О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 400
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года N 297
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 400 "О дополнительных мерах по государственному регулированию цен и тарифов на услуги предприятий-монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 122) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) при отсутствии приборов учета коммунальных услуг размер платы за газоснабжение, электроснабжение, водоснабжение, теплоснабжение определяется исходя из действующих норм потребления, не превышающих нормы по состоянию на 1 января 2003 года;".
2. Акимам областей (городов республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения) принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 9 сәуiрдегi N 400 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 наурыздағы N 297 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Монополияшы кәсiпорындардың қызмет көрсетулерiне бағалар мен тарифтердi мемлекеттiк реттеу жөнiндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 9 сәуiрдегi N 400 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 12, 122-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) коммуналдық қызметтердi есептеу аспаптары болмаған кезде газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, жылумен жабдықтау үшiн төлемнiң мөлшерi 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша нормалардан аспайтын қолданыстағы тұтыну нормалары ескерiле отырып айқындалады;".
2. Облыстардың (республикалық маңызы бар қалалардың, астананың), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкiмдерi осы қаулыны iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi