О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 291
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1339
В целях реализации Закона  Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановления  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" и поддержки отечественных сельскохозяйственных товаропроизводителей в обеспечении минеральными удобрениями Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 291 "Об утверждении Правил государственного субсидирования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение минеральных удобрений на 2002 год" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 9, ст. 72) следующее изменение:
в Правилах государственного субсидирования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение минеральных удобрений на 2002 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 12 слова "1 ноября" заменить словами "10 декабря".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 наурыздағы N 291 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 желтоқсан N 1339
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңын , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысын  іске асыру және отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің минералдық тыңайтқыштармен қамтамасыз етілуін қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің минералдық тыңайтқыштарды сатып алуын мемлекеттік субсидиялаудың 2002 жылға арналған ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 наурыздағы N 291 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 9, 72-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің минералдық тыңайтқыштарды сатып алуын мемлекеттік субсидиялаудың 2002 жылға арналған ережесінде:
12-тармақта "1 қарашадан" деген сөздер "10 желтоқсаннан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күніне бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі