О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 и от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2003 года N 749
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 035 "Реконструкция участка автомобильной дороги Астана-Боровое" цифры "2200000" заменить цифрами "2448758";
в подпрограмме 049 "Реконструкция Северной объездной дороги города Астаны на участке км 0-6,5 "Северо-западный участок" цифры "749950" заменить цифрами "662740";
в подпрограмме 051 "Реконструкция автодороги граница Российской Федерации-Уральск-Актобе" цифры "849508" заменить цифрами "860168";
в подпрограмме 058 "Обустройство объездной дороги города Астана" цифры "612600" заменить цифрами "533325";
в подпрограмме 060 "Реконструкция участка проезда через город Караганду" цифры "1100000" заменить цифрами "1007067";
в программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения":
в подпрограмме 037:
заголовок подпрограммы изложить в следующей редакции: "Подготовка проекта реконструкции автодороги Кызылорда-Жезказган-Павлодар-Успенка-граница Российской Федерации";
в подпрограмме 038 "Подготовка проекта реконструкции автодороги Бейнеу-Акжигит-граница Узбекистана" цифры "33000" заменить цифрами "26380";
дополнить подпрограммами 045 и 046 следующего содержания:
подпрограмма 045 "Оплата объявлений конкурсов 2003 года и тиражирования конкурсной документации по объектам 2004 года" - 2000;
подпрограмма 046 "Подготовка проекта и технико-экономического обоснования реконструкции автодороги Астана-Костанай-Челябинск" - 4620;

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 шілдедегі N 749 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және оны қайта жаңарту" бағдарламасында:
035 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн қайта жаңарту" кiшi бағдарламасындағы "2200000" деген сандар "2448758" деген сандармен ауыстырылсын;
049 "Астана қаласының Солтүстiк айналма жолын 0-6,5 км "Солтүстік-Батыс учаскесi" учаскесiнде қайта жаңарту" кiшi бағдарламасындағы "749 950" деген сандар "662740" деген сандармен ауыстырылсын;
051 "Ресей Федерациясы шекарасы - Орал - Ақтөбе автожолын қайта жаңарту" кiшi бағдарламасындағы "849508" деген сандар "860168" деген сандармен ауыстырылсын;
058 "Астана қаласының айналма жолын қалыпқа келтiру" кiшi бағдарламасындағы "612600" деген сандар "533325" деген сандармен ауыстырылсын;
060 "Қарағанды қаласы арқылы өту учаскесiн қайта жаңарту" кiшi бағдарламасындағы "1100000" деген сандар "1007067" деген сандармен ауыстырылсын;
060 "Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасында:
037 кiшi бағдарламада:
кiшi бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылорда - Жезқазған - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау";
038 "Бейнеу - Ақжігіт - Өзбекстан шекарасы автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау" кiшi бағдарламасында "33000" деген сандар "26380" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 045 және 046 кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
045 "2003 жылғы конкурстардың хабарландыруларына және 2004 жылғы объектiлер бойынша конкурстық құжаттаманың таралымын көбейтуге ақы төлеу" кiшi бағдарламасы - 2000;
046 "Астана - Қостанай - Челябинск автожолын қайта жаңарту жобасын және техникалық-экономикалық негiздемесiн дайындау" кiшi бағдарламасы - 4620;

2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении 225 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить строками, порядковые номера 14, 15 и 16, следующего содержания:
"14. Правила доступа к работам повышенной опасности в гражданской авиации;
15. Инструкция обучения по охране труда и технике безопасности для авиационного персонала гражданской авиации;
16. Правила по технике безопасности и производственной санитарии на авиационно-химических работах и при работе со спецжидкостями.";
в пункте 7 цифры "13" заменить цифрами "16";
в приложении 226 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в подпрограмме 044:
цифры "1/305,82" заменить цифрами "1/350,43";
после слов "асфальтобетонного покрытия," дополнить словами "испытание моста";
в пункте 7:
цифры "1/305,82" заменить цифрами "1/350,43";
в приложении 229 к указанному постановлению:
в пункте 5 цифру "6" заменить цифрой "7";
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "государственных" дополнить словом "закупок";
цифру "6" заменить цифрой "7";
в пункте 7 цифру "6" заменить цифрой "7";
в приложении 232 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 1:
в пункте 1 цифры "23011" заменить цифрами "23046;";
в приложении 233 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в подпрограмме 033:
цифры "130" заменить цифрами "137,4";
после слов "разработка проектно-сметной документации - 130 км.," дополнить словами "в том числе обход п. Кашир";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Подготовка проекта и заключения государственной и экологической экспертизы технико-экономического обоснования реконструкции автодороги.";
в подпрограмме 037:
заголовок подпрограммы изложить в следующей редакции: "Подготовка проекта реконструкции автодороги Кызылорда-Жезказган-Павлодар-Успенка-граница Российской Федерации";
слова "127 км." заменить словами "132,7 км., в том числе обход п. Розовка;";
таблицу пункта 6 дополнить строками следующего содержания:
___________________________________________________________________
045   "Оплата         Оплата услуг ОАО   В        Министерство
объявлений      "Республиканская   течение  транспорта и
конкурсов 2003  газета             года     коммуникаций
года и          "Казахстанская              Республики
тиражирования   правда" по                  Казахстан
конкурсной      тиражированию
документации    конкурсной
по объектам     документации и
2004 года"      опубликованию
объявлений о
проведении
тендеров по
автодорожной
отрасли
046   Подготовка      Геологические и    В        Министерство
проекта и       геодезические      течение  транспорта и
технико-        изыскания,         года     коммуникаций
экономического  инструментальное            Республики
обоснования     обследование                Казахстан
реконструкции   автодороги;
автодороги      разработка
Астана-         проектно-сметной
Костанай-       документации и
Челябинск       технико-
экономического
обоснования на
автодорогу "Астана-
Костанай-Челябинск"-
851 км, проведение
государственной и
экологической
экспертизы
--------------------------------------------------------------------
в пункте 7:
слова "Кызылорда-Жезказган" заменить словами "Кызылорда-Жезказган-Павлодар-Успенка-граница Российской Федерации";
после слов "Актау-Атырау" дополнить словами, "Астана-Костанай-Челябинск", обход п.Кашыр автодороги "Омск-Павлодар-Майкапшагай", п. Розовка "Павлодар-Успенка-гр. Р.Ф.", проведение государственной и экологической экспертизы автодороги "Атырау-Актау".;
в приложении 235 к указанному постановлению:

2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 225-қосымшада:
6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 14, 15 және 16-жолдармен толықтырылсын:
"14. Азаматтық авиациядағы аса қауiптi жұмыстарға рұқсат беру ережесi;
15. Азаматтық авиацияның авиациялық персоналы үшiн еңбектi қорғау және қауіпсiздік техникасы жөнінде оқытып-үйрету нұсқаулығы;
16. Авиациялық-химиялық жұмыстарда және сұйықтықтармен жұмыс iстеу кезiнде қауiпсiздiк техникасы және өндiрiстiк санитария жөніндегi ереже" деген жолдармен толықтырылсын;
7-тармақта "13" деген сан "16" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 226-қосымшада:
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
044 кiшi бағдарламада:
"1/305,82" деген сандар "1/350,43" деген сандармен ауыстырылсын;
"асфальт бетон жамылғысын," деген сөздерден кейiн "көпiрдi сынау" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"1/305,82" деген сандар "1/350,43 "деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 229-қосымшада:
5-тармақта "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"мемлекеттiк" деген сөзден кейiн "сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
"6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
7-тармақта "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 232-қосымшада:
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
1-тармақта "23011" деген сандар "23046" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 233-қосымшада:
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
033 - кiшi бағдарламада:
"130" деген сандар "137,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"жобалық-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу - 130 км" деген сөздерден кейiн "оның iшiнде Қашыр кентiнің айналма жолы" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Автожолды қайта жаңартудың техникалық-экономикалық негiздемесінiң жобасы мен мемлекеттік және экологиялық сараптамасының қорытындысын дайындау";
037 - кiшi бағдарламада:
кiшi бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылорда - Жезқазған - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау";
"127 км." деген сөздер "132,7 км., оның iшiнде Розовка кентінің айналма жолы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
___________________________________________________________________
045  "2003 жылғы     "Казахстанская        Жыл   Қазақстан
конкурстардың   правда"               бойы  Республикасының
хабарландыру.   республикалық               Көлiк және
ларына және     газетi" ААҚ-тың             коммуникациялар
2004 жылғы      конкурстық                  министрлiгi
объектiлер      құжаттаманың
бойынша         таралымын
конкурстық      көбейту және
құжаттаманың    автожол саласы
таралымын       бойынша тендерлер
көбейтуге ақы   өткiзу туралы
төлеу"          хабарландыру
жариялау жөніндегі
қызметтер көрсетуіне
ақы төлеу
046   Астана -        Геологиялық және      Жыл   Қазақстан
Қостанай -      геодезиялық           бойы  Республикасының
Челябинск -     iздестiрулер,               Көлiк және
автожолын       автожолды аспаптық          коммуникациялар
қайта жаңарту   тексеру;                    министрлiгi
жобасын және    "Астана - Қостанай
техникалық-     -Челябинск" - 851 км
экономикалық    автожолына арналған
негiздемесін    жобалық-сметалық
дайындау        құжаттаманы және
техникалық-
экономикалық
негiздеменi әзiрлеу,
мемлекеттік және
экологиялық сараптама
жүргізу.
___________________________________________________________________
7-тармақта:
"Қызылорда - Жезқазған" деген сөздер "Қызылорда - Жезқазған - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақтау -  Атырау" деген сөздерден кейiн "Астана - Қостанай - Челябинск", "Омбы - Павлодар - Майқапшағай" автожолы Қашыр кентiнің, "Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы" автожолы Розовка кентiнің айналма жолы, "Атырау - Ақтау" автожолына мемлекеттiк және экологиялық сараптама жүргiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 235-қосымшада:

в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "инспекторских водных судов (8 единиц)" заменить словами "инспекторских водных судов в количестве 26 единиц (в т.ч. 8 единиц - катера, 18 единиц - мотолодки)";
слова "юридических лиц" заменить словами "физических и юридических лиц";
дополнить абзацем следующего содержания:
"оплата услуг банков (0,3 % от суммы оплаты расходов за услуги, оказанные физическими лицами)";
графу 7 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции: "Территориальные органы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в пункте 7 слова "инспекторских водных судов (8 единиц)" заменить словами "инспекторских водных судов в количестве 26 единиц (в т.ч. 8 единиц - катера, 18 единиц - мотолодки);
в приложении 254 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить пунктами 8 и 9 следующего содержания:
"8. Строительство рулежной дорожки 2А";
"9. Установка аккустической системы для орнитологического обеспечения полетов";
в приложении 255 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "Актюбинская область - 53 км.;" дополнить словами "ремонт аварийного моста через р. Кублей на 50 км автодороги Кандыагаш-Эмба-Шелкар-Иргиз";
после слов "Алматинская область - 338 км, кроме того ремонт труб и мостов - 7/272 шт/п.м., 1/134 шт/п.м.;" дополнить словами "ремонт транспортной развязки с путепроводом на 27 км автодороги Алматы-Бишкек";
после слов "Карагандинская область - 107 км, кроме того ремонт труб и мостов 5/90 шт/п.м.;" дополнить словами "ремонт наиболее разрушенных участков по автодороге "Кызылорда-Павлодар-Успенка-граница Российской Федерации" км 869-872, 873-880;";
в пункте 7:
цифры "1458" заменить цифрами "1473";
в приложении 259 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "с выплатой заработной платы" заменить словами "с выплатой стипендии";
слова "и питание" заменить словами "и специальное питание, приобретение индивидуальной специальной одежды и обуви, проведение летной, парашютной подготовки".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"инспекторлық су кемелерiн (8 бiрлiк)" деген сөздер "саны 26 бiрлiк инспекторлық су кемелерiн (оның iшiнде 8 бiрлiк - катер, 18 бiрлiк - мотоқайық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"заңды тұлғалардың" деген сөздер "жеке және заңды тұлғалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"банктердің қызмет көрсетулерiне ақы төлеу (жеке тұлғалар көрсеткен қызметтер үшiн шығыстарға ақы төлеу сомасының 0,3 %-ы)";
6-тармақ кecтeciнің 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктік бақылау комитетiнiң аумақтық органдары".;
7-тармақта "инспекторлық су кемелерiн (8 бiрлiк)" деген сөздер "саны 26 бiрлiк инспекторлық су кемесiн (оның iшiнде 8 бiрлiк - катер, 18 бiрлiк - мотоқайық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 254-қосымшада:
6-тармақ кестесiнің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 8 және 9-тармақтармен толықтырылсын:
"8. 2А рульдеу жолын салу";
"9. Ұшуды орнитологиялық қамтамасыз ету үшiн акустикалық жүйесiн орнату";
көрсетiлген қаулыға 255-қосымшада:
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
"Ақтөбе облысы - 53 км." деген сөздерден кейiн "Қандыағаш - Ембi - Шалқар - Ырғыз" автожолының 50 км-дегi Күбiлей өзенi арқылы өтетiн авариялық көпiрдi жөндеу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Алматы облысы - 338 км, сонымен қатар құбыр және көпiр жөндеу - 7/272, 1/134 дана/қ.м.;" деген сөздерден кейiн "Алматы - Бiшкек автожолының 27 км-дегi жол өткелiмен көлiк айырымын жөндеу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қарағанды облысы - 107 км, сонымен қатар 5/90 дана/қ.м. құбыр және көпiр жөндеу" деген сөздерден кейiн "Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы" автожолының анағұрлым бұзылған учаскелерiн жөндеу, 869-872, 873-880 км" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"1458" деген сандар "1473" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 259-қосымшада:
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
"еңбекақы" деген сөз "стипендия" деген сөзбен ауыстырылсын;
"мен тамақтану" деген сөздер "және арнайы тамақтану, жеке арнайы киiм және аяқ киiм сатып алу, ұшу, парашюттық дайындықты өткiзу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі