О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 434 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 288. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В связи с принятием Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 434 "О Республиканских целевых научно-технических программах" следующие изменения:
в Перечне республиканских целевых научно-технических программ, утвержденном указанным постановлением:
пункты 10-1 и 13 исключить.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 марта 2003 года N 288
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1999 года N 215 "Об утверждении Программы по профилактике и борьбе с туберкулезом и бруцеллезом сельскохозяйственных животных и птиц на период 1999-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 60).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1999 года N 1886 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1999 года N 215" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 536).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2000 года N 772 "О Республиканской программе по профилактике массового размножения и распространения особо опасных вредителей и болезней сельскохозяйственных культур и борьбе с ними" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 269).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2000 года N 1167 "Об утверждении республиканской целевой программы "Сохранение, развитие и использование генофонда сельскохозяйственных растений, животных и микроорганизмов на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст. 398).

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434 қаулысына өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 288 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлiк бағдарламасының қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалардың тiзбесiнде:
10-1 және 13-тармақтар алынып тасталсын.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2003 жылғы 21 наурыздағы N 288
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулезбен және бруцеллезбен ауруының алдын алу және оларға қарсы күрес жөнiндегi 1999-2003 жылдар кезеңiне арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 9 наурыздағы N 215 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 8, 60-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 9 наурыздағы N 215 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 9 желтоқсандағы N 1886 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 536-құжат).
3. "Ауыл шаруашылығы дақылдарының аса қауiптi зиянкестерi мен ауруларының жаппай көбеюi мен таралуының алдын алу және оларға қарсы күрес жөнiндегi республикалық бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 мамырдағы N 772 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 23, 269-құжат).
4. "Ауыл шаруашылығы өсiмдiктерiнiң, жануарлар мен микроорганизмдердiң гендiк қорын сақтаудың, дамыту мен пайдаланудың 2001-2005 жылдарға арналған" республикалық мақсатты бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 1 тамыздағы N 1167 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 32-33, 398-құжат).

5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1378 "Об утверждении отраслевой научно-технической программы "Научное обеспечение производства, переработки и хранения сельскохозяйственной продукции по регионам Казахстана на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 40, ст. 456).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2001 года N 1546 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1999 года N 215" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 41-42, ст. 530).

5. "Қазақстан аймақтары бойынша 2001-2005 жылдары ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндіруді, қайта өңдеудi және сақтауды ғылыми қамтамасыз ету" салалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 11 қыркүйектегi N 1378 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 40, 466-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 9 наурыздағы N 215 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 29 қарашадағы N 1546 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 41-42, 530-құжат).