О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2002 года N 159
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 159б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2002 года N 159 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Администрации Президента Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
в приложение 1:
в пункте 1 слова "405806 тысяч тенге (четыреста пять миллионов восемьсот шесть тысяч тенге)" заменить словами "410097 тысяч тенге (четыреста десять миллионов девяносто семь тысяч тенге)";
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 "О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан" заменить словами " Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан, Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 824 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 939 "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";
в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифру "325" заменить цифрой "339".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 4 ақпандағы N 159 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 18 желтоқсан N 159б
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 4 ақпандағы N 159 қаулысына мынадай өзгерiстер енгізілсін:
1-қосымшада:
1-тармақтағы "405806 мың теңге (төрт жүз бес миллион сегiз жүз алты мың теңге)" деген сөздер "410097 мың теңге (төрт жүз он миллион тоқсан жетi мың теңге)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президенті Әкiмшiлiгiнiң штат саны, құрылымы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн қамтамасыз ететiн лауазымды адамдардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығы " деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 806 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң мәртебесi мен өкiлеттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы N 824 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 тамыздағы N 939 Жарлығы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң "Бағдарламаларды (шағын бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағанындағы "325" деген сан "339" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі