О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года N 1652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года N 322
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года N 1652 "Об утверждении отраслевой Программы развития и совершенствования Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 46, ст. 541).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Pecпубликасы Yкiметінің 2000 жылғы 1 қарашадағы N 1652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 322 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінің Өртке қарсы мемлекеттік қызметін дамытудың және жетілдiрудің 2001-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 1 қарашадағы N 1652 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 46, 541-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі