Некоторые вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 785.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года N 1085 "О мерах по дальнейшему совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан" и укрепления обороноспособности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать:
1) Комитет начальников штабов Министерства обороны Республики Казахстан;
2) Военно-морские силы Вооруженных Сил Республики Казахстан.
2. Создать государственные учреждения Министерства обороны Республики Казахстан:
1) Управление главнокомандующего Военно-морскими силами Вооруженных Сил Республики Казахстан;
2) Управление командующего ракетными войсками и артиллерией Вооруженных Сил Республики Казахстан;
3) Управление начальника Тыла Вооруженных Сил Республики Казахстан.
3. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен - постановлением Правительства РК от 19 декабря 2007 г. N 1241 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления).
2) (секретно).
4. Переименовать государственные учреждения Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению.
5. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) в месячный срок внести предложения по лимиту штатной численности Вооруженных Сил Республики Казахстан на период 2004-2005 годы, а также проект решения Правительства Республики Казахстан об утверждении лимитов штатной численности Министерства обороны, Комитета начальников штабов и подведомственных государственных учреждений;
2) разработать и утвердить структуру Комитета начальников штабов в пределах лимита штатной численности Министерства обороны Республики Казахстан;
3) утвердить уставы государственных учреждений, указанных в пункте 2 настоящего постановления;
4) обеспечить государственную регистрацию созданных и перерегистрацию переименованных государственных учреждений;
5) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 августа 2003 года N 785
Положение
о Комитете начальников штабов
Министерства обороны Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 19 декабря 2007 г. N 1241 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 августа 2003 года N 785
Перечень
переименовываемых учреждений
Министерства обороны Республики Казахстан <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 ноября 2004 г. N 1189 .

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгінiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 тамыздағы N 785 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң құрылымын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығын iске асыру және Қазақстан Республикасының қорғаныс қабiлетiн нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Штаб бастықтарының комитетi;
2) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Әскери-теңiз күштері құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мынадай:
1) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Әскери-теңiз күштерi бас қолбасшысының басқармасы;
2) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Ракета әскерлерi мен артиллерия қолбасшысының басқармасы;
3) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Тыл бастығы басқармасы мемлекеттiк мекемелерi құрылсын.
3. Қоса берiлiп отырған:
1) (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.12.19. N 1241 (қол қойылған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен).
2) (құпия).
4. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi қайта аталсын.
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) бiр ай мерзiмде 2004-2005 жылдар кезеңiне арналған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң штат санының лимитi бойынша ұсыныстар, сондай-ақ Қорғаныс министрлiгiнiң, Штаб бастықтары комитетiнiң және ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелердiң штат санының лимиттерiн бекiту туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi шешiмiнiң жобасын енгiзсiн;
2) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi штат санының лимитi шегiнде Штаб бастықтары комитетiнiң құрылымын әзiрлесiн және бекiтсiн;
3) осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк мекемелердiң жарғыларын бекiтсiн;
4) құрылған мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк тiркелуiн және қайтадан аталған мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
5) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 6 тамыздағы
N 785 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
Штаб бастықтарының комитетi туралы
Ереже
Ескерту. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.12.19. N 1241 (қол қойылған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 6 тамыздағы
N 785 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң
қайта аталатын мекемелерiнiң тiзбесi

1) (исключен - N 1189 от 12.11.2004 г.)
2) государственное учреждение "Войсковая часть 21140" в государственное учреждение "Управление главнокомандующего Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан";
3) государственное учреждение "Управление командующего Мобильными силами Вооруженных Сил Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление командующего Аэромобильными войсками Вооруженных Сил Республики Казахстан";
4) государственное учреждение "Управление командующего Южного военного округа" в государственное учреждение "Управление командующего войсками регионального командования "Юг";
5) государственное учреждение "Управление командующего Восточного военного округа" в государственное учреждение "Управление командующего войсками регионального командования "Восток";
6) государственное учреждение "Управление командующего Западным военным округом" в государственное учреждение "Управление командующего войсками регионального командования "Запад";
7) государственное учреждение "Управление командующего Центральным военным округом" в государственное учреждение "Управление командующего войсками регионального командования "Астана";
8) государственное учреждение "Военный комиссариат города Астана" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны города Астана";
9) государственное учреждение "Алматинский районный военный комиссариат города Астана" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Алматинского района города Астана";
10) государственное учреждение "Сарыаркинский районный военный комиссариат города Астана" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Сарыаркинского района города Астана";
11) государственное учреждение "Акмолинский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Акмолинской области";
12) государственное учреждение "Кокшетауский городской военный комиссариат" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Кокшетау";
13) государственное учреждение "Аккольский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аккольского района Акмолинской области";
14) государственное учреждение "Аршалынский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аршалынского района Акмолинской области";
15) государственное учреждение "Астраханский объединенный районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области";

1) (Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.11.12. N 1189 қаулысымен.)
2) "21140 әскери бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Әуе қорғанысы күштерi бас қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
3) "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Ұтқыр күштерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Аэроұтқыр әскерлерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
4) "Оңтүстiк әскери округi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк" өңiрлiк қолбасшылығы әскерлерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
5) "Шығыс әскери округi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс" өңiрлiк қолбасшылығы әскерлерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
6) "Батыс әскери округi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Батыс" өңiрлiк қолбасшылығы әскерлерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
7) "Орталық әскери округі қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Астана" өңiрлiк қолбасшылығы әскерлерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
8) "Астана қаласының әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Астана қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттік мекемесiне;
9) "Астана қаласының Алматы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттік мекемесi "Астана қаласы Алматы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
10) "Астана қаласының Сарыарқа аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Астана қаласы Сарыарқа ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
11) "Ақмола облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
12) "Көкшетау қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Көкшетау қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
13) "Ақмола облысының Ақкөл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Ақкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
14) "Ақмола облысының Аршалы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Аршалы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
15) "Ақмола облысының Астрахан аудандық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Астрахан ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

16) государственное учреждение "Атбасарский объединенный городской военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Атбасар Акмолинской области";
17) государственное учреждение "Буландынский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Буландынского района Акмолинской области";
18) государственное учреждение "Енбекшильдерский объединенный районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Енбекшильдерского района Акмолинской области";
19) государственное учреждение "Ерейментауский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области";
20) государственное учреждение "Есильский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Есильского района Акмолинской области";
21) государственное учреждение "Жаксынский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области";
22) государственное учреждение "Жаркаинский объединенный районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Жаркаинского района Акмолинской области";
23) государственное учреждение "Зерендинский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Зерендинского района Акмолинской области";
24) государственное учреждение "Коргалжинский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Коргалжынского района Акмолинской области";
25) государственное учреждение "Сандыктауский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области";
26) государственное учреждение "Степногорский городской военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области";
27) государственное учреждение "Целиноградский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Целиноградского района Акмолинской области";
28) государственное учреждение "Шортандинский районный военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шортандинского района Акмолинской области";

16) "Ақмола облысының Атбасар қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Атбасар қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
17) "Ақмола облысының Бұланды аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Бұланды ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
18) "Ақмола облысының Еңбекшiлдер аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
19) "Ақмола облысының Ерейментау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
20) "Ақмола облысының Есiл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Есiл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
21) "Ақмола облысының Жақсы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
22) "Ақмола облысының Жарқайың аудандық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Жарқайың ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
23) "Ақмола облысының Зерендi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Зерендi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
24) "Ақмола облысының Қорғалжын аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Қорғалжын ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
25) "Ақмола облысының Сандықтау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
26) "Ақмола облысының Степногорск қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
27) "Ақмола облысының Целиноград аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Целиноград ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
28) "Ақмола облысының Шортанды аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Шортанды ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

29) государственное учреждение Щучинский объединенный городской военный комиссариат Акмолинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области";
30) государственное учреждение "Актюбинский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Актюбинской области";
31) государственное учреждение "Военный комиссариат города Актобе" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Актобе";
32) государственное учреждение "Айтекебийский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Айтекебийского района Актюбинской области";
33) государственное учреждение "Алгинский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Алгинского района Актюбинской области";
34) государственное учреждение "Байганинский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области";
35) государственное учреждение "Иргизский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Иргизского района Актюбинской области";
36) государственное учреждение "Каргалинский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каргалинского района Актюбинской области";
37) государственное учреждение "Мартукский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мартукского района Актюбинской области";
38) государственное учреждение "Мугалжарский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мугалжарского района Актюбинской области";
39) государственное учреждение "Темирский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Темирского района Актюбинской области";
40) государственное учреждение "Уилский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Уилского района Актюбинской области";
41) государственное учреждение "Хобдинский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Хобдинского района Актюбинской области";
42) государственное учреждение "Хромтауский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Хромтауского района Актюбинской области";

29) "Ақмола облысының Щучинск қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
30) "Ақтөбе облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
31) "Ақтөбе қаласының әскери комиссариаты" мемлекеттік мекемесi "Ақтөбе қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
32) "Ақтөбе облысының Әйтеке би аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
33) "Ақтөбе облысының Алға аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Алға ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
34) "Ақтөбе облысының Байғанин аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Байғанин ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
35) "Ақтөбе облысының Ырғыз аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
36) "Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
37) "Ақтөбе облысының Мартөк аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Мартөк ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
38) "Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
39) "Ақтөбе облысының Темiр аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Темiр ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
40) "Ақтөбе облысының Ойыл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Ойыл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
41) "Ақтөбе облысының Қобда аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Қобда ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
42) "Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Хромтау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

43) государственное учреждение "Шалкарский районный военный комиссариат Актюбинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шалкарского района Актюбинской области";
44) государственное учреждение "Военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны города Алматы";
45) государственное учреждение "Алмалинский районный военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Алмалинского района города Алматы";
46) государственное учреждение "Ауэзовский районный военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Ауэзовского района города Алматы";
47) государственное учреждение "Бостандыкский районный военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Бостандыкского района города Алматы";
48) государственное учреждение "Жетысуский районный военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Жетысуского района города Алматы";
49) государственное учреждение "Медеуский районный военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Медеуского района города Алматы";
50) государственное учреждение "Турксибский районный военный комиссариат города Алматы" в государственное учреждение "Управление по делам обороны Турксибского района города Алматы";
51) государственное учреждение "Алматинский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Алматинской области";
52) государственное учреждение "Аксуский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аксуского района Алматинской области";
53) государственное учреждение "Алакольский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Алакольского района Алматинской области";
54) государственное учреждение "Балхашский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Балхашского района Алматинской области";
55) государственное учреждение "Енбекшиказахский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Енбекшиказахского района Алматинской области";
56) государственное учреждение "Жамбылский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жамбылского района Алматинской области";

43) "Ақтөбе облысының Шалқар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтөбе облысы Шалқар ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
44) "Алматы қаласының әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
45) "Алматы қаласының Алмалы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласы Алмалы ауданының қорғаныс істері жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
46) "Алматы қаласының Әуезов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласы Әуезов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
47) "Алматы қаласының Бостандық аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласы Бостандық ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
48) "Алматы қаласының Жетiсу аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласы Жетiсу ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
49) "Алматы қаласының Медеу аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласы Медеу ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттік мекемесiне;
50) "Алматы қаласының Түрксiб аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы қаласы Түрксiб ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
51) "Алматы облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
52) "Алматы облысының Ақсу аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Ақсу ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
53) "Алматы облысының Алакөл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Алакөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
54) "Алматы облысының Балқаш аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Балқаш ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
55) "Алматы облысының Еңбекшiқазақ аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
56) "Алматы облысының Жамбыл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Жамбыл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

57) государственное учреждение "Илийский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Илийского района Алматинской области";
58) государственное учреждение "Капшагайский городской военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Капшагай Алматинской области";
59) государственное учреждение "Карасайский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Карасайского района Алматинской области";
60) государственное учреждение "Каратальский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каратальского района Алматинской области";
61) государственное учреждение "Кербулакский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кербулакского района Алматинской области";
62) государственное учреждение "Панфиловский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Панфиловского района Алматинской области";
63) государственное учреждение "Райымбекский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Райымбекского района Алматинской области";
64) государственное учреждение "Саркандский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Саркандского района Алматинской области";
65) государственное учреждение "Талгарский объединенный городской военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Талгар Алматинской области";
66) государственное учреждение "Талдыкорганский городской военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Талдыкорган Алматинской области";
67) государственное учреждение "Ескельдинский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ескельдинского района Алматинской области";
68) государственное учреждение "Уйгурский районный военный комиссариат Алматинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Уйгурского района Алматинской области";
69) государственное учреждение "Атырауский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Атырауской области";
70) государственное учреждение "Атырауский объединенный городской военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Объединенное управление по делам обороны города Атырау";

57) "Алматы облысының Іле аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Iле ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
58) "Алматы облысының Қапшағай қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттік мекемесi "Алматы облысы Қапшағай қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесіне;
59) "Алматы облысының Қарасай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Қарасай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
60) "Алматы облысының Қаратал аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Қаратал ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
61) "Алматы облысының Кербұлақ аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Кербұлақ ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
62) "Алматы облысының Панфилов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Панфилов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
63) "Алматы облысының Райымбек аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Райымбек ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
64) "Алматы облысының Сарқанд аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Сарқанд ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
65) "Алматы облысының Талғар қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Талғар қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
66) "Алматы облысының Талдықорған қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Талдықорған қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
67) "Алматы облысының Ескелдi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Ескелдi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
68) "Алматы облысының Ұйғыр аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Алматы облысы Ұйғыр ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
69) "Атырау облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
70) "Атырау облысының Атырау қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;

71) государственное учреждение "Жылыойский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жылыойского района Атырауской области";
72) государственное учреждение "Исатайский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Исатайского района Атырауской области";
73) государственное учреждение "Кызылкогинский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кзылкогинского района Атырауской области";
74) государственное учреждение "Курмангазинский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Курмангазинского района Атырауской области";
75) государственное учреждение "Махамбетский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Махамбетского района Атырауской области";
76) государственное учреждение "Макатский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Макатского района Атырауской области";
77) государственное учреждение "Индерский районный военный комиссариат Атырауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Индерского района Атырауской области";
78) государственное учреждение "Восточно-Казахстанский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Восточно-Казахстанской области";
79) государственное учреждение "Усть-Каменогорский городской военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области";
80) государственное учреждение "Абайский объединенный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Абайского района Восточно-Казахстанской области";
81) государственное учреждение "Аягузский объединенный городской военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Аягуз Восточно-Казахстанской области";
82) государственное учреждение "Бескарагайский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области";
83) государственное учреждение "Бородулихинский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области";

71) "Атырау облысының Жылыой аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Жылыой ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
72) "Атырау облысының Исатай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Исатай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
73) "Атырау облысының Қызылқоға аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Қызылқоға ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
74) "Атырау облысының Құрманғазы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Құрманғазы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
75) "Атырау облысының Махамбет аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Махамбет ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
76) "Атырау облысының Мақат аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Мақат ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
77) "Атырау облысының Индер аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Атырау облысы Индер ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
78) "Шығыс Қазақстан облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
79) "Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
80) "Шығыс Қазақстан облысының Абай бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
81) "Шығыс Қазақстан облысының Аягөз қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
82) "Шығыс Қазақстан облысының Бесқарағай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
83) "Шығыс Қазақстан облысының Бородулиха аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының қорғаныс iстерi жөніндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

84) государственное учреждение "Глубоковский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Глубоковского района Восточно-Казахстанской области";
85) государственное учреждение "Жарминский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жарминского района Восточно-Казахстанской области";
86) государственное учреждение "Зайсанский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Зайсанского района Восточно-Казахстанской области";
87) государственное учреждение "Зыряновский объединенный районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Зыряновского района Восточно-Казахстанской области";
88) государственное учреждение "Катон-Карагайский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области";
89) государственное учреждение "Кокпектинский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области";
90) государственное учреждение "Курчатовский городской военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Курчатов Восточно-Казахстанской области";
91) государственное учреждение "Курчумский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Курчумского района Восточно-Казахстанской области";
92) государственное учреждение "Лениногорский городской военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Риддер Восточно-Казахстанской области;
93) государственное учреждение "Семипалатинский городской военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Семипалатинска Восточно-Казахстанской области";
94) государственное учреждение "Тарбагатайский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области";
95) государственное учреждение "Уланский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Уланского района Восточно-Казахстанской области";

84) "Шығыс Қазақстан облысының Глубокое аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
85) "Шығыс Қазақстан облысының Жарма аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
86) "Шығыс Қазақстан облысының Зайсан аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
87) "Шығыс Қазақстан облысының Зырянов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Зырянов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi біріктірілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
88) "Шығыс Қазақстан облысының Қатон-Қарағай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Қатон-Қарағай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
89) "Шығыс Қазақстан облысының Көкпектi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Көкпектi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
90) "Шығыс Қазақстан облысының Курчатов қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
91) "Шығыс Қазақстан облысының Күршiм аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Күршiм ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
92) "Шығыс Қазақстан облысының Лениногорск қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
93) "Шығыс Қазақстан облысының Семей қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
94) "Шығыс Қазақстан облысының Тарбағатай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
95) "Шығыс Қазақстан облысының Ұлан аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

96) государственное учреждение "Урджарский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Урджарского района Восточно-Казахстанской области";
97) государственное учреждение "Шемонаихинский районный военный комиссариат Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области";
98) государственное учреждение "Жамбылский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Жамбылской области";
99) государственное учреждение "Таразский городской военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Тараз Жамбылской области";
100) государственное учреждение "Байзакский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Байзакского района Жамбылской области";
101) государственное учреждение "Жамбылский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жамбылского района Жамбылской области";
102) государственное учреждение "Жанатасский объединенный городской военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области";
103) государственное учреждение "Жуалынский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жуалынского района Жамбылской области";
104) государственное учреждение "Каратауский объединенный городской военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Каратау Жамбылской области";
105) государственное учреждение "Кордайский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кордайского района Жамбылской области";
106) государственное учреждение "Меркенский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Меркенского района Жамбылской области";
107) государственное учреждение "Мойынкумский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мойынкумского района Жамбылской области";
108) государственное учреждение "Турар Рыскуловский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны района Турара Рыскулова Жамбылской области";
109) государственное учреждение "Шуский районный военный комиссариат Жамбылской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шуского района Жамбылской области";

96) "Шығыс Қазақстан облысының Үржар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
97) "Шығыс Қазақстан облысының Шемонаиха аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
98) "Жамбыл облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
99) "Жамбыл облысының Тараз қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Тараз қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
100) "Жамбыл облысының Байзақ аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Байзақ ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
101) "Жамбыл облысының Жамбыл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
102) "Жамбыл облысының Жаңатас қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Жаңатас қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
103) "Жамбыл облысының Жуалы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Жуалы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
104) "Жамбыл облысының Қаратау қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Қаратау қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
105) "Жамбыл облысының Қордай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Қордай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
106) "Жамбыл облысының Мерке аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Мерке ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
107) "Жамбыл облысының Мойынқұм аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
108) "Жамбыл облысының Тұрар Рысқұлов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
109) "Жамбыл облысының Шу аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Жамбыл облысы Шу ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

110) государственное учреждение "Западно-Казахстанский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Западно-Казахстанской области";
111) государственное учреждение "Акжаикский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Акжаикского района Западно-Казахстанской области";
112) государственное учреждение "Бурлинский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бурлинского района Западно-Казахстанской области";
113) государственное учреждение "Жангалинский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жангалинского района Западно-Казахстанской области";
114) государственное учреждение "Жаныбекский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жаныбекского района Западно-Казахстанской области";
115) государственное учреждение "Зеленовский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Зеленовского района Западно-Казахстанской области";
116) государственное учреждение "Казталовский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Казталовского района Западно-Казахстанской области";
117) государственное учреждение "Каратобинский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каратобинского района Западно-Казахстанской области";
118) государственное учреждение "Сырымский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сырымского района Западно-Казахстанской области";
119) государственное учреждение "Таскалинский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Таскалинского района Западно-Казахстанской области";
120) государственное учреждение "Теректинский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Теректинского района Западно-Казахстанской области";
121) государственное учреждение "Уральский городской военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Уральск Западно-Казахстанской области";
122) государственное учреждение "Бокейординский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бокейординского района Западно-Казахстанской области";

110) "Батыс Қазақстан облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
111) "Батыс Қазақстан облысының Ақжайық аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
112) "Батыс Қазақстан облысының Бөрлi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Бөрлi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
113) "Батыс Қазақстан облысының Жаңақала аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
114) "Батыс Қазақстан облысының Жәнiбек аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Жәнiбек ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне";
115) "Батыс Қазақстан облысының Зеленов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
116) "Батыс Қазақстан облысының Казталовка аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Казталовка ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
117) "Батыс Қазақстан облысының Қаратөбе аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
118) "Батыс Қазақстан облысының Сырым аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданының қорғаныс iстерi жөніндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
119) "Батыс Қазақстан облысының Тасқала аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
120) "Батыс Қазақстан облысының Теректi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Теректi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
121) "Батыс Қазақстан облысының Орал қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
122) "Батыс Қазақстан облысының Бөкейорда аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне",

123) государственное учреждение "Чингирлауский районный военный комиссариат Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Чингирлауского района Западно-Казахстанской области";
124) государственное учреждение "Карагандинский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Карагандинской области";
125) государственное учреждение "Абайский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Абайского района Карагандинской области";
126) государственное учреждение "Балхашский объединенный городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области";
127) государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бухар-Жырауского района Карагандинской области";
128) государственное учреждение "Жанааркинский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанааркинского района Карагандинской области";
129) государственное учреждение "Жезказганский городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области";
130) государственное учреждение "Каражалинский городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Каражал Карагандинской области";
131) государственное учреждение "Каркаралинский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каркаралинского района Карагандинской области";
132) государственное учреждение "Нуринский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Нуринского района Карагандинской области";
133) государственное учреждение "Октябрьский районный военный комиссариат города Караганды" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды";
134) государственное учреждение "Осакаровский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Осакаровского района Карагандинской области";
135) государственное учреждение "Саранский городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сарань Карагандинской области";

123) "Батыс Қазақстан облысының Шыңғырлау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
124) "Қарағанды облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
125) "Қарағанды облысының Абай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Абай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
126) "Қарағанды облысының Балқаш қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
127) "Қарағанды облысының Бұқар жырау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
128) "Қарағанды облысының Жаңаарқа аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
129) "Қарағанды облысының Жезқазған қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
130) "Қарағанды облысының Қаражал қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Қаражал қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
131) "Қарағанды облысының Қарқаралы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
132) "Қарағанды облысының Нұра аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Нұра ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
133) Қарағанды облысының Октябрь аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Октябрь ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
134) "Қарағанды облысының Осакаров аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Осакаров ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
135) "Қарағанды облысының Саран қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Саран қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

136) государственное учреждение "Сатпаевский городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев Карагандинской области";
137) государственное учреждение "Советский районный военный комиссариат города Караганды" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Советского района города Караганды";
138) государственное учреждение "Темиртауский городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Темиртау Карагандинской области";
139) государственное учреждение "Шахтинский городской военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Шахтинск Карагандинской области";
140) государственное учреждение "Шетский объединенный районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Шетского района Карагандинской области";
141) государственное учреждение "Улытауский районный военный комиссариат Карагандинской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Улытауского района Карагандинской области";
142) государственное учреждение "Кызылординский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Кызылординской области";
143) государственное учреждение "Кызылординский городской военный комиссариат" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Кызылорда";
144) государственное учреждение "Аральский районный военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аральского района Кызылординской области";
145) государственное учреждение "Байконырский городской военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Байконыр Кызылординской области";
146) государственное учреждение "Жалагашский объединенный районный военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Жалагашского района Кызылординской области";
147) государственное учреждение "Жанакорганский районный военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанакорганского района Кызылординской области";
148) государственное учреждение "Казалинский районный военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Казалинского района Кызылординской области";
149) государственное учреждение "Кармакшинский районный военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кармакшинского района Кызылординской области";

136) "Қарағанды облысының Сәтпаев қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Сәтпаев қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
137) "Қарағанды облысының Совет аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Совет ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
138) "Қарағанды облысының Темiртау қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Темiртау қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
139) "Қарағанды облысының Шахтинск қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Шахтинск қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
140) "Қарағанды облысының Шет аудандық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Шет ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
141) "Қарағанды облысының Ұлытау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қарағанды облысы Ұлытау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
142) "Қызылорда облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
143) "Қызылорда қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
144) "Қызылорда облысының Арал аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Арал ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
145) "Қызылорда облысының Байқоңыр қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
146) "Қызылорда облысының Жалағаш аудандық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Жалағаш ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi мемлекеттiк мекемесiне;
147) "Қызылорда облысының Жаңақорған аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
148) "Қызылорда облысының Қазалы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Қазалы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
149) "Қызылорда облысының Қармақшы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Қармақшы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

150) государственное учреждение "Шиелийский районный военный комиссариат Кызылординской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шиелийского района Кызылординской области";
151) государственное учреждение "Костанайский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Костанайской области";
152) государственное учреждение "Амангельдинский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Амангельдинского района Костанайской области";
153) государственное учреждение "Аулиекольский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аулиекольского района Костанайской области";
154) государственное учреждение "Денисовский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Денисовского района Костанайской области";
155) государственное учреждение "Жангильдинский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жангильдинского района Костанайской области";
156) государственное учреждение "Жетикаринский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жетикаринского района Костанайской области";
157) государственное учреждение "Камыстинский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Камыстинского района Костанайской области";
158) государственное учреждение "Карабалыкский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Карабалыкского района Костанайской области";
159) государственное учреждение "Карасуский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области";
160) государственное учреждение "Костанайский объединенный районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Костанайского района Костанайской области";
161) государственное учреждение "Мендыкаринский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мендыкаринского района Костанайской области";
162) государственное учреждение "Наурзумский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Наурзумского района Костанайской области";

150) "Қызылорда облысының Шиелi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қызылорда облысы Шиелi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
151) "Қостанай облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаменті" мемлекеттiк мекемесiне;
152) "Қостанай облысының Амангелдi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Амангелдi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
153) "Қостанай облысының Әулиекөл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Әулиекөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
154) "Қостанай облысының Денисов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Денисов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
155) "Қостанай облысының Жангелдин аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Жангелдин ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
156) "Қостанай облысының Жiтiқара аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Жiтiқара ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
157) "Қостанай облысының Қамысты аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Қамысты ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
158) "Қостанай облысының Қарабалық аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Қарабалық ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
159) "Қостанай облысының Қарасу аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
160) "Қостанай облысының Қостанай аудандық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Қостанай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
161) "Қостанай облысының Меңдiқара аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Меңдіқара ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
162) "Қостанай облысының Наурызым аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Наурызым ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

163) государственное учреждение "Сарыкольский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сарыкольского района Костанайской области";
164) государственное учреждение "Тарановский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тарановского района Костанайской области";
165) государственное учреждение "Узункольский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Узункольского района Костанайской области";
166) государственное учреждение "Федоровский районный военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области";
167) государственное учреждение "Аркалыкский городской военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Аркалык Костанайской области";
168) государственное учреждение "Лисаковский городской военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области";
169) государственное учреждение "Рудненский городской военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области";
170) государственное учреждение "Костанайский городской военный комиссариат Костанайской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Костанай";
171) государственное учреждение "Мангистауский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Мангистауской области";
172) государственное учреждение "Актауский городской военный комиссариат Мангистауской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Актау";
173) государственное учреждение "Бейнеуский районный военный комиссариат Мангистауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бейнеуского района Мангистауской области";
174) государственное учреждение "Жанаозенский городской военный комиссариат Мангистауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Жанаозен Мангистауской области";
175) государственное учреждение "Мангистауский районный военный комиссариат Мангистауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мангистауского района Мангистауской области";
176) государственное учреждение "Тупкараганский городской военный комиссариат Мангистауской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тупкараганского района Мангистауской области";

163) "Қостанай облысының Сарыкөл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
164) "Қостанай облысының Таран аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Таран ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
165) "Қостанай облысының Ұзынкөл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
166) "Қостанай облысының Федоров аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
167) "Қостанай облысының Арқалық қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Арқалық қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
168) "Қостанай облысының Лисаковск қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Лисаковск қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
169) "Қостанай облысының Рудный қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай облысы Рудный қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
170) "Қостанай облысының Қостанай қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Қостанай қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
171) "Маңғыстау облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Маңғыстау облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
172) "Маңғыстау облысының Ақтау қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Ақтау қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
173) "Маңғыстау облысының Бейнеу аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Маңғыстау облысы Бейнеу ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
174) "Маңғыстау облысының Жаңаөзен қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
175) "Маңғыстау облысының Маңғыстау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
176) "Маңғыстау облысының Түпқараған қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Маңғыстау облысы Түпқараған қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;

177) государственное учреждение "Павлодарский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Павлодарской области";
178) государственное учреждение "Аксуский объединенный городской военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Аксу Павлодарской области";
179) государственное учреждение "Актогайский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Актогайского района Павлодарской области";
180) государственное учреждение "Баянаульский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Баянаульского района Павлодарской области";
181) государственное учреждение "Железинский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Железинского района Павлодарской области";
182) государственное учреждение "Иртышский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Иртышского района Павлодарской области";
183) государственное учреждение "Качирский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Качирского района Павлодарской области";
184) государственное учреждение "Лебяжинский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Лебяжинского района Павлодарской области";
185) государственное учреждение "Майский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Майского района Павлодарской области";
186) государственное учреждение "Павлодарский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Павлодарского района Павлодарской области";
187) государственное учреждение "Павлодарский городской военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Павлодар";
188) государственное учреждение "Успенский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Успенского района Павлодарской области";
189) государственное учреждение "Щербактинский районный военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Щербактинского района Павлодарской области";
190) государственное учреждение "Экибастузский объединенный городской военный комиссариат Павлодарской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуз Павлодарской области";

177) "Павлодар облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттік мекемесi "Павлодар облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
178) "Павлодар облысының Ақсу қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Ақсу қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
179) "Павлодар облысының Ақтоғай аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
180) "Павлодар облысының Баянауыл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Баянауыл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
181) "Павлодар облысының Железинка аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Железинка ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
182) "Павлодар облысының Ертiс аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Ертiс ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
183) "Павлодар облысының Качиры аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Качиры ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
184) "Павлодар облысының Лебяжi аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Лебяжi ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
185) "Павлодар облысының Май аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Май ауданының қорғаныс істері жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
186) "Павлодар облысының Павлодар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Павлодар ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
187) "Павлодар облысының Павлодар қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттік мекемесi "Павлодар қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
188) "Павлодар облысының Успен аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Успен ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
189) "Павлодар облысының Шарбақты аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Шарбақты ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
190) "Павлодар облысының Екібастұз қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Павлодар облысы Екiбастұз қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;

191) государственное учреждение "Северо-Казахстанский областной военный комиссариат" в "Департамент по делам обороны Северо-Казахстанской области";
192) государственное учреждение "Акжарский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Акжарского района Северо-Казахстанской области";
193) государственное учреждение "Айыртауский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области";
194) государственное учреждение "Аккайынский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
195) государственное учреждение "Магжан Жумабаевский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
196) государственное учреждение "Есильский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области";
197) государственное учреждение "Жамбылский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
198) государственное учреждение "Кызылжарский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кызылжарского района Северо-Казахстанской области";
199) государственное учреждение "Мамлютский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
200) государственное учреждение "Петропавловский городской военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Казахстанской области";
201) государственное учреждение "Шал Акыновский объединенный районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны района Шал Акына Северо-Казахстанской области";
202) государственное учреждение "Тайыншинский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тайыншинского района Северо-Казахстанской области";
203) государственное учреждение "Тимирязевский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тимирязевского района Северо-Казахстанской области";

191) "Солтүстiк Қазақстан облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
192) "Солтүстiк Қазақстан облысының Ақжар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Ақжар ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
193) "Солтүстiк Қазақстан облысының Айыртау аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Айыртау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
194) "Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
195) "Солтүстiк Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
196) "Солтүстiк Қазақстан облысының Есiл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
197) "Солтүстiк Қазақстан облысының Жамбыл аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының қорғаныс істері жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
198) "Солтүстiк Қазақстан облысының Қызылжар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесі "Солтүстiк Қазақстан облысы Қызылжар ауданының қорғаныс істерi жөнiндегi бөлiмі" мемлекеттiк мекемесiне;
199) "Солтүстiк Қазақстан облысының Мамлют аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттік мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Мамлют ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
200) "Солтүстiк Қазақстан облысының Петропавл қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне;
201) "Солтүстiк Қазақстан облысының Шал ақын аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесі "Солтүстiк Қазақстан облысы Шал ақын ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi біріктірілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
202) "Солтүстiк Қазақстан облысының Тайынша аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Тайынша ауданының қорғаныс істерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
203) "Солтүстiк Қазақстан облысының Тимирязев аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесі "Солтүстiк Қазақстан облысы Тимирязев ауданының қорғаныс істері жөнiндегi бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне;

204) государственное учреждение "Уалихановский районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
205) государственное учреждение "Целинный районный военный комиссариат Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
206) государственное учреждение "Южно-Казахстанский областной военный комиссариат" в государственное учреждение "Департамент по делам обороны Южно-Казахстанской области";
207) государственное учреждение "Арысский объединенный городской военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Арысь Южно-Казахстанской области";
208) государственное учреждение "Байдибекский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Байдибекского района Южно-Казахстанской области";
209) государственное учреждение "Кентауский городской военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Кентау Южно-Казахстанской области";
210) государственное учреждение "Кызыгуртский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Казыгуртского района Южно-Казахстанской области";
211) государственное учреждение "Мактааральский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мактааральского района Южно-Казахстанской области";
212) государственное учреждение "Ордабасынский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ордабасынского района Южно-Казахстанской области";
213) государственное учреждение "Отрарский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Отрарского района Южно-Казахстанской области";
214) государственное учреждение "Сайрамский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сайрамского района Южно-Казахстанской области";
215) государственное учреждение "Сарыагашский объединенный городской военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Сарыагаш Южно-Казахстанской области";
216) государственное учреждение "Сузакский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сузакского района Южно-Казахстанской области";

204) "Солтүстiк Қазақстан облысының Уәлиханов аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесі "Солтүстiк Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
205) "Солтүстiк Қазақстан облысының Целинный аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Солтүстiк Қазақстан облысы Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданының қорғаныс істері жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
206) "Оңтүстiк Қазақстан облыстық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
207) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Арыс қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
208) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Бәйдiбек аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
209) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Кентау қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
210) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Қазығұрт аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
211) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Мақтаарал аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
212) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Ордабасы аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi " мемлекеттiк мекемесiне;
213) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Отырар аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
214) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Сайрам аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
215) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Сарыағаш қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
216) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Созақ аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне";

217) государственное учреждение "Толебийский объединенный городской военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Толебийского района Южно-Казахстанской области";
218) государственное учреждение "Туркестанский объединенный городской военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Туркестан Южно-Казахстанской области";
219) государственное учреждение "Тюлькубасский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области";
220) государственное учреждение "Шардаринский районный военный комиссариат Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шардаринского района Южно-Казахстанской области";
221) государственное учреждение "Шымкентский городской военный комиссариат" в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Шымкент Южно-Казахстанской области".

217) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Төле би қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Төле би ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiккен бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне;
218) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Түркiстан қалалық бiрiккен әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрілген бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
219) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Түлкiбас аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
220) "Оңтүстiк Қазақстан облысының Шардара аудандық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне;
221) "Шымкент қалалық әскери комиссариаты" мемлекеттiк мекемесi "Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне.