қауымдастықтарымен және бiрлестiктерiмен, басқа да кәсiпкерлiк құрылымдармен өзара іс-қимыл жасасу;
7) шағын және орта бизнес саласында келiсiлген шешiмдер шығару және мемлекеттiк саясатты жетiлдiру үшiн уәкiлеттi мемлекеттік органмен, сондай-ақ шағын және орта бизнесті қолдауды жүзеге асыратын басқа да мемлекеттiк органдармен тұрақты өзара іс-қимылды жүзеге асыру;
8) тиiстi мемлекеттiк органдар, кәсiпкерлердiң қоғамдық ұйымдары өкiлдерiнiң, сондай-ақ кәсiпкерлердiң өздерiнiң қатысуымен тақырыптық отырыстар өткiзу;
9) заңнамада белгiленген тәртiппен кәсiпкерлердiң мүдделерiн бiлдiру және заңды құқықтарын қорғау;
10) заңнамада белгiленген тәртiппен Комиссияда жұмыс жасау үшін ғалымдардың, беделдi кәсіпкерлердің, басқару органдары өкiлдерiнiң және басқа да мамандардың iшiнен сарапшылар мен консультанттарды тарту;
11) белгiленген тәртiппен орталық және жергiлiктi атқарушы органдардан қажеттi ақпараттық, талдау, анықтамалық-статистикалық материалдарды, сондай-ақ ведомстволық нормативтік құқықтық кесiмдердi алу;
12) "Шағын бизнес саласындағы жылдың үздiк кәсiпкерлерi" республикалық конкурсының жеңiмпаздарын iрiктеудi жүргiзу. <*>
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.11.10. N 1120   қаулысымен .
3. Комиссияның қызметiн ұйымдастыру
5. Комиссияны төраға - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары басқарады.
6. <*>
Ескерту. 6-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.01.24. N 87   қаулысымен .

7. Функции рабочего органа Комиссии возлагаются на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 24 января 2003 г.  N 87   ; от 8 апреля 2005 г.  N 321  .
8. Рабочий орган Комиссии:
1) формирует повестку дня заседания Комиссии;
2) обеспечивает и контролирует выполнение решений Комиссии;
3) координирует работу членов Комиссии и привлеченных к ее деятельности специалистов.
9. Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Комиссии составляется по мере необходимости и утверждается председателем.
10. Утвержденный перечень рассылается членам Комиссии по списку.
11. По результатам заседаний Комиссии составляется протокол, который подписывается председателем. Решения Комиссии принимаются простым большинством голосов путем открытого голосования и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
12. Решения Комиссии носят рекомендательный характер.
13. Члены Комиссии имеют право на особое мнение, которое в случае его выражения, должно быть изложено в письменном виде и приложено к протоколу заседания Комиссии.
14. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал и созываются председателем. В случаях, когда необходимо принятие срочного решения, возможно проведение внеочередного заседания Комиссии по созыву председателя.
15. По приглашению председателя на заседаниях Комиссии могут присутствовать также руководители и другие должностные лица заинтересованных государственных органов, предприниматели и представители их общественных организаций, чьи обращения рассматриваются.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2002 года N 883
Перечень
некоторых решений Правительства
Республики Казахстан утративших силу
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935  P990935_  "О Комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 298).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 252  P000252_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 7, ст. 93).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 355  P010355_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 11, ст. 118).

7. Комиссияның жұмыс органының функциялары Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне жүктеледi.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.01.24. N 87   қаулысымен , 2005.04.08. N 321  қаулысымен .
8. Комиссияның жұмыс органы:
1) Комиссия отырысының күн тәртiбiн қалыптастырады;
2) Комиссия шешімдерінің орындалуын қамтамасыз етедi және бақылайды;
3) Комиссия мүшелерінің және оның қызметiне тартылған мамандардың жұмысын үйлестiредi.
9. Комиссияның отырыстарында қарау үшiн мәселелер тiзбесi қажеттігіне қарай жасалады және оны төраға бекітедi.
10. Бекiтiлген тізбе Комиссия мүшелерiне тiзiм бойынша таратылады.
11. Комиссия отырыстарының нәтижелерi бойынша хаттама жасалады, оған төраға қол қояды. Комиссияның шешiмдерi ашық дауыс беру жолымен жай көпшiлiк дауыспен қабылданады және Комиссия мүшелерінің жалпы санынан көпшiлiк дауыс берiлсе, қабылданды деп есептеледi. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешiм қабылданған болып есептеледі.
12. Комиссияның шешiмдерi ұсынымдық сипатқа ие.
13. Комиссия мүшелерi ерекше пiкiр білдiруге құқылы, ол бiлдiрiлген жағдайда, жазбаша түрде баяндалуға және Комиссия отырысының хаттамасына қоса берiлуге тиiс.
14. Комиссияның отырыстары қажеттiгiне қарай, бiрақ тоқсанына бiр реттен сирек емес жүргiзiледi және оларды төраға шақырады. Шұғыл шешiм қабылдау қажет жағдайларда, төрағаның шақыруымен Комиссияның кезектен тыс отырысы өткiзiлуi мүмкiн.
15. Төрағаның шақыруы бойынша Комиссияның отырыстарында сондай-ақ мүдделi мемлекеттiк органдардың басшылары және басқа да лауазымды тұлғалары, өтiнiштерi қаралатын кәсiпкерлер мен олардың қоғамдық ұйымдарының өкілдерi қатысуы мүмкiн.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 7 тамыздағы
N 883 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешімдерiнiң
тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Шағын кәсіпкерлiкті дамыту жөнiндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шiлдедегі N 935  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 34, 298-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегі N 935 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 ақпандағы N 252  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 7, 93-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 355  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 11, 118-құжат).

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2001 года N 1116  P011116_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935".
5. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года N 1654  P011654_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935 и 12 ноября 1999 года N 1691" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 47, ст. 558).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 153  P020153_  "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 48).

4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 тамыздағы N 1116  қаулысы
5. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 және 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1654  қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 47, 558-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 1 ақпандағы N 153  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 48-құжат).