О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2001 года N 1621
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2003 года N 332. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года N 908
Сноска. Постановление Правительства РК от 7 апреля 2003 г. N 332 утратило силу постановлением Правительства РК от 5 октября 2007 г. N  908 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2001 года N 1621 "Об утверждении Программы восстановления и развития виноградарства и виноделия в Казахстане на период до 2010 года" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 47, ст. 552) следующие изменения:
в пункте 2 слова "Министерству экономики и торговли" заменить словами "Министерству сельского хозяйства";
в Программе восстановления и развития виноградарства и виноделия в Казахстане на период до 2010 года, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы по восстановлению и развитию виноградарства и виноделия в Казахстане на 2001-2005 годы":
графу 4 строки, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"МСХ, МИТ, Союз виноделов Казахстана (по согласованию)";
в графе 4 строки, порядковый номер 7, слово "МЭТ" заменить словами "МСХ, МФ, МИТ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 12 желтоқсандағы N 1621 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 сәуірдегі N 332 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.05. N 908 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы  N 908 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстанда жүзiм шаруашылығы мен шарап жасау iсiн қалпына келтiрудiң және дамытудың 2010 жылға дейiнгi кезеңге арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 12 желтоқсандағы N 1621  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 47, 552-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Экономика және сауда министрлiгі" деген сөздер "Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстанда жүзiм шаруашылығы мен шарап жасау iсiн қалпына келтiрудiң және дамытудың 2010 жылға дейiнгi кезеңге арналған бағдарламасында:
"Қазақстанда жүзiм шаруашылығы мен шарап жасау iсiн қалпына келтiрудiң және дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 5-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ", ИСМ, Қазақстан Шарап жасаушылар одағы (келiсiм бойынша)";
реттiк нөмiрi 7-жолдың 4-бағанындағы "ЭСМ" деген сөз "АШМ, ҚарМ, ИСМ" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi