О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 92
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года N 326
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 92 "О Программе улучшения материально-технической базы исправительных учреждений Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 3, ст. 28) следующие дополнения и изменения:
в заголовке и тексте:
после слов "исправительных учреждений" дополнить словами "и следственных изоляторов";
цифры "2005" заменить цифрами "2003";
в преамбуле слова ", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 2028-124," исключить;
в Программе улучшения материально-технической базы исправительных учреждений Республики Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке и тексте:
после слов "исправительных учреждений" дополнить словами "и следственных изоляторов";
цифры "2005" заменить цифрами "2003";
в абзаце первом раздела "2. Введение":
цифры "4.3.5.2." заменить цифрами "4.3.28.";
слова ", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 2028-124" исключить;
после таблицы 5 "прогноз численности спецконтингента в СИ республики на период 2001-2005 годов" раздела "3. Анализ современного состояния уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан" абзац третий исключить;
абзац пятый раздела "5. Основные направления и механизмы реализации Программы" дополнить словами ", кроме следственных изоляторов";
раздел "6. Необходимые ресурсы и источники финансирования Программы" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
раздел "8. План мероприятий по реализации Программы улучшения материально-технической базы исправительных учреждений Республики Казахстан на 2001-2005 годы" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2003 года N 326
6. Необходимые ресурсы и источники финансирования
Программы
Потребность в финансировании Программы по годам
-------------------------------------------------------------------
N  !   Мероприятие   !Предпо-!Источ-!    Бюджетные программы в
п/п!                 !лагае- !ник   !      бюджетной заявке
!                 !мые    !финан-!------------------------------
!                 !расходы!сиро- !Код бюд-!  Сумма (млн. тенге)
!                 !(млн.  !вания !жетной  !---------------------

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 92 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 326 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы түзеу мекемелерiнiң материалдық-техникалық базасын жақсартудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 92 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 3, 28-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыпта және мәтiнде:
"түзеу мекемелерiнiң" деген сөздерден кейiн "және тергеу изоляторларының" деген сөздермен толықтырылсын;
"2005" деген сандар "2003" деген сандармен ауыстырылсын;
кiрiспедегi "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 2028-124 қаулысымен бекiтiлген" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы түзеу мекемелерiнiң материалдық-техникалық базасын жақсартудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
тақырыпта және мәтiнде:
"түзеу мекемелерiнiң" деген сөздерден кейiн "және тергеу изоляторларының" деген сөздермен толықтырылсын;
"2005" деген сан "2003" деген санмен ауыстырылсын;
"2. Кiрiспе" деген бөлiмнiң бiрiншi абзацында:
"4.3.5.2." деген сандар "4.3.28." деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 2028-124 қаулысымен бекiтiлген" деген сөздер алынып тасталсын;
"3. Қазақстан Республикасы қылмыстық-атқару жүйесiнiң қазiргi жағдайын талдау" деген бөлiмнiң "2001-2005 жылдар кезеңiнде республиканың тергеу изоляторларындағы арнайы контингент санының болжамы" деген 5-кестесiнен кейiнгi үшiншi абзац алынып тасталсын;
"5. Бағдарламаның негiзгi бағыттары және оны iске асырудың тетiктерi" деген бөлімнің бесiншi абзацындағы "Пенитенциарлық" деген сөз кiшi әрiппен жазылып, алдынан "Тергеу изоляторларынан басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
"6. Қажеттi ресурстар және бағдарламаны қаржыландыру көздерi" деген бөлiм осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"8. Қазақстан Республикасы түзеу мекемелерiнiң материалдық-техникалық базасын жақсарту бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiм осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2003 жылғы 4 сәуірдегі
N 326 қаулысына
1-қосымша
6. Қажеттi ресурстар және бағдарламаны қаржыландыру көздерi
Бағдарламаны жылдар бойынша қаржыландыру қажеттілігі
------------------------------------------------------------------
Р/с!    Іс-шара       !Болжам.!Қаржы. !   Бюджеттік өтінімдегі
N !                  !ды шы. !ландыру!  бюджеттік бағдарламалар
!                  !ғыстар ! көзі  !---------------------------
!                  !(млн.  !       !Бюджет. !Сомасы (млн. теңге)
!                  !теңге) !       !тік бағ.!------------------

!                 !тенге) !      !програм-! 2001 !  2002 ! 2003
!                 !       !      !мы      ! год  !  год  ! год
-------------------------------------------------------------------
1   Реконструкция         389        42; 306      89    -       300
военного объекта
в поселке Жем
Актюбинской
области под
исправительную
колонию строгого
режима на 1500
мест
2   Реконструкция         223        42; 300;   45,1      40  137,9
военного городка                 305
в поселке Сол-
нечный Восточно-
Казахстанской
области под
исправительную
колонию для
содержания
осужденных женщин
с лимитом напол-
нения 300 мест
3   Капитальный          55,7        42         55,7     -      -
ремонт воспита-
тельной колонии
для содержания
осужденных
несовершеннолет-
них с лимитом
наполнения 300            Рес-
мест в городе             публи-
Усть-Каменогорске         кан-
ский
4   Реконструкция          15 бюджет 42; 300       5      10    -
исправительной
колонии-поселения
в поселке Зареч-
ный Алматинской
области под
исправительную
колонию строгого
режима с лимитом
наполнения 1500
мест
5   Реконструкция       10,05        42; 300       7   3,051    -
исправительной
колонии-поселения
в городе Уральске
под исправитель-
ную колонию
строгого режима с
лимитом наполне-
ния 900 мест
6   Реконструкция под  456,15        42; 300;   30,2  115,949   310
исправительную                   303
колонию общего
режима с лимитом
наполнения 1000
мест на базе
завода стеновых
материалов в
городе Кызылорде
7   Реконструкция          44        42; 300       4      40    -
здания бывшего
профтехучилища в
городе Атырау под
исправительную
колонию для
содержания осуж-
денных женщин на
300 мест
8   Реконструкция         415        42; 300;     24      91    300
психоневрологи-                  304
ческого дома-
интерната в
Жамбылской
области под
исправительную
колонию общего
режима с лимитом
наполнения 1200
мест
9   Строительство         127        42; 304     100      27    -
режимного корпуса
следственного
изолятора с лими-
том наполнения на
336 мест в городе
Караганде
10  Строительство       858,1        42; 304;  237,5     280  340,6
следственного                    304
изолятора с лими-
том наполнения на
1500 мест в горо-
де Алматы
11  Строительство         345        42; 304;    145     100    100
следственного                    304
изолятора с лими-         Рес-
том наполнения на         публи-
1000 мест в горо-         кан-
де Шымкенте               ский
бюджет
12  Реконструкция       690,3        42; 304;    100     133  457,3
военно-техничес-                 304
кой школы в
городе Актау под
следственный изо-
лятор с лимитом
наполнения на
510 мест

!                  !       !       !дарлама.! 2001 ! 2002 !2003
!                  !       !       !ның коды! жыл  ! жыл  !жыл
------------------------------------------------------------------
1   Ақтөбе облысының     389            42; 306    89     -   300
Жем кентiндегi
әскери объектiнi
1500 орынды қатаң
peжимдегі түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
2   Шығыс Қазақстан      223            42; 300;  45,1    40 137,9
облысының Солнеч.                     305
ный кентiндегi
әскери қалашықты
300 орынды толты.
ру лимиті бар
сотталған әйел.
дердi ұстауға
арналған түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
3   Өскемен қаласын.    55,7   респуб.     42     55,7     -   -
дағы тәрбие коло.          ликалық
ниясын 300 орынды          бюджет
толтыру лимиті
бар сотталған
кәмелетке толма.
ғандарды ұстауға
арналған тәрбие
колониясы етiп
күрделi жөндеу
4   Алматы облысы.       15              42; 300   5     10    -
ның Заречный
кентіндегі түзеу
қоныс колониясын
1500 орынды
толтыру лимитi
бар қатаң режим.
дегi түзеу коло.
ниясы етiп қайта
жаңарту
5   Орал қаласындағы    10,05            42; 300    7   3,051   -
түзеу қоныс
колониясын 900
орынды толтыру
лимитi бар қатаң
peжимдегi түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
6   Қызылорда қаласын.  456,15         42; 300; 30,2  115,949  310
дағы қабырға ма.                     303
териалдары зауы.
тының базасында
1000 орынды тол.
тыру лимитi бар
жалпы режимдегi
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
7   Атырау қаласындағы    44           42; 300    4     40     -
бұрынғы кәсiптiк
техникалық училище
ғимаратын 300
орынды сотталған
әйелдердi ұстауға
арналған түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
8   Жамбыл облысындағы    415          42; 300;   24    91   300
психоневрологиялық                   304
үй-интернатын 1200
орынды толтыру
лимитi бар жалпы
peжимдегi түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
9   Қарағанды қаласында   127          42; 304   100    27    -
336 орынды толтыру
лимитi бар тергеу
изоляторының режим.
дік корпусын салу
10  Алматы қаласында      858,1        42; 304;  237,5  280  340,6
1500 орынды толтыру                  304
лимитi бар тергеу
изоляторын салу
11  Шымкент қаласында     345          42; 304;  145    100  100
1000 орынды толтыру                  304
лимиті бар тергеу
изоляторын салу
12  Ақтау қаласындағы     690,3 респуб. 42; 304;  100  133  457,3
әскери-техникалық           ликалық   304
мектептi 510 орынды         бюджет
толтыру лимиті бар
тергеу изоляторы
етіп қайта жаңарту

13  Строительство       223,5        42; 304;   22,5     100    101
режимного корпуса                304
следственного
изолятора с лими-
том наполнения на
600 мест в городе
Павлодаре
14  Реконструкция и         5        42            5      -      -
расширение след-
ственного изоля-
тора на 2000
мест в городе
Астане
15  Реконструкция и       178        201; 201      -      89     89
ремонт инженерно-
технических
сооружений 6-ти
исправительных
учреждений
16  Оборудование           50        203; 203      -      25     25
следственных
изоляторов
инженерно-техни-
ческими средст-
вами охраны
17  Закуп специальных    33,6        42; 200    13,6      -      20
автомобилей для
исправительных
колоний
18  Закуп специаль-     16,64        202         -        -   16,64
ного транспорта
для следственных
изоляторов (авто-
мобилей для пере-
возки спецконтин-
гента)
Итого по исправи-  1819,5                  273,6    389  1156,9
тельным колониям
Итого по следст-  2315,54                  610      665 1040,54
венным изоляторам
Всего             4135,04                  883,6   1054 2197,44
-------------------------------------------------------------------
Примечание.
1. Наименование бюджетных программ Министерства юстиции:
код программы 200 - "Оснащение уголовно-исполнительной системы оборудованием, инвентарем, средствами специального назначения и транспортными средствами";
код программы 201 - "Оснащение исправительных учреждений инженерно-техническими средствами охраны";
код программы 300 - "Строительство, реконструкция и капитальный ремонт исправительных учреждений";
код программы 303 - "Реконструкция под исправительную колонию общего режима на базе завода стеновых материалов в городе Кызылорде";
код программы 304 - "Реконструкция психоневрологического дома-интерната под исправительную колонию общего режима в Жамбылской области";
код программы 305 - "Реконструкция военного городка в поселке Солнечный под исправительную колонию для женщин в Восточно-Казахстанской области";
код программы 306 - "Реконструкция военного объекта "Эмба-5" в поселке Жем под исправительную колонию строгого режима в Актюбинской области".
2. Наименование бюджетных программ Министерства внутренних дел:
код программы 42 - "Строительство, реконструкция и капитальный ремонт следственных изоляторов и исправительных учреждений";
код программы 202 - "Оснащение органов внутренних дел оборудованием, средствами специального назначения и транспортом";
код программы 203 - "Оснащение следственных изоляторов инженерно-техническими средствами охраны";
код программы 304 - "Строительство, реконструкция и капитальный ремонт следственных изоляторов".

13  Павлодар қаласында   223,5          42; 304;  22,5  100  101
600 орынды толтыру                    304
лимиті бар тергеу
изоляторының
режимдiк корпусын
салу
14  Астана қаласындағы    5                42       5     -    -
2000 орынды тергеу
изоляторын қайта
жаңарту және
кеңейту
15  6 түзеу мекемесi.    178             201; 201   -    89   89
нiң инженерлiк-
техникалық құрылыс.
тарын қайта жаңарту
мен жөндеу
16  Тергеу изолятор.      50             203; 203   -    25   25
ларын инженерлік-
техникалық күзет
құралдарымен жабдық.
тау
17  Түзеу колониялары     33,6           42; 200   13,6   -   20
үшін арнайы автомо.
бильдер сатып алу
18  Тергеу изоляторлары   16,64  Респуб.    202     -    -   16,64
үшiн арнайы көлiк            ликалық
сатып алу (Арнайы            бюджет
контингентті тасы.
малдауға арналған
автомобильдер)
Tүзеу колониялары
бойынша жиыны        1819,5                 273,6  389  1156,9
Тергеу изоляторлары
бойынша жиыны        2315,54                610    665  1040,54
БАРЛЫҒЫ              4135,04                883,6 1054  2197,44
------------------------------------------------------------------
Ескерту.
1. Әділет министрлігi бюджеттiк бағдарламаларының атауы:
200-бағдарламаның коды - "Қылмыстық-атқару жүйесiн жабдықтармен, мүкаммалмен, арнайы мақсаттағы құралдармен және көлiк құралдарымен жарақтандыру";
201-бағдарламаның коды - "Түзеу мекемелерiн инженерлiк-техникалық күзет құралдарымен жарақтандыру";
300-бағдарламаның коды - "Түзеу мекемелерiн салу, қайта жаңарту және күрделi жөндеу";
303-бағдарламаның коды - "Қызылорда қаласындағы қабырға материалдары зауытының базасында жалпы режимдегi түзеу колониясы етiп қайта жаңарту";
304-бағдарламаның коды - "Жамбыл облысындағы психоневрологиялық үй-интернатын жалпы режимдегi түзеу колониясы етiп қайта жаңарту";
305-бағдарламаның коды - "Шығыс Қазақстан облысының Солнечный поселкесiндегi әскери қалашықты әйелдерге арналған түзеу колониясы етіп қайта жаңарту";
306-бағдарламаның коды - "Ақтөбе облысының Жем кентiндегi "Eмбi-5" әскери объектiсiн қатаң режимдегi түзеу колониясы етiп қайта жаңарту".
2. Iшкi iстер министрлiгi бюджеттiк бағдарламаларының атауы:
42-бағдарламаның коды - "Tepгeу изоляторларын және түзеу мекемелерiн салу, қайта жаңарту және күрделi жөндеу";
202-бағдарламаның коды - "Iшкi iстер органдарын жабдықпен, арнайы мақсаттағы құралдармен және көлікпен жарақтандыру";
203-бағдарламаның коды - "Tepгeу изоляторларын инженерлiк-техникалық күзет құралдарымен жарақтандыру";
304-бағдарламаның коды "Tepгeу изоляторларын салу, қайта жаңарту және күрделi жөндеу".

3. Финансирование Программы осуществляется за счет средств республиканского бюджета. Потребность в бюджетных средствах на реализацию Программы на 2001-2003 годы составляет - 4135,04 млн. тенге.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2003 года N 326
8. План мероприятий по реализации Программы улучшения
материально-технической базы исправительных учреждений
и следственных изоляторов Республики Казахстан
на 2001-2003 годы
-------------------------------------------------------------------
N  !       Мероприятие    ! Форма за- !Ответ-!Срок  !Предпо-!Источ-
п/п!                      ! вершения  !ствен-!реали-!лагае- !ник
!                      !           !ные за!зации !мые    !финан-
!                      !           !испол-!(ис-  !расходы!сиро-
!                      !           !нение !полне-!(млн.  !вания
!                      !           !      !ния)  !тенге) !
-------------------------------------------------------------------
1   Капитальный ремонт     Отчет в      МЮ    2001     55,7   РБ
воспитательной колонии Правитель-         г.
для содержания осуж-   ство
денных несовершенно-
летних с лимитом
наполнения 300 мест в
городе Усть-
Каменогорске
2   Реконструкция и расши- Отчет в      МВД   2001        5   РБ
рение следственного    Правитель-         г.
изолятора на 2000 мест ство
в городе Астане
3   Реконструкция исправи- Отчет в      МЮ    2001-      15   РБ
тельной колонии-       Правитель-         2002
поселения в поселке    ство               гг.
Заречный Алматинской
области под исправи-
тельную колонию
строгого режима с
лимитом наполнения
1500 мест
4   Реконструкция исправи- Отчет в      МЮ    2001-   10,05   РБ
тельной колонии-       Правитель-         2002
поселения в городе     ство               гг.
Уральске под исправи-
тельную колонию
строгого режима с
лимитом наполнения
900 мест
5   Реконструкция здания   Отчет в      МЮ    2001-      44   РБ
бывшего профтехучилища Правитель-         2002
в городе Атырау под    ство               гг.
исправительную колонию
для содержания
осужденных женщин на
300 мест
6   Строительство          Отчет в      МВД   2001-     127   РБ
режимного корпуса      Правитель-         2002
следственного          ство               гг.
изолятора с лимитом
наполнения на 336 мест
в городе Караганде
7   Реконструкция военного Отчет в      МЮ    2001-     389   РБ
объекта в поселке Жем  Правитель-         2003
Актюбинской области    ство               гг.
под исправительную
колонию строгого
режима на 1500 мест
8   Реконструкция военного Отчет в      МЮ    2001-     223   РБ
городка в поселке      Правитель-         2003
Солнечный Восточно-    ство               гг.
Казахстанской области
под исправительную
колонию для содержания
осужденных женщин с
лимитом наполнения
300 мест

3. Бағдарламаны қаржыландыру республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылады.
2001-2003 жылдарға арналған Бағдарламаны iске асыруға арналған бюджет қаражатына қажеттiлiк 4135,04 млн. теңгенi құрайды.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2003 жылғы 4 сәуірдегі
N 326 қаулысына
2-қосымша
8. Қазақстан Республикасының түзеу мекемелерi мен тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын жақсартудың 2001-2003 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi ic-шаралар жоспары
------------------------------------------------------------------
Р/с!      Іс-шара      ! Аяқтау !Орында.! Іске  !Болжамды! Қаржы.
N !                   ! нысаны !луына  ! асыру !шығыстар!ландыру
!                   !        !жауап. ! (орын.! (млн.  ! көзі
!                   !        !тылар  ! дау)  ! теңге) !
!                   !        !       !мерзімі!        !
------------------------------------------------------------------
1   Өскемен қаласындағы Үкіметке   ӘдМ   2001 ж.   55,7      РБ
300 орынды толтыру  есеп
лимитi бар соттал.  беру
ған кәмелетке тол.
мағандарды ұстауға
арналған тәрбие
колониясын күрделi
жөндеу
2   Астана қаласындағы  Үкіметке   ІІМ   2001 ж.     5       РБ
2000 орынды тергеу  есеп
изоляторын қайта    беру
жаңарту және кеңей.
ту
3   Алматы облысының    Үкіметке   ӘдМ   2001-      15       РБ
Заречный кентiндегi есеп беру        2002 жж.
түзеу қоныс коло.
ниясын 1500 орынды
толтыру лимитi бap
қатаң режимдегi
түзеу колониясы
етіп қайта жаңарту
4   Орал қаласындағы    Үкіметке   ӘдМ   2001-      10,05    РБ
түзеу қоныс коло.   есеп беру        2002 жж.
ниясын 900 орынды
толтыру лимитi бар
қатаң режимдегi
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
5   Атырау қаласындағы  Үкіметке   ӘдМ   2001-        44     РБ
бұрынғы кәсіптік    есеп беру        2002 жж.
техникалық училище
ғимаратын 300
орынды сотталған
әйелдердi ұстауға
арналған түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
6   Қарағанды қаласын.  Үкіметке   ІІМ   2001-        127    РБ
да 336 орынды       есеп беру        2002 жж.
толтыру лимитi
бар тергеу изоля.
торының режимдiк
корпусын салу
7   Ақтөбе облысының    Үкіметке   ӘдМ   2001-        389    РБ
Жем кентiндегі      есеп беру        2003 жж.
әскери объектiнi
1500 орынды қатаң
режимдегi түзеу
колониясы етіп
қайта жаңарту
8   Шығыс Қазақстан     Үкіметке   ӘдМ   2001-        223    РБ
облысының Солнеч.   есеп беру        2003 жж.
ный кентiндегi
әскери қалашықты
300 орынды толтыру
лимитi бар соттал.
ған әйелдердi
ұстауға арналған
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту

9   Реконструкция под      Отчет в      МЮ    2001-  456,15   РБ
исправительную колонию Правитель-         2003
общего режима с лими-  ство               гг.
том наполнения 1000
мест на базе завода
стеновых материалов в
городе Кызылорде
10  Реконструкция          Отчет в      МЮ    2001-     415   РБ
психоневрологического  Правитель-         2003
дома-интерната в       ство               гг.
Жамбылской области под
исправительную колонию
общего режима с лими-
том наполнения 1200
мест
11  Строительство следст-  Отчет в      МВД   2001-   858,1   РБ
венного изолятора с    Правитель-         2003
лимитом наполнения на  ство               гг.
1500 мест в городе
Алматы
12  Строительство следст-  Отчет в      МВД   2001-     345   РБ
венного изолятора с    Правитель-         2003
лимитом наполнения на  ство               гг.
1000 мест в городе
Шымкенте
13  Реконструкция военно-  Отчет в      МВД   2001-   690,3   РБ
технической школы в    Правитель-         2003
городе Актау под       ство               гг.
следственный изолятор
с лимитом наполнения
на 510 мест
14  Строительство          Отчет в      МВД   2001-   223,5   РБ
режимного корпуса      Правитель-         2003
следственного          ство               гг.
изолятора с лимитом
наполнения на 600 мест
в городе Павлодаре
15  Закуп специальных      Отчет в      МЮ    2001-    33,6   РБ
автомобилей для        Правитель-         2003
исправительных колоний ство               гг.
16  Реконструкция и ремонт Отчет в      МЮ    2002-     178   РБ
инженерно-технических  Правитель-         2003
сооружений исправи-    ство               гг.
тельных учреждений
ОВ-156/2, АК-159/21,
УК-161/4, ОВ-156/14,
ЛА-155/8, ЛА-155/14
17  Оборудование следст-   Отчет в      МВД   2002-      50   РБ
венных изоляторов      Правитель-         2003
инженерно-техническими ство               гг.
средствами охраны
18  Закуп специального     Отчет в      МВД   2003    16,64   РБ
транспорта для следст- Правитель-         г.
венных изоляторов      ство
(автомобилей для
перевозки спецконтин-
гента)
19  Подготовить норматив-  Постанов-
ный правовой акт по    ление
созданию в форме       Правитель-
государственных        ства
учреждений:
исправительных                      МЮ    2003
учреждений и арестных                     г.
домов;
следственных изолято-               МВД   -//-
ров
Итого по исправитель-               МЮ    2001-  1819,5   РБ
ным колониям                              2003
гг.
Итого по следственным               МВД   -//-  2315,54   -//-
изоляторам
Всего по плану                                  4135,04   -//-
мероприятий
-------------------------------------------------------------------
Примечание.
Расшифровка буквенных аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции
МВД - Министерство внутренних дел
РБ - республиканский бюджет

9   Қызылорда қаласын.  Үкіметке   ӘдМ   2001-       456,15  РБ
дағы қабырға мате.  есеп беру        2003 жж.
риалдары зауытының
базасында 1000
орынды толтыру
лимитi бар жалпы
режимдегi түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
10  Жамбыл облысындағы  Үкіметке    ӘдМ  2001-       415     РБ
психоневрологиялық  есеп беру        2003 жж.
үй-интернатын 1200
орынды толтыру
лимиті бар жалпы
режимдегi түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
11  Алматы қаласында    Үкіметке    ІІМ  2001-      858,1    РБ
1500 орынды толтыру есеп беру        2003 жж.
лимитi бар тергеу
изоляторын салу
12  Шымкент қаласында   Үкіметке    ІІМ  2001-      345      РБ
1000 орынды толтыру есеп беру        2003 жж.
лимитi бар тергеу
изоляторын салу
13  Ақтау қаласындағы   Үкіметке    ІІМ  2001-      690,3    РБ
әскери-техникалық   есеп беру        2003 жж.
мектептi 510
орынды толтыру
лимиті бар тергеу
изоляторы етiп
қайта жаңарту
14  Павлодар қаласында  Үкіметке    ІІМ  2001-      223,5    РБ
600 орынды толтыру  есеп беру        2003 жж.
лимитi бар тергеу
изоляторының
режимдiк корпусын
салу
15  Түзеу колониялары   Үкіметке    ӘдМ  2001-       33,6    РБ
үшiн арнайы         есеп беру        2003 жж.
автомобильдер
сатып алу
16  OB-156/2; AK-159/   Үкіметке    ӘдМ  2002-        178    РБ
21; УК-161/4; OB-   есеп беру        2003 жж.
156/14; ЛА-155/8;
ЛА-155/14 түзеу
мекемелерiнiң
инженерлiк-техни.
калық үймереттерiн
қайта жаңарту және
жөндеу
17  Тергеу изолятор.    Үкіметке    ІІМ  2002-        50     РБ
ларын инженерлiк-   есеп беру        2003 жж.
техникалық күзет
құралдарымен жаб.
дықтау
18  Тергеу изоляторлары Үкіметке    ІІМ  2003 ж.     16,64   РБ
үшiн арнайы көлiк   есеп беру
сатып алу (Арнайы
контингентті) та.
сымалдау үшiн
арнайы автомобильдер
сатып алу)
19  Мемлекеттiк меке.   Үкімет      ӘдМ  2003 ж.
мелер нысанында:    қаулысы     ІІМ  - ІІ -
түзеу мекемелерiн
және қамау үйлерiн;
тергеу изоляторла.
рын құру жөнiндегi
нормативтiк
құқықтық актiлердi
дайындау
Түзеу колониялары               ӘдМ  2001-     1819,5    РБ
бойынша жиыны                        2003 жж.
Тергеу изоляторлары             ІІМ  - ІІ -    2315,54  - ІІ -
бойынша жиыны
Іс-шаралар жоспары
бойынша барлығы                                4135,04  - II -
------------------------------------------------------------------
Ескерту.
Әрiп аббревиатураларының ажыратылуы:
ӘдМ - Әдiлет министрлiгi
IIМ - Iшкi iстер министрлiгi
РБ - республикалық бюджет