Об утверждении нормативов финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 423. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1063
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015 № 1063 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 17.06.2015 г. № 711; от 17.06.2015 г. № 705.

Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 cәуірдегі N 423 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1063 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015 № 1063 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 17 маусымдағы № 711 бұйрығын және ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 17 маусымдағы № 705 бұйрығын қараңыз.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые нормативы финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2003 года № 423
Нормативы финансирования на ремонт и содержание
автомобильных дорог Республики Казахстан

"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтері бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 30 сәуірдегі
N 423 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп
ұстауға арналған қаржыландыру нормативтері

375,7
295,1
13
Северо-Казахстанская
366,5
302,5
14
Южно-Казахстанская
360,0
190,7
Примечание:
1. Нормативы на содержание включают затраты на зимнее содержание.
2. Нормативы приведены в базовых ценах 2001 года без налога на добавленную стоимость (НДС).
3. Переход на текущий уровень от базовых цен 2001 года осуществляется через индекс изменения месячного расчетного показателя (МРП), устанавливаемого ежегодно согласно бюджетному законодательству.

375,7
295,1
13
Солтүстік Қазақстан
366,5
302,5
14
Оңтүстік Қазақстан
360,0
190,7
Ескертпе:
1. Күтіп ұстауға арналған нормативтер қысқы күтіп ұстау шығындарын қамтиды.
2. Нормативтер қосылған құн салығынсыз (ҚҚС) 2001 жылғы базалық бағалармен келтірілген.
3. 2001 жылғы базалық бағалардан ағымдық деңгейге ауыстыру бюджет заңнамасына сәйкес жыл сайын белгіленетін айлық есептік көрсеткіштің (АЕК) өзгеру индексі арқылы жүзеге асырылады.