О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 487
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 17. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 487 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 171) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2.3.9., исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 сәуірдегі N 487 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 15 қаңтар N 17. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 сәуірдегі N 487 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 171-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 2.3.9-жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі