О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54
В целях реализации  Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить уполномоченным органом по реализации государственной политики в области инновационной деятельности Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 октября 2003 г.  N 1027 .
2.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 ) .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2003 года N 54
План мероприятий
по реализации Закона Республики Казахстан
"Об инновационной деятельности
на 2003-2004 годы  <*>
Сноска. План утратил силу (см.  п.2 ) постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .

"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 Қаулысы
"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi инновациялық қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты iске асыру жөнiндегі уәкiлетті орган болып бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.10.02. N 1027   қаулысымен .
2.  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381 Қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 20 қаңтардағы
N 54 қаулысымен
бекiтiлген
"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi 2003-2004 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары
Ескерту. Жоспардың күші жойылды ( 2-тармақты қараңыз ) - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381 Қаулысымен.