О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2003 года N 942
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в Штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками ООН (Вена, Австрийская Республика) для утверждения международных квот прилагаемые нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2004 год.
2. Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан в срок до 15 ноября 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан расчеты потребности наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров для юридических лиц на 2004 год.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 сентября 2003 года N 942
Нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах на 2004 год
Единая Конвенция  о наркотических средствах 1961 года
с поправками, внесенными в нее в соответствии
с Протоколом от 25 марта 1972 года
Годовые исчисления
потребности в наркотических средствах,
изготовления синтетических наркотиков,
производства опия,
культивирования опийного мака
__________________________________________________________________
Страна или территория: Республика Казахстан  Дата: 22 апреля 2003 г,
Ведомство: Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства
юстиции Республики Казахстан
Подпись: С. Букеев  Звание или должность: И.о. Председателя
Настоящие исчисления относятся к 2004 календарному году
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Настоящие исчисления в одном экземпляре следует направлять по адресу:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Centre,
P.O.Box 5, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Address: UNATIONS VIENNA
Telex: 135612 uno a FAX: (+43-1) 26060-5867/5868
E-mail: incd@undcp.org Internet Address: http//www.incd.org/
___________________________________________________________________

Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға қажеттiлiгiнiң 2004 жылға арналған нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 қыркүйектегі N 942 қаулысы
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi халықаралық квоталарды бекiту үшiн қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға қажеттiлiгiнiң 2004 жылға арналған нормаларын БҰҰ-ның Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Австрия Республикасы) жiберсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi 2003 жылғы 15 қарашаға дейiнгi мерзiмде заңды тұлғалар үшiн есiрткi құралдарын, психотроптық заттар мен прекурсорларды қажетсiнудiң 2004 жылға арналған есебiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 16 қыркүйектегi
N 942 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына
қажеттiлiгiнiң 2004 жылға арналған нормалары
1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттамаға сәйкес оған енгiзiлген түзетулерiмен бiрге 1961 жылғы
Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктердiң жылдық есептеулерi, синтетикалық есiрткiлердi дайындау,
апиын өндiру
апиын көкнәрiн өсiру
___________________________________________________________________
ЕЛ НЕМЕСЕ АУМАҚ: Қазақстан Республикасы   КҮНІ: 2003 жылғы 22 сәуір
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитеті
Қолы: _______  Атағы немесе лауазымы: Төрағаның міндетін атқарушы
Осы есептеулер 2004 күнтізбелiк жылға жатады
___________________________________________
___________________________________________________________________
Осы есептеулердiң бiр данасы мына мекен-жайға жолдануы тиiс:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Viеnnа International Centre,
Р.О.Вох 5OO, А-1400 Viеnnа, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Аdress: UNATIONS VIENNA
Telex: 135612 unо а FAX: (+43-1) 26060-5867/5868
E-mail: inсd@undср.org Internet Address: http//www.incd.org/
___________________________________________________________________

12-е издание, январь 1999 года
V.99-81005
Form В
Page 2
Эта часть бланка формы "В" касается всех стран и территорий
Годовые исчисления
потребности в наркотических средствах
Основание
Конвенция от 13 июля 1931 года: статьи 1-5
Протокол от 19 ноября 1948 года: статья 1 или статья 2
Протокол от 23 июня 1953 года: статьи 1 и 8
Единая Конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статья 1_ , 12_  и 19_
___________________________________________________________________
Число практикующих врачей в стране или территории:
Врачей: 45982     Стоматологов: 1547
Число ветеринарных организаций: 3156
Число аптек: 4934
Число больниц: 959 Общее число больничных коек: 105468
Комментарии
в отношении методов, применявшихся для установления
различных исчислений, представляемых на этом бланке,
и в отношении тенденций изменения потребностей
в наркотических средствах
Метод для установления исчислений - эмпирический
____________________________________________________________________
Form В
Page 3
____________________________________________________________________
Продолжение комментариев
Просьба изложить любую другую информацию, которая может оказаться
полезной Комитету при рассмотрении предполагаемых потребностей в
наркотических средствах
____________________________________________________________________
Form В
Page 4
Исчисления
потребности в наркотических средствах
_____________________________________________________________
Наркотическое  !    1     !         2               !   3  !  4
средство      !          !---------------------------------------
!          !      Количество,        !Коли- !Коли-
!          !  предназначенное для    !чест- !чество,
!          !     изготовления        !во,   !которое
!----------!-------------------------!пред- !должно
!Количество!  (а)  !  (b)   !  (с)   !назна-!хра-
!предназна-!других !препара-!веществ,!ченное!ниться
!ченное для!нарко- !тов, вк-!на кото-!для   !в ск-
!потребле- !тичес- !люченных!рые не  !попол-!ладских
!ния внутри!ких    !в Список!распрос-!нения !запасах
!страны в  !средств!III Кон-!траняют-!специ-!по сос-
!медицин-  !       !венции  !ся Кон- !альных!тоянию
!ских и    !       !1961    !венция  !склад-!на 31
!научных   !       !года    !1961    !ских  !декабря
!целях     !       !        !года    !запа- !того
!          !       !        !        !сов   !года, к
!          !       !        !        !      !которо-
!          !       !        !        !      !му от-
!          !       !        !        !      !носятся
!          !       !        !        !      !исчис-
!          !       !        !        !      !ления
--------------------------------------------------------------------
независимо от того,
предназначены ли эти
наркотические средства,
препараты или вещества
для потребления внутри
страны или на экспорт
____________________________________________________________________
! кг ! г  ! кг! г ! кг ! г ! кг ! г ! кг! г !кг! г
--------------------------------------------------------------------
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок-
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Дименоксадол            8
Дезоморфин
Каннабис         200
Смола канабиса
Кетобемидон

12-шi басылым, 1999 жылғы қаңтар
V.99-81005
Form В
Page 2
"В" НЫСАНЫНДАҒЫ БЛАНКIНIҢ БҰЛ БӨЛIГI БАРЛЫҚ ЕЛДЕР
МЕН АУМАҚТАРҒА ҚАТЫСТЫ
ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА ҚАЖЕТТIЛIКТЕРДIҢ ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1931 жылғы 13 шілдедегi Конвенция:
1-5-баптар 1948 жылғы 19 қарашадағы Хаттама: 1-бап немесе 2-бап 1953 жылғы 23 маусымдағы Хаттама: 1 және 8-баптар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1, 12 және 19-баптар
___________________________________________________________________
Елдегi немесе аумақтағы практика жүргiзушi дәрiгерлердiң саны:
Дәрiгерлер: 45982 тiс дәрiгерлерi: 1547
Ветеринарлық ұйымдардың саны: 3156
Дәрiханалар саны: 4934
Ауруханалар саны: 959 Ауруханалардағы жалпы орын саны: 105468
Осы бланкiде берiлген әртүрлi есептеулердi белгiлеу үшiн қолданылған
әдiстерге қатысты және есiрткi құралдарына қажеттiлiктердiң
өзгеру үрдiстерiне қатысты
ТҮСIНIКТЕМЕ
Есептеулердi белгiлеуге арналған әдiс - эмпирикалық
___________________________________________________________________
Form В
Page 3
___________________________________________________________________
Түсініктеменің жалғасы
Есірткі құралдарына көзделген қажеттіліктерді қарау кезінде Комитетке пайдалы болуы мүмкін кез келген басқа ақпаратты жазуыңызды өтінеміз
___________________________________________________________________
Form В
Page 4
Есірткі құралдарына қажеттілікті есептеу
___________________________________________________________________
Есірткі    |  1     |           2             |   3   |  4
құралы     |Елдің   |__________________________________________
|ішінде  |  Дайындауға арналған    |Арнайы |Есеп.
|медици. |          саны           | қойма |теуге
|налық   |_________________________| қорын |жата.
|және    |  (а)  | (b)    | (с)    | толты.| тын
|ғылыми  | басқа | 1961   |1961    | руға  |жылдың
|мақсат. |  да   | жылғы  | жылғы  | арнал.| 31
|тарда   |есірткі|Конвен. |Конвен. |  ған  |желтоқ.
|тұтынуға| құрал.|цияның  | ция    | саны  |санын.
|арналған| дары  |  ІІІ   |қолда.  |       |дағы
|саны    |       |тізімі. |нылмай. |       |жағдай
|        |       |не енгі.| тын    |       |бойын.
|        |       |зілген  |заттар  |       | ша
|        |       |препа.  |        |       |қойма.
|        |       |раттар  |        |       |дағы
|        |_________________________|       |қорда
|        |  Осы есірткі құралдары  |       |сақта.
|        |препараттар немесе заттар|       | луға
|        | экспортқа немесе елдің  |       |тиіс
|        |    ішінде тұтыну үшін   |       |саны
|        | арналғанына қарамастан  |       |
|________|_________________________|_______|_________
| кг | г | кг | г| кг | г | кг | г | кг| г | кг | г
____________________________________________________________________
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок.
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Деноксилат
Дифеноксин
Дименоксадол         8
Дезоморфин
Каннабис        200
Каннабистiң
шайыры
Кетобемидон

Кодеин             3  813           955   200
Лист коки
Кокаин
Леворфанол
Метадон
Морфин             5  746                                     32
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
Оксиморфон
Опий
Омнопон          11   757
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин                 22                                         905
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил              128
Фолькодин
Этилморфин        1   206                                     39  671
Тримеперидин     66   577
Гашиш
Марихуанна
--------------------------------------------------------------------
Form В
Page 6
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран и территорий, в которых разрешается изготовление
синтетических наркотических средств
Годовые исчисления
объема изготовления синтетических
наркотических средств
Основание
Единая Конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статья 12  и статья 19 , пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой Конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
I. Синтетические наркотические средства, включенные в Список I
Конвенции  1961 года
Аллилпродин        Диметилтиамбутен     Морамид,        Пиритрамид
Альфамепродин      Диоксафетил бутират    промежуточный Прогептазин
Альфаметадол       Дипипанон              продукт       Проперидин
Альфапрадин        Дифеноксилат         Морферидин      Рацеметорфан
Альфацетилметадол  Дифеноксин           Норациметадол   Рацеморамид
Альфентанил        Диэтилтиамбутен      Норлеворфанол   Рацеморфан
Анилеридин         Дротабанол           Норметадон      Суфентанил
Ацетилметадол      Изометадон           Норпипанон      Тилидин
Безитрамид         Кетобемидон          Петидин         Тримеперидин
Бензетидин         Клонитазен           Петидин,        Фенадоксон
Бетамепродин       Левометорфан           промежуточный Фенапромид
Бетаметадол        Левоморамид            продукт А     Феназоцин
Бетапродин         Левофенацилморфан    Петидин,        Феноморфан
Бетацетилметадол   Леворфанол             промежуточный Феноперидин
Гидроксипетидин    Метазоцин              продукт В     Фентанил
Декстроморамид     Метадон              Петидин,        Фуретиндин
Диампромид         Метадон,               промежуточный Этилметил-
Дименоксадол         промежуточный        продукт С     тиамбутен
продукт                            Этонитазен
Димефепетанол                           Пиминодин       Этоксеридин
II. Синтетические наркотические средства, включенные в Список II
Конвенции  1961 года
Декстропропоксифен
Пропирам
____________________________________________________________________
Промышленные  ! Количество синтетических наркотических веществ,    !
предприятия,  !    которые будут изготовлены на каждом из          !
которые будут !   промышленных предприятий (в киллограммах)        !
изготовлять   !----------------------------------------------------!
синтетические !Декстро-!Дифен-!Метадон!Пети-!Тили-! Триме-!Фентанил!
наркотические !пропокси!окси- !       !дин  !дин  !перидин!        !
средства      !фен     !лат   !       !     !     !       !        !
-------------------------------------------------------------------!
ОАО "Химфарм"                                       100            !
ОАО "Химфарм"                                                234 гр!
___________________________________________________________________!
Form В
Page 7
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран и территорий, в которых
разрешено культивирование опийного мака для целей производства опия
Годовые исчисления
объема производства опия
Основание
Протокол от 23 июня 1953 года: статьи 1 и 8
Единая Конвенция о наркотических средствах 1961 года:  статья 1 , пункт 1,
подпункты (р), (g) и (t), статья 12  и статья 19 , пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой Конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
___________________________________________________________________
I           !          II         !          III         !
-------------------------------------------------------------------!
Название района, в     Площадь земель,        Количество опия,     !
котором разрешен сбор  используемых для       которое              !
опия, или              культивирования мака в предполагается       !
географическое         целях производства     произвести           !
местоположение земель, опия (просьба указать                       !
используемых для       площадь по каждому                          !
культивирования        району)                                     !
опийного мака в целях                                              !
производства опия                                                  !
-------------------------------------------------------------------!
в гектарах           в кило    !среднее   !
граммах   !содержание!
!влаги, в  !
!процентах !
___________________________________________________________________!
Form В
Page 8
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран и территорий,
в которых культивирование опийного мака разрешено для целей,
иных, чем производство опия
Годовые исчисления
культивирования опийного мака
для целей, иных, чем производство опия
Основание
Единая Конвенция о наркотических средствах 1961 года: статья 1 , пункт 1,
подпункты (j), (g) и (г), статья 12  и статья 19 , пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой Конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
_____________________________________________________________________
I                 !               II                !
--------------------------------------------------------------------!
Географическое местоположение     !Площадь в (гектарах),            !
земель, используемых для          !используемая под культивирование !
культивирования опийного мака     !мака (просьба указать площадь    !
!каждого земельного участка)      !
--------------------------------------------------------------------!
а) в целях производства маковой соломы для изготовления      !
наркотических средств                         !
--------------------------------------------------------------------!
--------------------------------------------------------------------!
--------------------------------------------------------------------!
b) в целях иных, чем производство опия или маковой соломы для!
изготовления наркотических средств                    !
--------------------------------------------------------------------!
--------------------------------------------------------------------!
--------------------------------------------------------------------!
____________________________________________________________________!
Нормы потребности Республики Казахстан в психотропных веществах
на 2004 год

Кoдеин          3   813           955  200
Кока жапырағы
Кокаин
Леворфанол
Метадон
Морфин          5   746                                     32
Никоморфин
___________________________________________________________________
Form В
Page 5
___________________________________________________________________
Есірткі    |  1     |           2             |   3   |  4
құралы     |Елдің   |__________________________________________
|ішінде  |  Дайындауға арналған    |Арнайы |Есеп.
|медици. |          саны           | қойма |теуге
|налық   |_________________________| қорын |жата.
|және    |  (а)  |  (b)   | (с)    | толты.| тын
|ғылыми  | басқа | 1961   |1961    | руға  |жылдың
|мақсат. |  да   | жылғы  | жылғы  | арнал.| 31
|тарда   |есірткі|Конвен. |Конвен. |  ған  |желтоқ.
|тұтынуға| құрал.|цияның  | ция    | саны  |санын.
|арналған| дары  |  ІІІ   |қолда.  |       |дағы
|саны    |       |тізімі. |нылмай. |       |жағдай
|        |       |не енгі.| тын    |       |бойын.
|        |       |зілген  |заттар  |       | ша
|        |       |препа.  |        |       |қойма.
|        |       |раттар  |        |       |дағы
|        |_________________________|       |қорда
|        |  Осы есірткі құралдары  |       |сақта.
|        |препараттар немесе заттар|       | луға
|        | экспортқа немесе елдің  |       |тиіс
|        |    ішінде тұтыну үшін   |       |саны
|        | арналғанына қарамастан  |       |
|________|_________________________|_______|_________
| кг | г | кг | г| кг | г | кг | г | кг| г | кг | г
____________________________________________________________________
Норметадон
Оксикодон
Оксиморфон
Апиын
Омнопон         11  757
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин               22                                         905
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил            128
Фолькодин
Этилморфин      1   206                                    39   671
Tримепиридин    66  577
Гашиш
Марихуана
____________________________________________________________________
Form В
Page 6
"В" нысанындағы бланкiнiң бұл бөлiгi синтетикалық есiрткi құралдарын дайындауға рұқсат етiлген елдер мен аумақтарға ғана қатысты
СИНТЕТИКАЛЫҚ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫН ДАЙЫНДАУ КӨЛЕМІНIҢ
ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция:
12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға
түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
I. 1961 жылғы Конвенцияның I тiзiмiне енгiзiлген синтетикалық есiрткi құралдары
Аллилпродин       Диметилтиамбутен    Морамид,        Пиритрамид
Альфамепродин     Диоксафетил бутират  аралық өнiм    Прогептазин
Альфаметадол      Дипипанон                           Проперидин
Альфапродин       Дифеноксилат        Морферидин      Рацеметорфан
Альфацетилметадол Дифеноксин          Норациметадол   Рацеморамид
Альфентанил       Диэтилтиамбутен     Норлеворфанол   Рацеморфан
Анилеридин        Дротабанол          Норметадон      Суфертанил
Ацетилметадол     Изометадон          Норпипанон      Тилидин
Безитрамид        Кетобемидон         Петидин         Тримеперидин
Бензетидин        Клонитазен          Петидин,        Фенадоксон
Бетамепродин      Левометорфан         А аралық өнім  Фенампромид
Бетаметадол       Левоморамид                         Феназоцин
Бетапродин        Левофенацилморфан   Петидин,        Феноморфан
Бетацетилметадол  Леворфанол           В аралық өнiм  Феноперидин
Гидроксипетидин   Метазоцин                           Фентанил
Декстроморамид    Метадон             Петидин,        Фуретиндин
Диампромид        Метадон,             С аралық өнiм  Этилметилтиам.
Дименоксадол         аралық өнiм                      бутен
Димефептанол                          Пиминодин       Этонитазен
Этоксеридин
II. 1961 жылғы Конвенцияның II тiзiмiне енгiзiлген синтетикалық есiрткi құралдары
Декстропропоксифен
Пропирам
____________________________________________________________________
Синтетикалық |    Әрбiр өнеркәсiптiк кәсiпорында дайындалатын
есiрткi    | синтетикалық есiрткi құралдарының саны (килограммен)
құралдарын  |______________________________________________________
дайындайтын  |Декс.|Дифен.|Мета.|Петидин|Тилидин|Триме. |Фентанил
өнеркәсiптiк |тро. |окси. |дон  |       |       |перидин|
кәсiпорындар |про. |лат   |     |       |       |       |
|пок. |      |     |       |       |       |
|сифен|      |     |       |       |       |
____________________________________________________________________
"Химфарм" ААҚ                                     100
"Химфарм" ААҚ                                             234 гр
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Form В
Page 7
"В" нысанындағы бланкiнiң бұл бөлiгi апиын өндiрiсiнiң
мақсаттары үшiн апиын көкнәрiн өндiру рұқсат етiлген
елдер мен аумақтарға ғана қатысты
АПИЫН ӨНДIРУ КӨЛЕМIНДЕ ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1953 жылғы 23 маусымдағы хаттама: 1 және 8-баптар 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1-бап, 1-тармақ, (р), (g) және (t) тармақшалар, 12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар, 1963 жылғы Есiрткi құралдары туралы бірыңғай конвенцияға түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
____________________________________________________________________
1                        2                     3
____________________________________________________________________
Апиын жинауға рұқсат   | Апиын өндiру мақсатында |Өндiру ұйғарылған
етiлген ауданның атауы |   көкнәр өсiру үшiн     | апиынның саны
немесе апиын өндiру    |  пайдаланатын жердiң    |
мақсатында апиын      |        алаңы            |
көкнәрiн өсiруге      |   (әр аудан бойынша     |
пайдаланылатын жердiң  |  алаңын көрсетуiңiздi   |
географиялық орналасуы |       өтiнемiз)         |
____________________________________________________________________
|  гектармен |  килограм. |   ылғалдың
|            |  мен       |    орташа
|            |            |    мөлшерi,
|            |            |   пайызбен
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Form В
Page 8
"В" нысанындағы бланкiнiң бұл бөлiгi апиын көкнәрiн өсiру
апиын өндiруден өзге де мақсаттарда рұқсат етiлген елдер мен
аумақтарға ғана қатысты
АПИЫН ӨНДIРУДЕН ӨЗГЕ МАҚСАТТАР ҮШIН АПИЫН
КӨКНӘРIН ӨСIРУДЕН ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1-бап, 1-тармақ, (j), (g) және (г) тармақшалар, 12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
____________________________________________________________________
1                            2
____________________________________________________________________
Апиын көкнәрін өсiруге            Көкнәр есiруге пайдаланылатын
пайдаланылатын жердiң географиялық    алаң (гектармен) (әрбiр жер
орналасуы                   учаскесiнiң алаңын көрсетудi
өтiнемiз)
____________________________________________________________________
а) eciрткi құралдарын дайындау үшiн көкнәрдiң сабанын өндiру мақсатында
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
b) есiрткi құралдарын дайындау үшiн апиын немесе көкнәр сабанын өндiруден өзге дe мақсаттарға
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының психотроптық заттарға қажеттiлiгiнiң
2004 жылға арналған нормалары

Резолюция 1981/7 и 1991/44 Экономического и Социального Совета
Оценка годовых потребностей для медицинских и
научных целей в веществах, включенных в Списки II, III и
IV Конвенции о психотропных веществах 1971 года
_________________________________________________________________
Страна или территория: Республика Казахстан Дата: 22 апреля 2003 г.
Ведомство: Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом
Министерства юстиции Республики Казахстан
Подпись: С.Букеев Звание или должность: И.о. Председателя
________________________________________________________________________
Настоящая форма в одном экземпляре представляется:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Centre,
P.O.Box 5ОО, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Address: UNATIONS VIENNA
Telex: 135612 uno a FAX: (+43-1) 26060-5867/5868
E-mail: incd@undcp.org Internet Address: http//www.incd.org/
__________________________________________________________________________
Годовой спрос на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в течение трех лет,
если за этот период не поступит каких-либо поправок. Количества, необходимые для экспорта, следует указать отдельно. Если они включены, просьба указать.
Список II
___________________________________________________
Амфетамин                    !                  !   г   !
Дексамфетамин                !                  !   г   !
Левамфетамин                 !                  !   г   !
Левометамфетамин             !                  !   г   !
Меклоквалон                  !                  !   г   !
Метамфетамин                 !                  !   г   !
Метаквалон                   !                  !   г   !
Метилфенидат                 !                  !   г   !
Рацемат метамфетамина        !                  !   г   !
Секобарбитал                 !                  !   г   !
Тетрагидроканнабинол         !                  !   г   !
Фенетиллин                   !                  !   г   !
Фенциклидин                  !                  !   г   !
Фенметразин                  !                  !   г   !
Ципепрол                     !                  !   г   !
--------------------------------------------------------!
V.96-88331
Список III
___________________________________________________
Амобарбитал                  !                  !  кг   !
Бурпренорфин                 !        135       !  гр   !
Буталбитал                   !                  !  кг   !
Глутетимид                   !                  !  кг   !
Катин                        !                  !  кг   !
Петизоцин                    !        653       !  гр   !
Пентобарбитал                !         32       !  кг   !
Флунитразепам                !          2       !  кг   !
Циклобарбитал                !         13       !  кг   !
________________________________________________________!
Список IV
_________________________________________________________
Аллобарбитал     !    !кг!Мидазолам           !  38 !кг !
Алпразолан       ! 2  !кг!Ниметазепам         !     !кг !
Аминорекс        !    !кг!Нитразепам          !  41 !кг !
Амфепрамон       !    !кг!Нордазепам          !     !кг !

1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтiк Кеңес Қарары
1971 ЖЫЛҒЫ ПСИХОТРОПТЫҚ ЗАТТАР ТУРАЛЫ КОНВЕНЦИЯНЫҢ II, III және IV ТIЗIМДЕРIНЕ ЕНГІЗIЛГЕН ЗАТТАРДЫҢ МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМИ МАҚСАТТАР YШІН ЖЫЛДЫҚ ҚАЖЕТТIЛIКТЕРIН БAFАЛАУ
____________________________________________________________________
ЕЛ НЕМЕСЕ АУМАҚ: ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ КҮНI: 2003 жылғы 22 cәуip
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнiң Нашақорлыққа
және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi
ATAҒЫ НЕМЕСЕ ЛАУАЗЫМЫ: Төрағаның мiндетiн атқарушы
ATЫ-ЖӨНI _________  Қолы __________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Осы нысан БIР ДАНАДА ЕСIРТКIГЕ БАҚЫЛАУ ЖАСАУ
ЖӨНIНДЕГI
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ ұсынылады
INСВ, Vienna International Centre Р.О.Вох 500, А-1400 Vienna,
Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Address: UNATIONS VIENNA
ТеIех: 135612 uno а FAX: (+43-1) 26060-5867/586
E-mail: incd@undcp.org Internet Address: htt//www.incd.org/
___________________________________________________________________
Ішкі медициналық және ғылыми мақсаттарға
арналған жылдық сұраныс
Комитет ұсынылған бағалауды үш жылдың iшiнде, егер осы кезең iшiнде қандай да бiр түзетулер енгізiлмесе, басшылыққа алатын болады. Экспортқа қажеттi санды жеке көрсеткен жөн. Егер олар енгiзiлген болса, көрсетiлуiн сұраймыз:
ІІ ТІЗІМ
___________________________________________________________________
Амфетамин                    |                     |     г
Дексамфетамин                |                     |     г
Левамфетамин                 |                     |     г
Левометамфетамин             |                     |     г
Меклоквалон                  |                     |     г
Метамфетамин                 |                     |     г
Метаквалон                   |                     |     г
Метилфенидат                 |                     |     г
Метамфетамин рацематы        |                     |     г
Секобарбитал                 |                     |     г
Teтрагидроканнабинол         |                     |     г
Фенетиллин                   |                     |     г
Фенциклидин                  |                     |     г
Фенметразин                  |                     |     г
Ципепрол                     |                     |     г
___________________________________________________________________
ІІІ ТІЗІМ
___________________________________________________________________
Амобарбитал                                                кг
Бурпренорфин                            135                кг
Буталбитал                                                 кг
Глутетимид                                                 кг
Катин                                                      кг
Пентазоцин                              653                кг
Пентобарбитал                            32                кг
Флунитразепам                             2                кг
Циклобарбитал                            13                кг
___________________________________________________________________
ІV ТІЗІМ
___________________________________________________________________
Аллобарбитал                кг    Мидазолам          38    кг
Алпразолам             2    кг    Ниметазепам              кг
Аминорекс                   кг    Нитразепам         41    кг
Амфепрамон                  кг    Нордазепам               кг

Барбитал         ! 80 !кг!Оксазепам           ! 196 !кг !
Бензфетамин      !    !кг!Оксазолам           !     !кг !
Бромазепам       ! 63 !гр!Пемолин             !     !кг !
Бротизолам       !  1 !кг!Пиназепам           !     !кг !
Бутобарбитал     ! 15 !гр!Пипрадол            !     !кг !
Винилбитал       !    !кг!Пировалерон         !     !кг !
Делоразепам      !    !кг!Празепам            !     !кг !
Диазепам         !537 !кг!Секбутабарбитал     !     !кг !
Камазепам        !    !кг!Темазепам           !  11 !кг !
Кетазолам        !    !кг!Тетразепам          !   2 !кг !
Клобазам         !    !кг!Триазолам           !     !кг !
Клоксазолам      !    !кг!Фендиметразин       !     !кг !
Клоназепам       ! 11 !кг!Фенкамфамин         !     !кг !
Клоразепат       !  4 !кг!Фенобарбитал        !15001!кг !
Клотиазепам      !    !кг!Фенпропорекс        !     !кг !
Лефетамин, СПА   !    !кг!Фентермин           !     !кг !
Лопразолам       !    !кг!Флудиазепам         !     !кг !
Лоразепам        !  2 !кг!Флуразепам          !     !кг !
Лорметазепам     !    !кг!Халазепам           !     !кг !
Мазиндол         !    !кг!Халоксазолам        !     !кг !
Мезокарб         !  8 !кг!Хлордиазепоксид     !  45 !кг !
Медазепам        ! 24 !кг!Эстазолам           !     !кг !
Мепробамат       !300 !гр!Этиламфетамин       !     !кг !
Метилфенобарбитал!    !кг!Этиллофлазепат      !     !кг !
Метиприлон       !    !кг!Этинамат            !     !кг !
Мефенорекс       !    !кг!Этхлорвинол         !     !кг !
ГОМК             !  2 !кг!Золпидем            !  35 !гр !
--------------------------------------------------------!
Примечание: 14316 кг фенобарбитала предназначено для производства
однокомпонентных, многокомпонентных лекарственных средств.
Нормы потребности Республики Казахстан в прекурсорах
на 2004 год
_________________________________________________________________
Страна или территория: Республика Казахстан Дата: 22 апреля 2003 г.
Ведомство: Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом
Министерства юстиции Республики Казахстан
Подпись: С.Букеев Звание или должность: И.о. Председателя
________________________________________________________________________
Настоящая форма в одном экземпляре представляется:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Address: UNATIONS VIENNA
Telex: 135612 uno a FAX: (+43-1) 26060-5867/5868
E-mail: incd@undcp.org Internet Address: http//www.incd.org/
__________________________________________________________________________
Таблица IV
Перечень I
______________________________________________
Наименование           !   Количество   ! Ед/изм  !
--------------------------------------------------!
Эфедрин                !     2020       !   кг    !
Эргометрин             !       10       !   кг    !
Трава эфедры           !        3       !   кг    !
--------------------------------------------------!
Перечень II
_________________________________________________
Наименование              !   Количество   ! Ед/изм  !
-----------------------------------------------------!
Ангидрид уксусной кислоты !     29732      !    кг   !
Антраниловая кислота      !         2      !    кг   !
Ацетон                    !   1966295      !    кг   !
Метилэтилкетон            !       266      !    кг   !
Перманганат калия         !    108628      !    кг   !
Серная кислота            ! 226446480300   !    кг   !
Соляная кислота           !  74164169      !    кг   !
Пиперидин                 !         8      !    кг   !
Толуол                    !   3785658      !    кг   !
Фенилуксусная кислота     !         2      !    кг   !
Этиловый эфир             !     20878      !    кг   !
_____________________________________________________!

Барбитал              80    кг    Оксазепам         196    кг
Бензфетамин                 кг    Оксазолам                кг
Бромазепам            63    кг    Пемолин                  кг
Бротизолам             1    кг    Пиназепам                кг
Бутобарбитал          15    кг    Пипрадол                 кг
Винилбитал                  кг    Пировалерон              кг
Делоразепам                 кг    Празепам                 кг
Диазепам             537    кг    Секбутабарбитал          кг
Камазепам                   кг    Темазепам          11    кг
Кетазолам                   кг    Тетразепам         2     кг
Клобазам                    кг    Tриазолам                кг
Клоксазолам                 кг    Фендиметразин            кг
Клоназепам            11    кг    Фенкамфамин              кг
Клоразепат             4    кг    Фенобарбитал      15001  кг
Клотиазепам                 кг    Фенпропорeкc             кг
Лефетамин, СПА              кг    Фентермин                кг
Лопразолам                  кг    Флудиазепам              кг
Лоразепам              2    кг    Флуразепам               кг
Лорметазепам                кг    Халазепам                кг
Мазиндол                    кг    Халоксазолам             кг
Мезокарб               8    кг    Хлордиазепоксид     45   кг
Медазепам             24    кг    Эстазолам                кг
Мепробамат            300   гр    Этиламфетамин            кг
Метилфенобарбитал           кг    Этиллофлазепат           кг
Метиприлон                  кг    Этинамат                 кг
Мефенорeкc                  кг    Этхлорвинол              кг
ГОМК                   2    кг    Золпидем            35   гр
___________________________________________________________________
Ескерту: 14316 кг фенобарбитал бiр, көп құрамдас бөлiктi дәрi-дәрмек құралдарын өндiруге арналған.
Қазақстан Республикасының прекурсорларға қажеттiлiгiнiң
2004 жылға арналған нормалары
___________________________________________________________________
ЕЛ HEMЕCЕ АУМАҚ: ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ   КҮНI: 2003 жылғы 22 сәуiр
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа
және есiрткi бизнесіне қарсы күрес жөнiндегi комитеті
АТАҒЫ HEMECЕ ЛАУАЗЫМЫ: Төрағаның мiндетiн атқарушы
ATЫ-ЖӨНI __________   Қолы ____________________________
_________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Осы нысан БIР ДАНАДА ЕСIРТКIГЕ БАҚЫЛАУ ЖАСАУ
ЖӨНІНДЕГI
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ ұсынылады
INCB, Vienna International Centre Р.О.Вох 500, А-1400 Vienna, Austria
ТеIерhоnе: (+43-1) 26060-4277 Telegraphiс Address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 unо а FAX: (+43-1) 26060-5867/5868
Е-mаil: incd@undcp.org Internet Address: http//www.incd.org/
___________________________________________________________________
IV КЕСТЕ
I ТIЗБЕ
___________________________________________________________________
Атауы        |         Мөлшерi       |           Өлшем
|                       |          бiрлiгi
___________________________________________________________________
Эфедрин                      2020                      кг
Эргометрин                    10                       кг
Эферда шөбi                    3                       кг
___________________________________________________________________
IV КЕСТЕ
II ТIЗБЕ
___________________________________________________________________
Атауы        |         Мөлшерi       |           Өлшем
|                       |          бiрлiгi
___________________________________________________________________
Ангидрид сiрке қышқылы        29732                     кг
Антранил қышқылы                2                       кг
Ацетон                       1966295                    кг
Метилэтилкетон                 266                      кг
Перманганат калиi             108628                    кг
Күкірт қышқылы              226446480300                кг
Тұз қышқылы                  74164169                   кг
Пиперидин                       8                       кг
Толуол                       3785658                    кг
Фенил ciрке қышқылы             2                       кг
Этил эфирі                    20878                     кг
___________________________________________________________________