О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении описаний знамени и символа органов финансовой полиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 15
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении описаний знамени и символа органов финансовой полиции Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан Об утверждении описаний знамени и символа органов
финансовой полиции Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 6 статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить прилагаемые описания:
1) знамени органов финансовой полиции;
2) символа органов финансовой полиции.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Об утверждении описания знамени и символа органов
финансовой полиции Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 6 статьи 5 Закона Республики "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить:
1) описание знамени органов финансовой полиции (цветное и схематическое изображение и текст описания прилагаются);
2) описание символа органов финансовой полиции (цветное и схематическое изображение и текст описания прилагаются).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Утверждено
Указом Президента
Республики Казахстан
от "__" ________ 200_г.
N _______
Описание знамени органов финансовой полиции
Республики Казахстан
Знамя органов финансовой полиции Республики Казахстан представляет собой прямоугольное полотнище темно-бирюзового цвета.
В центре знамени размещено изображение символа органов финансовой полиции.
Знамя окаймлено по краю бахромой золотисто-желтого цвета. Левая сторона прошита швом, позволяющим надеть знамя на древко, диаметром 32 мм и длиной 2000 мм. Наконечник древка имеет форму копья, к нему прикреплен витой шнур золотисто-желтого цвета с кистями. Высота наконечника 260 мм, ширина 110 мм. Длина шнура 1300 мм, длина кистей 200 мм. Отношение ширины знамени к его длине - 1:2.
Точное соотношение отдельных элементов знамени дано в прилагаемом графическом изображении.
Приложение
к описанию знамени
органов финансовой полиции
Республики Казахстан
Знамя органов финансовой полиции Республики Казахстан
(см. бумажный вариант)
Утверждено
Указом Президента
Республики Казахстан
от "__" ________ 200_г.
N _______
Описание символа органов финансовой полиции
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының туы мен нышанының сипаттамаларын бекiту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 15 қаңтар N 15
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының туы мен нышанының сипаттамаларын бекiту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы
Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының
туы мен нышанының сипаттамаларын бекiту туралы
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 6-тармағына сәйкес қаулы етемін:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) қаржы полициясы органдары туының;
2) қаржы полициясы органдары нышанының сипаттамалары бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
жоба
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы
Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының
туы мен нышанының сипаттамасын бекiту туралы
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 5 бабының 6-тармағын iске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Мыналар бекiтiлсiн:
1) Қаржы полициясы органдары туының сипаттамасы (түрлi-түстi және схемалық бейнелер және сипаттама мәтiнi қоса берiлiп отыр);
2) Қаржы полициясы органдарының нышанының сипаттамасы (түрлi-түстi және схемалық бейнелер мен сипаттама мәтiнi қоса берiлiп отыр).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнің
200 жылғы "__" _______
N Жарлығымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары
туының сипаттамасы
Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының туы қара-көгiлдiр түстi тiк бұрышты мата болып табылады.
Тудың ортасында қаржы полициясы органдары нышанының бейнесi орналасқан.
Ту шетінен алтын-сары түстi шашақпен көмкерiлген. Сол жағында туды сабына кигiзуге мүмкіндік беретiн диаметрi 32 мм және ұзындығы 2000 мм тiгiс жасалған. Саптың ұштығы найза түрiнде жасалған, оған шашақтары бар алтын-сары түстi өрiлген бау бекітiлген. Ұштықтың биiктiгi 260 мм, енi 110 мм. Баудың ұзындығы 1300 мм, шашақтардың ұзындығы 200 мм. Тудың енiнiң оның ұзындығына арақатысы - 1:2.
Тудың жекелеген элементтерiмен дәлме-дәл арақатысы қоса берiлiп отырған графикалық бейнеде берiлген.
Қазақстан Республикасы
Президентiнің
200 жылғы "__" _______
N Жарлығымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары
нышанының сипаттамасы

Символ органов финансовой полиции представляет собой изображение восьмигранной звезды, грани которой раскрашены в золотисто-желтый и светло-коричневый цвета. Внутри звезды круглый щит с изображением готовящегося к прыжку барса. По кругу расположены 8 точек, означающих защиту интересов государства со всех сторон. Щит голубого цвета номер 3125 С (элемент Государственного флага Республики Казахстан), точки на щите имеют золотой цвет номер 810 С международного Атласа цветов PANTONE.
Вокруг щита размещена красная лента. На ленте располагаются надписи: снизу "КАЗАКСТАН", слева "КАРЖЫ", справа "ПОЛИЦИЯСЫ".
Точное соотношение отдельных элементов символа дано в прилагаемом графическом изображении.
Приложение
к описанию символа
органов финансовой полиции
Республики Казахстан
Символ органов финансовой полиции Республики Казахстан
(см. бумажный вариант)

Қаржы полициясы органдарының нышаны қырлары алтын-сары және ашық-қоңыр түстерге боялған сегiз қырлы жұлдыздың бейнесiн бiлдiреді. Жұлдыздың ортасында секiруге дайын барыс бейнесi салынған дөңгелек қалқан бар. Дөңгелектiң бойында барлық жағынан мемлекеттің мүдделерi қорғауды бiлдiретiн 8 нүкте орналасқан. Қалқан нөмiрi 3125 С көгiлдiр түстi (Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк туының элементi), қалқандағы нүктелер PANTONE халықаралық түстер атласының нөмiрi 810 С алтын түстi.
Қалқанның сыртынан жағалай қызыл лента орналасқан. Лентада: төменгi жағынан "ҚАЗАҚСТАН", сол жағынан "ҚАРЖЫ", оң жағынан "ПОЛИЦИЯСЫ" деген жазулар орналасқан.
Нышанның жекелеген элементтерiнің дәлме-дәл арақатысы қоса беріліп отырған графикалық бейнеде берiлген.