Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 837
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования);
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 488 "О реорганизации государственного учреждения "Институт экономических исследований" в Республиканское государственное предприятие "Институт экономических исследований" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 160):
в пункте 2:
слова ", а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности," исключить;
после слов "Министерства экономики" дополнить словами "и бюджетного планирования";
4) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года N 541 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Научно-методический центр специальных программ":
в пункте 2:
слова ", а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности," исключить;
слово "торговли" заменить словами "бюджетного планирования";
5) (Подпункт 5) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1116 ).
2. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 653 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 165" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 18, ст. 230);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 589 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 165" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 16, ст. 208);

Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 тамыздағы N 837 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығының 3-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
3) "Экономикалық зерттеулер институты" мемлекеттiк мекемесiн "Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны етiп қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 488  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 15, 160-құжат):
2-тармақта:
", сондай-ақ оған қатысты мемлекеттiк меншiктiң құқық субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асыратын" деген сөздер алынып тасталсын;
"Экономика" деген сөзден кейiн "және бюджеттiк жоспарлау" деген сөздермен толықтырылсын;
4) "Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi N 541 қаулысында:
2-тармақта:
", сондай-ақ Кәсiпорынға қатысы бойынша мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсi функцияларын жүзеге асырушы органы" деген сөздер алынып тасталсын;
"сауда" деген сөз "бюджеттiк жоспарлау" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) <*>
Ескерту. 5)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1116 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 165 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 мамырдағы N 653  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 18, 230-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 165 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 мамырдағы N 589  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 16, 208-құжат);

3) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2001 года N 1332 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 165" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 36-37, ст.464).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и распространяет свое действие на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2002 года в отношении Республиканского государственного предприятия "Институт экономических исследований".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 августа 2003 года N 837
"Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2002 года N 970
Перечень организаций,
находящихся в ведении Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики Казахстан
1. Республиканское государственное казенное предприятие "Хозяйственное управление Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное предприятие (на праве хозяйственного ведения) "Институт экономических исследований".
3. Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-методический центр специальных программ".".

3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 165 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 16 қазандағы N 1332  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 464-құжат).
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және өз күшiн "Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорынына қатысты 2002 жылғы 1 қарашадан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 20 тамыздағы
N 837 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 қыркүйектегi
N 970 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгінiң қарамағындағы
ұйымдардың тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігінiң Шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны.
2. "Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргізу құқығында).
3. "Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны.