О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 1388
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1115. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22 сентября 2006 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1115 утратило силу постановлением Правительства РК от 22 сентября 2006 года N  903 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 1388 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 38, ст. 489) следующие изменения:
1) ввести в состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях, утвержденный указанным постановлением:
Масимова Карима Кажимкановича     - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председателем
Утебаева Мусиралы Смаиловича      - Председателя Комитета по
экономике, финансам и бюджету
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Милютина                          - депутата Мажилиса Парламента
Александра Александровича           Республики Казахстан
(по согласованию)
Джакупова Кабибуллу Кабеновича    - первого вице-Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Ашимова Нургали Садвакасовича     - первого вице-Министра энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Рахметова Нурлана Кусаиновича     - вице-Министра финансов
Республики Казахстан
Зверькова Вадима Павловича        - вице-Министра иностранных дел
Республики Казахстан
Орынбаева Ербола Турмахановича    - вице-Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Жолдасбаева                       - заместителя Председателя
Сансызбая Илиусизовича              Агентства Республики Казахстан
по статистике;
строки:
"Есенбаев Мажит Тулеубекович      - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Досаев Ерболат Аскарбекович       - Председатель Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
Оразбаков Галым Избасарович       - вице-Министр экономики и
торговли Республики Казахстан
Ержанов Аманияз Касымович         - заместитель Председателя
Таможенного комитета
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Есенбаев Мажит Тулеубекович      - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Досаев Ерболат Аскарбекович       - Председатель Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Оразбаков Галым Избасарович       - вице-Министр индустрии и
торговли Республики Казахстан
Ержанов Аманияз Касымович         - первый заместитель Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Павлова Александра Сергеевича, Какимжанова Зейнуллу Халидолловича, Шнейдмюллера Владимира Викторовича, Идрисова Ерлана Абильфаизовича, Елеманова Булата Далдаевича, Жамишева Болата Бидахметовича, Мешимбаеву Анар Ертулевну;

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 1 қарашадағы N 1388 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 қазан N 1115. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 1 қарашадағы N 1388 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 38, 489-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және Халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізiлсiн:
Мәсiмов                     - Қазақстан Республикасы
Кәрiм Қажымқанұлы             Премьер-Министрiнiң орынбасары,
төраға
Өтебаев                     - Қазақстан Республикасы
Мүсiрәлi Смайылұлы            Парламентiнiң Сенаты Экономика,
қаржы және бюджет жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Милютин                     - Қазақстан Республикасының
Александр Александрович       Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Жақыпов                     - Қазақстан Республикасының
Қабиболла Қабенұлы            Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Әшiмов                      - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы             Қаржы вице-министрi
Зверьков                    - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                Сыртқы iстер вице-министрi
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы             Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
Жолдасбаев                  - Қазақстан Республикасының
Сансызбай Елеусiзұлы          Статистика жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары;
мынадай жолдар:
"Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы             Экономика және сауда министрi,
төрағаның орынбасары
Досаев                      - Қазақстан Республикасы
Ерболат Асқарбекұлы           Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы              Экономика және сауда
вице-министрі
Ержанов                     - Қазақстан Республикасының
Аманияз Қасымұлы              Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi
Кеден комитетi төрағасының
орынбасары"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы             Индустрия және сауда министрi,
төрағаның орынбасары
Досаев                      - Қазақстан Республикасы
Ерболат Асқарбекұлы           Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi агенттiгінiң төрағасы
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы              Индустрия және сауда
вице-министрi
Ержанов                     - Қазақстан Республикасының
Аманияз Қасымұлы              Кедендiк бақылау агенттiгi
төрағасының бiрiншi орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Павлов Александр Сергеевич, Кәкiмжанов Зейнолла Халидоллаұлы, Шнейдмюллер Владимир Викторович, Ыдырысов Ерлан Әбiлфайызұлы, Еламанов Болат Далдайұлы, Жәмішев Болат Бидахметұлы, Мешiмбаева Анар Ертөлеқызы шығарылсын;

2) в Положении о Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 8 слово "экономики" заменить словом "индустрии".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және Халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы ереженің 8-тармағындағы "Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі