Некоторые вопросы Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года N 714
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1107 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комитет рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Создать государственные учреждения - территориальные органы Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Передать государственные учреждения "Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства", "Балхаш-Алакольское бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" и "Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в ведение Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, переименовав государственные учреждения "Балхаш-Алакольское бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и "Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в государственные учреждения "Балхаш-Алакольское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Комитета рыбного хозяйства  Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и "Зайсан-Иртышское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Утвердить прилагаемые:
1)-3) (Подпункты 1,2,2-1,3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
4) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 4 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 517 .
5. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить передачу соответствующих необходимых материально-технических средств и иного имущества Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 шілдедегі N 714 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1107  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi құрылсын.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі балық шаруашылығы комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерi құрылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Балқаш-Алакөл балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегі бассейндiк басқармасы" және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Зайсан-Ертiс балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасының Ауылшаруашылығы  министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Балқаш - Алакөл облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегі бассейндiк басқармасы" және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Зайсан-Ертiс облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" мемлекеттiк мекемелерi болып қайта аталып, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Орал-Каспий облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы", "Балқаш-Алакөл балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" және "Зайсан-Ертiс балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі Балық шаруашылығы комитетiнiң қарамағына берiлсiн.
4. Қоса берiлiп отырған:
1) <*>
2) <*>
2-1) <*>
3) <*>
4) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.05.07. N 517   қаулысымен , 1),2),2-1),3)-тармақшалардың күші жойылды - 2005.04.06. N 310   қаулысымен .
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiмен бiрлесiп, тиiстi қажеттi материалдық- техникалық құралдарды және өзге де мүлiктi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетiне берудi қамтамасыз етсiн.