Об утверждении норм и перечня оружия и специальных средств, которые имеют право применять сотрудники органов финансовой полиции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2003 года N 163. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2016 года № 717
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.11.2016 № 717 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации статей 10 11 Закона Республики Казахстан "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые нормы и перечень оружия и специальных средств, которые имеют право применять сотрудники органов финансовой полиции.
2. Реализацию настоящего постановления производить за счет и в пределах средств, предусмотренных на содержание Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 января 2004 г. N 100 .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2003 года N 163
Нормы и перечень оружия и боеприпасов для сотрудников органов
финансовой полиции и учебных заведений Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция) в мирное и военное время <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 января 2004 г. N 100 .
1. Оружия
-------------------------------------------------------------------
N  !     Наименование        !Коли- !         Положенность
п/п!                         !чество!
-------------------------------------------------------------------
1.  5,45 мм пистолет ПСМ* или  1 шт. Руководящему составу Агентства
пистолеты, револьверы            Республики Казахстан по
всех модификаций с длиной        борьбе с экономической и
ствола не более 100 мм           коррупционной преступностью
(финансовая полиция)(далее -
Агентство), ДФП по областям,
г.г. Астаны и Алматы, на
транспорте (далее -
территориальные органы)
5 шт. На учебное заведение по
подготовке (переподготовке)
начальствующего состава
2.  9 мм пистолет Макарова,    1 шт. Рядовому и начальствующему
пистолеты или револьверы         составу органов финансовой
всех модификаций с длиной        полиции, за исключением
ствола не более 100 мм           вооружаемых пистолетами ПСМ
Среднему и старшему начсоставу
учебных заведений (постоянному
составу)
Для проведения практических
занятий и стрелковых
соревнований с личным составом
3 шт. На Агентство
5 шт. На территориальные органы
5 шт. На учебные заведения

Қаржы полициясы органдарының қызметкерлерi қолдануға құқылы қару-жарақ пен арнайы құралдардың нормалары мен тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 17 ақпан N 163. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 717 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.11.2016 № 717 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10, 11-баптарын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қаржы полициясы органдарының қызметкерлерi қолдануға құқылы қapу-жарақ пен арнайы құралдардың нормалары мен тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулыны iске асыру тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiн (қаржы полициясы) ұстауға көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүргiзiлсiн. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.29. N 100 қаулысымен .
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2003 жылғы 17 ақпандағы
N 163 қаулысымен
бекiтiлген
Бейбiт және соғыс уақытында пайдаланылатын Қазақстан
Республикасының қаржы полициясы органдарының
қызметкерлерi және Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiнiң (қаржы полициясы) оқу орындары үшiн қарулар мен оқ-дәрiлер нормалары мен
тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.29. N 100 қаулысымен .
1. ҚАРУЛАР
------------------------------------------------------------------
P/c!          Атауы         ! Саны !        Тиiстiлiгi
N !                        !      !
------------------------------------------------------------------
1.  5,45 мм ПCM пистолетi*   1 дана Қазақстан Республикасы
немесе ұңғы ұзындығы 100        Экономикалық және сыбайлас
мм-ден аспайтын барлық          жемқорлық қылмысқа қарсы күрес
түрдегi пистолеттер,            жөнiндегi агенттiгiнiң (қаржы
револьверлер                    полициясы) (бұдан әрі -
Агенттiк), облыстар, Астана мен
Алматы қалалары бойынша және
көлiктегi ҚПД-нiң (бұдан әрi
- аумақтық органдар) басшы
құрамына
5 дана Басшы құрамды даярлау (қайта
дайындау) жөнiндегi оқу орнына
2.  9 мм Макаров пистолетi,  1 дана ПСМ пистолеттерiмен қарулана.
ұңғысының ұзындығы 100          тындарды қоспағанда, қаржы
мм-ден аспайтын барлық          полициясы органдарының
түрдегі пистолеттер             қатардағы және басшы құрамына
немесе револьверлер
Оқу орындарының орта және аға
басшы құрамына (тұрақты
құрамына)
Жеке құраммен практикалық
сабақтар және ату жарыстарын
өткiзу үшiн:
3 дана Агенттiкке
5 дана Аумақтық органдарға
5 дана Оқу орындарына

3.  5,45 мм автомат            5 шт. На Агентство
Калашникова
АКС-74 или АКС-74У
20 шт. На территориальные органы
1 шт. На 5 курсантов и слушателей
учебных заведений
7,62 мм автомат            1 шт. На 5 курсантов и слушателей
Калашникова АКМ или                  учебных заведений
АКМС
4   9 мм пистолет-пулемет      3 шт. На Агентство
ПП-90 или                        На территориальные органы
другие модификации               На учебные заведения
5.  26 мм сигнальные           3 шт. На Агентство
пистолеты СПШ                    На территориальные органы
На учебные заведения
-------------------------------------------------------------------
* При служебной необходимости заменяется на пистолет Макарова или револьвер.
Примечание. 1. Рядовой и начальствующий состав органов финансовой полиции, несущий службу на наружных постах по охране административных зданий и других объектов, может вооружаться автоматами.
2. Необходимое количество автоматов Калашникова, содержащихся в мирное время для служебных целей в территориальных органах и учебных заведениях, устанавливается приказом Председателя Агентства.
Учебное оружие
-------------------------------------------------------------------
1.       9 мм пистолет         1 шт.    На Агентство
Макарова-учебный       3 шт.    На территориальные органы
5 шт.    На учебные заведения
2.     7,62 мм (5,45 мм)       1 шт.    На Агентство
автомат Калашникова-
учебный             3 шт.    На территориальные органы
5 шт.    На учебные заведения
3.   5,45 (7,62) мм ручной     1 шт.    На учебные заведения
пулемет Калашникова-
учебный
4.     5,45 мм пулемет         1 шт.    На учебные заведения
Калашникова
модернезированный
ПКМ (ПКМС) -
учебный
5.     5,45 мм пистолет        1 шт.    На Агентство
ПСМ-учебный                    На территориальные органы
На учебные заведения
-------------------------------------------------------------------
2. Боеприпасы В органах финансовой полиции и учебных заведениях запасы
боеприпасов к стрелковому оружию, патроны содержатся в
размере 1,0 боевого комплекта Состав боевого комплекта
-------------------------------------------------------------------
N  !         Наименование           !     Боевой комплект на
п/п!                                !  единицу вооружения (шт.)
-------------------------------------------------------------------
1.        Стрелковое оружие:
5,45 мм пистолеты ПСМ
5,45 мм малогабаритные патроны
центрального боя МПЦ                      24
2.      5,45 (7,62) мм автоматы
Калашникова 5,45 мм (7,62)
патроны:
с обыкновенной пулей                      246
с трассирующей пулей                       54
Итого                              300

3.  5,45 мм АКС-74 немесе    5 дана Агенттiкке
АКС-74У Калашников
автоматы
20     Аумақтық органдарға
дана
1 дана Оқу орындарының 5 курсанты мен
тыңдаушысына
7,62 мм АКМ немесе AKMC  1 дана Оқу орындарының 5 курсанты мен
Калашников автоматы             тыңдаушысына
4.  9 мм ПП-90 пистолет-     3 дана Агенттiкке
пулеметi немесе басқа
да түрлерi                      Аумақтық органдарға
Оқу орындарына
5.  26 мм СПШ дабыл          3 дана Агенттiкке
пистолеттерi
Аумақтық органдарға
Оқу орындарына
------------------------------------------------------------------
*Қызметтiк қажеттiлiк кезiнде Макаров пистолетiне немесе револьверге ауыстырылады
Ескерту: 1. Әкiмшiлiк ғимараттарды және басқа да объектiлердi күзету бойынша сыртқы посттарда қызмет атқаратын қаржы полициясы органдарының қатардағы және басшы құрамы автоматтармен қарулануы мүмкiн.
2. Бейбiт уақытта аумақтық органдарда және оқу орындарында қызметтiк мақсаттар үшiн ұсталатын Калашников автоматтарының қажеттi саны Агенттiк төрағасының бұйрығымен белгiленедi.
Жаттығу қару-жарағы
------------------------------------------------------------------
1.  9 мм Макаров - жаттығу   1 дана Агенттiкке
пистолетi
3 дана Аумақтық органдарға
5 дана Оқу орындарына
2.  7,62 мм (5,45 мм)        1 дана Агенттiкке
Калашников
- жаттығу автоматы       3 дана Аумақтық органдарға
5 дана Оқу орындарына
3.  5,45 мм (7,62 мм)        1 дана Оқу орындарына
Калашников - жаттығу
қол пулеметi
4.  5,45 мм Калашников       1 дана Оқу орындарына
жаңғыртылған ПКМ (ПКМС)
жаттығу пулеметi
5.  5,45 мм ПСМ - жаттығу    1 дана Агенттiкке
пистолетi                       Аумақтық органдарға
Оқу орындарына
------------------------------------------------------------------
2. ОҚ-ДӘРIЛЕР Қаржы полициясы органдарында және оқу орындарында атыс
қаруына оқ-дәрiлердiң қоры, патрондар, 1,0 жауынгерлiк
жиынтық мөлшерiнде ұсталады Жауынгерлiк жиынтық құрамы
------------------------------------------------------------------
P/c!             Атауы             !     Қару-жарақ бiрлiгiне
N !                               !     арналған жауынгерлiк
!                               !        жиынтық (дана)
------------------------------------------------------------------
1.            Атыс қаруы:
5,45 мм ПСМ пистолетi 5,45 мм
орта қашықтықтағы ұрыстың кiшi
габариттi патрондары КГП                      24
2.  5,45 мм (7,62 мм) Калашников
автоматтары мынадай:
- жай оғы бар                                246
- жарқырап ұшатын оғы бар                     54
5,45 мм (7,62 мм) патрондары
Жиыны:                                       300

3.  9 мм пистолеты Макарова и другие
модификации                            24
9 мм пистолетные патроны
(9x18, 9x19)
-------------------------------------------------------------------
Примечание.
1. Боевым комплектом называется установленное количество боеприпасов на единицу вооружения (пистолет, автомат, пулемет).
2. Состав боекомплектов к образцу вооружения устанавливается единым для подразделений органов финансовой полиции и учебных заведений.
3. Количество боеприпасов, положенных содержать в территориальных органах, учебных заведениях, устанавливается приказами Председателя Агентства.
4. В табели положенности органов финансовой полиции, учебных заведений боеприпасы начисляются на положенное вооружение согласно установленному боевому комплекту.
5. При отсутствии в наличии в боевом комплекте необходимого количества отдельных видов патронов допускается замена их имеющимися в наличии аналогичного предназначения или патронами с другими видами пуль, входящими в этот боекомплект.
6. Положенность боеприпасов на учебную практику исчисляется по нормам отдельно.
Нормы расхода боеприпасов Агентством,
территориальными органами и учебными заведениями
на боевую подготовку (на год на одного человека в штуках)
-------------------------------------------------------------------
N  !         Наименование          !Автоматные!Пистолетные!Холостые
п/п!                               ! патроны  !  патроны  !патроны
-------------------------------------------------------------------
1   Учебные заведения, высшие курсы
и их очные факультеты, имеющие
самостоятельную учебно-
материальную базу-переменный
состав                   15           60        10
2.  Постоянный начальствующий          10           50         -
состав учебного заведения
3.  Переменный и постоянный состав
учебного заведения для
проведения проверок и экзаменов
по плану Агентства на
проверяемого в зависимости от
вооружения и выполняемого          20           12         -
упражнения
4.  Рядовой и начальствующий
состав:
4.1 Личный состав подразделений        60          100         -
физической защиты и дежурных
частей
4.2 Остальные подразделения            20           60         -
5.  На проведение инспекторских
проверок по плану Агентства-
на каждого проверяемого в
зависимости от вооружения и
выполняемого упражнения            10            6         -
подразделением
-------------------------------------------------------------------
Нормы расхода боеприпасов на проверку и
приведение стрелкового оружия к нормальному бою
(штук на единицу оружия)
-------------------------------------------------------------------
N  !                  !Один раз в год на   !    На проверку боя
п/п!  Образцы оружия  !проверку боя оружия,!    после ремонта в
!                  !находящегося в      !  оружейно-пулеметной
!                  !эксплуатации        !      мастерской
-------------------------------------------------------------------

3.  9 мм Макаров пистолетi және
басқа да модификациясы                        24
9 мм пистолет патрондары
(9x18, 9x19)
------------------------------------------------------------------
Ескерту:
1. Жауынгерлiк жиынтық - қару-жарақ бiрлiгiне арналған оқ-дәрiлердiң белгіленген саны (пистолет, автомат, пулемет).
2. Қаржы полициясы органдарының бөлiмшелерi мен оқу орындары үшiн қару-жарақ үлгiсiне жауынгерлiк жиынтықтар құрамы бiрыңғай белгiленедi.
3. Аумақтық органдарда, оқу орындарында оқ-дәрiлердiң тиiстi санын ұстау Агенттiк төрағасының бұйрығымен белгiленедi.
4. Қаржы полициясы органдарының оқу орындарының тиiстiлiк табелiнде тиiстi қару-жараққа оқ-дәрiлер белгiленген жауынгерлiк жиынтыққа сәйкес есептеледi.
5. Жауынгерлiк жиынтықта патрондардың жекелеген түрлерiнiң қажеттi саны болмаған кезде оларды, осы жауынгерлiк жиынтыққа кiретiн арнаулы ұқсас қолда бар патрондар немесе басқа да оқ түрлерiмен ауыстыруға рұқсат берiледi.
6. Жаттығу практикасына арналған оқ-дәрiлердiң тиiстiлiгi норма бойынша бөлек есептеледi.
Агенттiктiң, аумақтық органдар мен оқу орындарының
жауынгерлiк даярлыққа арналған оқ-дәрiлер шығыстарының
нормалары (бip жылға бiр адамға данамен алғанда)
------------------------------------------------------------------
P/c!            Атауы           ! Автомат  ! Пистолет !   Бос
N !                            !патрондары!патрондары! патрондар
------------------------------------------------------------------
1.  Жеке жаттығу - материалдық       15         60         10
базасы - ауыспалы құрамы бар
оқу орындары, жоғарғы курстар
және олардың күндiзгi
факультеттерi
2.  Оқу орнының тұрақты басшы        10         50         -
құрамы
3.  Тексерiлушiге қару-жарақ пен     20         12         -
орындалатын жаттығуына
байланысты Агенттiктiң
жоспары бойынша тексерулер
мен емтихандар өткiзу үшiн
оқу орнының ауыспалы және
тұрақты құрамы
4.  Қатардағы және басшы құрам:
4.1. Кезекшiлiк бөлiмдерi мен        60         100        -
жеке тұлға күзетi
бөлiмшелерiнiң жеке құрамы
4.2. Қалған бөлiмшелер               20          60        -
5.  Агенттiктiң жоспары бойынша      10           6        -
инспекторлық тексерулер
өткiзуге - қару-жарағы мен
орындайтын жаттығуына
байланысты әрбiр тексерiлетiн
бөлiмшеге
------------------------------------------------------------------
Атыс қаруын тексеруге және қалыпты ұрысқа келтiруге
арналған оқ-дәрiлер шығысының нормалары
(қару бiрлiгiне данамен)
------------------------------------------------------------------
P/c! Қару үлгiлерi !Пайдалануда тұрған қару!     Қару-пулемет
N !               ! ұрысын жылына бiр рет !    шеберханасында
!               !       тексеруге       !  жөндеуден кейiнгi
!               !                       !   ұрысын тексеруге
------------------------------------------------------------------

1.  На автомат                10                      16
2.  На ручной пулемет
и пулемет                 16                      20
Калашникова
3.  На пистолет                4                       8
-------------------------------------------------------------------
Нормы расхода патронов органами финансовой полиции
на спортивно-стрелковые мероприятия
(на год на одного человека в штуках)
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование !      Количество      !Винтовочные! Пистолетные
п/п!              !      участников      !    или    !     или
!              !                      ! автоматные!револьверные
!              !                      !  патроны  !   патроны
-------------------------------------------------------------------
1.  Учебные         30% от переменного
заведения      состава и постоянного
начальствующего           50          100
состава учебного
заведения
2.  Агентство        20% от рядового и
начальствующего
состава              30           90
3.  Территориаль-     20% от рядового и
ные органы        начальствующего
состава              30           90
-------------------------------------------------------------------
Нормы и перечень газового оружия для органов
финансовой полиции
-------------------------------------------------------------------
N  !   Наименование  !Количество!            Положенность
п/п!                 !          !
-------------------------------------------------------------------
Газовый пистолет     1 шт     Председателю Агентства, его
заместителям, начальникам
Департаментов, самостоятельных
управлений и их заместителям,
начальникам отделов Агентства.
Начальствующему составу
оперативных служб и следователям,
за которыми не закреплено
табельное оружие на постоянное
ношение.
10%
От остальной численности всего
начальствующего состава.
-------------------------------------------------------------------
Нормы и перечень специальных средств для сотрудников
органов финансовой полиции и учебных заведений
-------------------------------------------------------------------
N  !                !Количество!           Положенность
п/п!  Наименование  !          !(в штуках или процентах от штатной
!                !          !           численности)
-------------------------------------------------------------------
1.  Жилет                5       Агентству
защитный            15       Территориальным органам
5%       От штатной численности личного
состава - учебным заведениям
2.  Палка              10%       От штатной численности личного
резиновая                    состава:
специальная                    Агентству
Территориальным органам
50%       Учебным заведениям

1.  Автоматқа                  10                     16
2.  Калашников
пулеметi мен
қол пулеметiне             16                     20
3.  Пистолетке                  4                      8
------------------------------------------------------------------
Қаржы полициясы органдарының спорттық-атыс iс-шараларына
арналған патрондары шығысының нормалары
(бiр жылға бip адамға данамен алғанда)
------------------------------------------------------------------
P/c!     Атауы     !  Қатысушылар саны !Винтовка  ! Пистолет
N !               !                   !немесе    ! немесе
!               !                   !автомат   ! револьвер
!               !                   !патрондары! патрондары
-------------------------------------------------------------------
1.   Оқу орындары   Оқу орнының
тұрақты басшы
құрамы мен
ауыспалы құрамының
30%                     50           100
2.   Агенттiк       Қатардағы және
басшы құрамның 20 %     30            90
3.   Аумақтық       Қатардағы және басшы
органдар       құрамның 20 %           30            90
------------------------------------------------------------------
Қаржы полициясы органдары үшiн газды
қару-жарақтың нормалары мен тiзбесi
------------------------------------------------------------------
Р/с!      Атауы     !  Саны  !            Тиiстiлiгi
N !
------------------------------------------------------------------
Газды пистолет   1 дана  Агенттiк төрағасына, оның
орынбасарларына, департаменттердiң,
жеке басқармалардың бастықтарына
және олардың орынбасарларына,
Агенттiк бөлiмдерiнiң бастықтарына
Тұрақты алып жүруге табельдi қару
бекiтiлмеген жедел қызметтердiң басшы
құрамына және тергеушiлерге
10%   Барлық басшы құрамның қалған санынан
-------------------------------------------------------------------
Қаржы полициясы органдары мен оқу орындары қызметкерлерi
үшiн арнайы құралдардың нормалары мен тiзбесi
------------------------------------------------------------------
P/c!       Атауы       !  Саны  !           Тиiстiлiгi
N !                   !        ! (штаттық санына данамен немесе
!                   !        !         пайызбен алғанда)
------------------------------------------------------------------
1.  Қорғаныс беренi         5     Агенттiкке
15     Аумақтық органдарға
5%     Жеке құрамның штат санынан -
оқу орындарына
2.  Арнайы резина таяғы   10%     Жеке құрамның штат санынан:
Агенттiкке
Аумақтық органдарға
5%     Оқу орындарына

3.  Изделие БР                   От штатной численности личного
состава:
10%         Агентству
20%         Территориальным органам
5        Учебным заведениям
4.  Изделие типа                 От штатной численности личного
"Черемуха"                   состава:
20%         Агентству
30%         Территориальным органам
5        Учебным заведениям
5.  Шлем стальной      10%       От штатной численности личного
состава:
Агентству
Территориальным органам
50%       Учебным заведениям
6.  Каска              10%       От штатной численности личного
пластмассовая с              состава:
забралом                       Агентству
Территориальным органам
50%       Учебным заведениям
7.  Общевойсковой     110%       От штатной численности рядового
фильтрующий                  и начальствующего состава, рабочих
противогаз                   и служащих:
Агентству
Территориальным органам
От штатной численности личного
состава - учебным заведениям
8.  Респиратор        100%       От штатной численности рядового
и начальствующего состава, рабочих
и служащих:
Агентству
Территориальным органам
От штатной численности личного
состава - учебным заведениям
9.  Гопкалитовый      100%       От штатной численности рядового
патрон (типа                 и начальствующего состава, рабочих
ДП-1, КДП)                   и служащих - защищенному подземному
пункту управления
10. Изолирующий        25%       От штатной численности рядового
противогаз                   и начальствующего состава, рабочих
и служащих - защищенному
подземному пункту управления
11. Регенеративный      4        На изолирующий противогаз
патрон
12. Общевойсковой      50%       От штатной численности рядового
защитный плащ                и начальствующего состава
типа ОП-1                      Агентству
Территориальным органам
Учебным заведениям
13. Чулки защитные     50%
(пар)

3. БР бұйымы                      Жеке құрамның штат санынан:
10%     Агенттiкке
20%     Аумақтық органдарға
5      Оқу орындарына
4. "Черемуха" үлгiсiндегi         Жеке құрамның штат санынан:
бұйым                  20%     Агенттiкке
30%     Аумақтық органдарға
5      Оқу орындарына
5. Болат дулыға           10%     Жеке құрамның штат санынан:
Агенттiкке
Аумақтық органдарға
50%     Оқу орындарына
6. Забралы бар            10%     Жеке құрамның штат санынан:
пластмассадан жасалған         Агенттiкке
каска                          Аумақтық органдарға
50%     Оқу орындарына
7. Жалпы әскери сүзгiлi
противогаз             110%    қатардағы және басшы құрамның,
жұмысшылар мен қызметкерлердiң
штат санынан:
Агенттiкке
Аумақтық органдарға
Жеке құрамның штат санынан
- оқу орындарына
8. Респиратор             100%    Қатардағы және басшы құрамның,
жұмысшылар мен қызметкерлердiң
штат санынан:
Агенттiкке
Аумақтық органдарға
Жеке құрамның штат санынан
- оқу орындарына
9.  Гопкалиттi патрон     100%    Басқарудың жер асты пунктiмен
(ДП-1, КДП үлгiсiндегі)        қорғалған - қатардағы және басшы
құрамның, жұмысшылар мен
қызметкерлердiң штат санынан
10. Оқшауландыратын        25%    Басқарудың жер асты пунктiмен
противогаз                    қорғалған - қатардағы және басшы
құрамның, жұмысшылар мен
қызметкерлердiң штат санынан
11. Регенеративтi патрон    4     Оқшауландыратын противогазға
12. ОП-1 үлгiсiндегi жалпы  50%   Қатардағы және басшы құрамның
әскери қорғаныш плащы         штат санынан:
Агенттiкке
13. Қорғаныш шұлықтары      50%   Аумақтық органдарға
(жұп)                         Оқу орындарына

14. Перчатки           50%
защитные (пар)
-------------------------------------------------------------------

14. Қорғаныш қолғаптары     50%
(жұп)
------------------------------------------------------------------