О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2003 года N 971
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О признании утратившими силу некоторых
законодательных актов Республики Казахстан
1. Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 22 октября 1993 года "О конверсии оборонной промышленности" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 448);
2) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 октября 1993 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан".
2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2004 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қыркүйектегі N 971 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының кейбір заң
актілерінің күші жойылды деп тану туралы
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 22 қазандағы Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 19, 448-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғары Кеңесінің 1993 жылғы 22 қазандағы қаулысы .
2. Осы Заң 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті