О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 101
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2002 года N 101а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 101 P020101_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства энергетики и минеральных ресурсов" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифры "1-21" заменить цифрами "1-22";
дополнить приложением 22 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2002 года N 101а
Приложение 22
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 101
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан _________________________________ Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
035 "Подготовка к ликвидации и ликвидация рудников
Миргалимсайского месторождения"
на 2002 год
1. Стоимость 507 859 тысяч (пятьсот семь миллионов восемьсот пятьдесят девять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1997 года N 1488 P971488_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Кентауликвидрудник".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация рудников Миргалимсайского
месторождения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение работ по подготовке к
ликвидации и ликвидация рудников Миргалимсайского месторождения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   035   000  Подготовка к  Оплата услуг по выполне- 2002     Министерство
ликвидации и  нию мероприятий:         год      энергетики
ликвидация    1. Проектно-изыскатель-           и минераль-
рудников      ские работы:                      ных ресурсов
Миргалитм-    Рабочая документация
сайского      для выполнения ликвида-
месторож-     ционных работ
дения

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 101 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 сәуір N 101а
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға
арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 101
P020101_
қаулысына мынадай өзгеріс пен
толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы "1-21" деген сандар "1-22" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 22-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 1 сәуірдегі
N 101а қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 101 қаулысына 22-қосымша
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімгері
2002 жылға арналған 035 "Мырғалымсай кен орнының кеніштерін
таратуға дайындық және тарату" республикалық
бюджеттік бағдарламасының
Паспорты
1. Құны: 507 859 мың (бес жүз жеті миллион сегіз жүз елу тоғыз мың)
теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық базасы:
"Кентаукеніштарату" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 қарашадағы N 1488
P971488_
қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Мырғалымсай кен орнының
кеніштерін тарату.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Мырғалымсай кен орнының
кеніштерін таратуға дайындық және тарату жөніндегі жұмыстарды жүргізу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Бағ. !Бағдарламалардың атауы !Бағдарламаны   ! Іске !  Жауапты
!ламаның!дар. !(кіші бағдарламалар)   !іске асыру     !асыры.!орындаушылар
!коды   !лама.!                       !жөніндегі      !лу    !
!       !ның  !                       !іс-шаралар     !мер.  !
!       !коды !                       !(кіші бағдарла.!зімде.!
!       !     !                       !малар)         !рі    !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4           !        5      !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1.  035    000   Мырғалымсай кен орны.  Іс-шараларды     2002  Энергетика
ның кеніштерін тара.   орындау бойынша  жыл   және мине.
туға дайындық және     қызмет көрсету.        ралдық ре.
тарату                 лердің төлемі:         сурстар
министрлігі
1. Жобалау-із.
дестіру жұмыстары:
тарату жұмыстарын
орындау үшін жұмыс
құжаттамасы

2. Бурение эксплуа-      2002     Министерство
тационных скважин на     год      энергетики
участке "Биресек" для             и минераль-
питьевого водоснабжения           ных ресурсов
г. Кентау - 2 скважин
3. Консервация Ханта-    2002     Министерство
гинского хвостохрани-    год      энергетики
лища - 45 га                      и минераль-
ных ресурсов
4. Перевод нагрузки с    2002     Министерство
подстанции ГПП-1 на      год      энергетики
подстанцию 35/6 кв                и минераль-
"Гормолзавод":                    ных ресурсов
- приобретение транс-
форматоров - 2 шт;
- электросиловое обо-
рудование ОРУ;
- строительство ВЛ
27 км. И другие работы
5. Приобретение и мон-   2002    Министерство
таж погружных насосов    год     энергетики
марки ЭЦВ-12-250-140 с           и минераль-
трубами (7 шт)                   ных ресурсов
6. Эксплуатационные      2002    Министерств
расходы по поддержанию   год     энергетики
рудников Миргалимсайс-           и минераль-
кого месторождения при           ных ресурсов
подготовке к ликвидации,
в том числе по видам
расходов:
- заработная плата -
313 чел;
- командировочные рас-
ходы - 1200 ч/дней;
- приобретение материа-
лов - подшипники 1300
шт, ревизия и наладка
узлов подъема 15 шт,
датчики и др. 1670 шт;
- электроэнергия -
59612,9 тыс. кВт/час.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
1. Разработка рабочей документации на объекты ликвидации.
2. Обеспечение города Кентау питьевой водой взамен ликвидируемого
подземного источника питьевого водоснабжения.
3. Консервация 45 га Хантагинского хвостохранилища.
4. Ввод в эксплуатацию подстанции 35/6 кв. "Гормолзавод".
5. Закупка 7 насосов для откачки воды на технические нужды в
соответствии с проектом, утвержденным Комитетом охраны окружающей среды от
22 января 2002 года N 09-09П.
6. Обеспечение безопасности выполняемых работ.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)

2. Кентау қала.  2002  Энергетика
сын ауыз сумен   жыл   және мине.
қамтамасыз ету         ралдық ре.
үшін "Біресек"         сурстар
учаскесінде пай.       министрлігі
ланушылық ұңғыма.
ларын бұрғылау -
2 ұңғыма.
3. Хантағы қал.  2002  Энергетика
дықтарды сақтау  жыл   және мине.
қоймасын консер.       ралдық ре.
вациялау - 45 га       сурстар
министрлігі
4. ГПП-1 кіші    2002  Энергетика
станциясынан     жыл   және мине.
"Гормолзавод"          ралдық ре.
35/6 кв кіші стан.     сурстар
циясына жүктеме.       министрлігі
лерді аудару:
- трансформатор.
ларды сатып алу
- 2 дана;
- ОРУ электр
күштік жабдық;
- 27 км. ЖЖ салу
және басқа да
жұмыстар.
5. ЭЦВ-12-250-   2002  Энергетика
140 маркалы ма.  жыл   және мине.
лынғыш насоста.        ралдық ре.
рын трубалармен        сурстар
(7 дана) сатып         министрлігі
алу және монтаждау
6. Мырғалымсай   2002  Энергетика
кен орнын тара.  жыл   және мине.
туға дайындық          ралдық ре.
кезінде кеніштерді     сурстар
қолдау жөніндегі       министрлігі
пайдалану шығыста.
ры, оның ішінде
шығыстар түрлері
бойынша:
- жалақы - 313 адам;
- іссапарлық
шығыстар - 1200
адам/күн;
- материалдарды
сатып алу - мойын.
тіректер 1300 дана,
көтергіш тораптарды
тексеру және жөндеу
15 дана, датчиктер
және басқалар
- 1670 дана;
- электр энергиясы
- 59612,9 мың кВт-сағ.
_________________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
1. Таратылатын объектілерге арналған жұмыс құжаттамасын әзірлеу.
2. Жабылатын ауыз сумен жабдықтаудың жер асты көзінің орнына Кентау
қаласын ауыз сумен қамтамасыз ету.
3. Хантағы қалдықтарды сақтау қоймасын консервациялау - 45 га.
4. "Гормолзавод" 35/6 кв кіші станциясын пайдалануға беру.
5. Қоршаған ортаны қорғау комитеті бекіткен жобаға (2002 жылғы 22
қаңтардағы N 09-09Ж) сәйкес техникалық қажеттіліктерге арналған суды айдау
үшін 7 насос сатып алу.
6. Орындалатын жұмыстардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.