О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1300
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2003 года N 804. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2022 года № 355.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1300 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 44, ст. 443) следующие изменения:
в Регламенте Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 18 раздела 4 "Порядок подготовки и проведения заседаний Правительства" слова "на государственном языке тип шрифта "Times/Kazakh", для текстов на русском языке - "Arial"" заменить словами: "на государственном и русском языках гарнитура шрифта "TimesNewRoman"";
в пункте 35 раздела 5 "Порядок подготовки и оформления государственными органами проектов постановлений Правительства и распоряжений Премьер-Министра" слова "на государственном языке тип шрифта "Times/Kazakh", для текстов на русском языке - "Arial"; размер шрифта 14" заменить словами: "на государственном и русском языках размер шрифта 14, гарнитура шрифтов "TimesNewRoman", стандарт кодирования в соответствии со стандартом СТ РК 1048-2002".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1300 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 12 тамыздағы N 804 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 355 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Регламентi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1300 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 44, 443-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Регламентінде:
"Үкiметтiң мәжiлiстерiн дайындау және өткiзу тәртiбi" деген 4-бөлімі 18-тармағының 2) тармақшасында: "(қарiптің түрi мемлекеттік тілдегi мәтiндер үшiн - "Тimes/Каzаkh", орыс тiліндегi мәтiндер үшiн - "Аriаl)" деген сөздер "мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде қаріптiң гарнитурасы "TimesNewRoman" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк органдардың Үкiмет қаулылары мен Премьер-Министр өкiмдерінің жобаларын дайындау және ресiмдеу тәртiбi" деген 5-бөлiмнің 35-тармағында "(қаріп үлгiсi мемлекеттiк тiлдегi мәтiндер үшiн - "Тimes/Каzаkh", орыс тiлiндегi мәтiндер үшiн - "Аriаl"; қаріп мөлшерi 14)" деген сөздер "мемлекеттiк және орыс тілдерінде - қаріп мөлшерi 14, қарiптің гарнитурасы "TimesNewRoman", кодтау стандарты ҚР СТ 1048-2002 стандартына сәйкес" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі