О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2002 года N 516
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2003 года N 491. Утратило силу постановлением Правительства РК от 1 июня 2006 года N 490
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2003 года N 491 утратило силу постановлением Правительства РК от 1 июня 2006 года  N 490
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2002 года N 516 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам инвентаризации международных договоров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 142) следующие изменения:
1) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению;
2) в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам инвентаризации международных договоров Республики Казахстан, утвержденном настоящим постановлением:
подпункт 2) пункта 4 и подпункт 4) пункта 5 исключить;
в подпункте 1) пункта 6 слова "и экспертизы проектов международных договоров" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 мая 2003 года N 491
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 мая 2002 года N 516
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам инвентаризации
международных договоров Республики Казахстан
Токаев                      - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич         Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан, председатель;
Абусеитов                   - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович               Республики Казахстан, заместитель
председателя;
Аманжолова                  - директор Международно-правового
Зульфия Алтаевна              департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, секретарь;
Айсагалиева                 - заместитель Председателя Агентства
София Серикбаевна             таможенного контроля Республики
Казахстан;
Айтжанов                    - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич                Республики Казахстан;
Ахметжанов                  - заместитель заведующего Юридическим
Саян Кылышевич                отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан;
Ашитов                      - вице-министр труда и социальной
Батыржан Заирканович          защиты населения Республики
Казахстан;
Баялиев                     - директор Департамента по вступлению
Рустам Ахатханович            во Всемирную торговую организацию и
международного сотрудничества
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Буканов                     - начальник Штаба - департамента
Марат Абдыкалыкович           Министерства внутренних дел
Республики Казахстан;
Джолдыбаева                 - исполняющий обязанности директора
Галия Тагибердиевна           Департамента законодательства и
регулирования жилищно-коммунальных
отношений Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции;
Досполов                    - начальник Управления международных
Сергей Долдович               отношений Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию);
Дунаев                      - вице-министр экономики и бюджетного
Арман Галиаскарович           планирования Республики Казахстан;
Есенгалиев                  - начальник Департамента международного
Кенжебай Есенгалиевич         сотрудничества Аппарата Министра
обороны Республики Казахстан;
Жашибеков                   - заместитель Председателя Агентства
Габдулхаким Балташевич        финансовой полиции Республики
Казахстан;
Избанов                     - заместитель Председателя Агентства
Мухит Каримович               Республики Казахстан по миграции и
демографии;
Канаев                      - директор Административного
Серикжан Зиаданович           Департамента Министерства образования
и науки Республики Казахстан;
Менсеитов                   - директор Департамента юридической
Рафхат Сарсенович             службы Министерства финансов
Республики Казахстан;
Нигай                       - заместитель руководителя оперативной
Эдуард Михайлович             группы Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям в городе
Астана;
Никитинский                 - заместитель Председателя Агентства
Евгений Сергеевич             Республики Казахстан по туризму и
спорту;
Нурмухамедов                - начальник департамента Комитета
Игорь Хабирович               национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию);
Примбетова                  - консультант Отдела внешних связей
Сауле Марлановна              Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан;
Рябченко                    - первый вице-министр культуры,
Олег Григорьевич              информации и общественного согласия
Республики Казахстан;
Сагын Халел                 - директор Департамента лечебно-
профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан;
Сакипов                     - директор Департамента транзитной
Камалхан Еркешевич            политики и внешних связей
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
Сарсембаев                  - старший эксперт Государственно-
Канат Маратович               правового отдела Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию);
Султанова                   - директор Департамента координации и
Зульфия Медетовна             статистического инструментария
Агентства Республики Казахстан по
статистике;
Таджияков                   - заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич         Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
Тулебаев                    - директор Департамента
Алмас Кашкенович              импортозамещения и внешних связей
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан;
Шамен                       - директор Департамента экологической
Атамурат Муралиулы            политики Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан;
Шамсутдинов                 - вице-министр юстиции Республики
Ринат Шарафутдинович          Казахстан".

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 12 мамырдағы N 516 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 мамырдағы N 491 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.01. N 490 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын түгендеу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 мамырдағы N 516  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 142-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын түгендеу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
4-тармақтың 2) тармақшасы және 5-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
6-тармақтың 1) тармақшасындағы "және халықаралық шарттар жобаларының сараптамасын" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 мамырдағы
N 491 қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 12 мамырдағы
N 516 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын түгендеу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамы
Тоқаев                    - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Қасымжомарт Кемелұлы        хатшысы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрi, төраға;
Әбусейiтов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы              iстер бiрiншi вице-министрi,
төрағаның орынбасары;
Аманжолова                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Зұлфия Алтайқызы            iстер министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң директоры, хатшы;
Айсағалиева               - Қазақстан Республикасының Кедендік
София Серiкбайқызы          бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары;
Айтжанов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы               шаруашылығы вице-министрi;
Ахметжанов                - Қазақстан Республикасының
Саян Қылышұлы               Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Заң бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары;
Әшитов                    - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырханұлы        халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi;
Баялиев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Рүстем Ахатханұлы           және сауда министрлiгi Дүниежүзiлiк
сауда ұйымына кiру және халықаралық
қатынастар департаментiнiң директоры;
Бұқанов                   - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Марат Әбдiхалықұлы          министрлiгiнiң Штаб-департамент
бастығы;
Досполов                  - Қазақстан Республикасының Бас
Сергей Долдович             прокуратурасы Халықаралық
қатынастар басқармасының, бастығы
(келiсiм бойынша);
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Арман Ғалиасқарұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
Есенғалиев                - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Кенжебай Есенғалиұлы        министрi аппараты Халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң бастығы;
Жәшiбеков                 - Қазақстан Республикасының
Ғабдулхәкiм Балташұлы       Қаржы полициясы агенттiгi төрағасының
орынбасары;
Жолдыбаева                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ғалия Тағыбердiқызы         монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң Заңнама және тұрғын
үй-коммуналдық қатынастарды реттеу
департаментi директорының мiндетiн
атқарушы;
Iзбанов                   - Қазақстан Республикасының
Мұхит Кәрiмұлы              Көшi-қон және демография жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары;
Қанаев                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Серiкжан Зиаданұлы          ғылым министрлiгi Әкiмшiлiк
департаментiнiң директоры;
Меңсейiтов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рафхат Сәрсенұлы            министрлiгi Заң қызметi департаментiнiң
директоры;
Нигай                     - Қазақстан Республикасы Төтенше
Эдуард Михайлович           жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң Астана
қаласындағы жедел топ басшысының
орынбасары;
Никитинский               - Қазақстан Республикасының Туризм және
Евгений Сергеевич           спорт жөнiндегi агенттігі төрағасының
орынбасары;
Нұрмұхамедов              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Игорь Хабирович             қауiпсiздiк комитетiнiң Департамент
бастығы (келiсiм бойынша);
Пiрiмбетова               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сәуле Марланқызы            Министрiнiң Кеңсесi Сыртқы байланыстар
бөлiмiнiң консультанты;
Рябченко                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич            ақпарат және қоғамдық келiсiм бiрiншi
вице-министрi;
Сағын Халел               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлiгi Емдеу-алдын-алу
жұмысы департаментiнiң директоры;
Сақыпов                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Камалхан Еркешұлы           коммуникациялар министрлiгi Транзиттiк
саясат және сыртқы байланыстар
департаментiнiң директоры;
Сәрсембаев                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Қанат Маратұлы              Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк-құқықтық
бөлiмiнiң аға сарапшысы
(келiсiм бойынша);
Сұлтанова                 - Қазақстан Республикасының Статистика
Зұлфия Медетқызы            жөнiндегi агенттiгi Үйлестiру және
статистикалық инструментарий
департаментiнiң директоры;
Тәджияқов                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы        банкi Төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша);
Төлебаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмас Қашкенұлы             және минералдық pecуpcтap министрлiгi
Импорт алмастыру және сыртқы
байланыстар департаментiнiң директоры;
Шамсутдинов               - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинович        Әдiлет вице-министрi;
Шәмен                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Атамұрат Мұралыұлы          ортаны қорғау министрлiгi Экологиялық
саясат департаментiнiң директоры".