О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 205
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 205а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 205 P020205_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифру "4" заменить цифрой "5";
дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2002 г. N 205а
"Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 г. N 205
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии ------------------------------------------------------- Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Приобретение жилья семьям репатриантов (оралманов)"
на 2002 год
1. Стоимость: 767986 (семьсот шестьдесят семь миллионов девятьсот восемьдесят шесть) тысяч тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 29 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года Z970204_ "О миграции населения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 P991194_ "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для репатриантов (оралман)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 605 P010605_ "Об утверждении Правил приобретения жилища для семей репатриантов (оралманов)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение жильем семей оралманов,
прибывших по квоте иммиграции на 2002 год.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное обустройство
(обеспечение жильем) оралманов, возвращающихся на свою историческую родину
по квоте иммиграции на 2002 год.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 205 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 мамыр N 205а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегі
агенттiгінiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған
паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы
12 ақпандағы N 205
P020205_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру
енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 мамырдағы
N 205а қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 205 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөнiндегi агенттiгi
-----------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Репатрианттардың (оралмандардың) отбасыларына тұрғын
үй сатып алудың 2002 жылға арналған 032 бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 767986 мың теңге (жетi жүз алпыс жетi миллион тоғыз жүз
сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Халықтың көшi-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Z970204_ Заңының 29-бабы; "Республикалық бюджеттен репатрианттар (оралмандар) үшiн бөлiнген қаражаттарды нысаналы пайдалану туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194 P991194_ қаулысы; "Репатрианттардың (оралмандардың) отбасылары үшiн үй сатып алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 4 мамырдағы N 605 P010605_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздері: республикалық
бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: 2002 жылғы көшiп келу квотасы
бойынша келген оралмандар отбасыларын тұрғын үймен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: 2002 жылғы көшiп келу квотасы
бойынша өзiнiң тарихи отанына қайтып оралған оралмандарды дер кезiнде
жайластыру (тұрғын үймен қамтамасыз ету).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
N ! Бағ.! Бағ. ! Бағдарлама.  !Бағдарламаларды!Iске асыру!    Жауапты
!дарл.! дарл.! лардың (кiшi !(кiшi бағдарла.!мерзiмдерi!  орындаушылар
!Коды ! Коды ! бағдарлама.  !маларды) iске  !          !
!     !      ! лардың) атауы!асыру жөнiндегi!          !
!     !      !              !iс-шаралар     !          !
--------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   032        Приобретение Приобретение жилья 2655   Май-     Агентство
жилья семьям семьям оралманов          декабрь  Республики
репатриантов                           2002     Казахстан по
(оралманов)                            года     миграции и
демографии
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
жильем 2655 семей оралманов.".
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1 !  2  !   3  !       4      !        5      !     6    !       7
--------------------------------------------------------------------------
032         Репатрианттар. 2655 оралмандар  2002 ж.    Қазақстан
дың (оралман.  отбасылары үшін  Мамыр-     Республикасының
дардың) отба.  тұрғын үй сатып  желтоқсан  Көшi-қон және
сыларына       алу                         демография
тұрғын үй                                  жөнiндегi
сатып алу                                  агенттiгi
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2655
оралмандар отбасыларын тұрғын үймен қамтамасыз ету.".
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.