О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 980
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648
Учитывая значительный вклад в формирование, развитие и профессиональное становление личности на основе национальных и общечеловеческих ценностей, достижений науки и техники, и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 331) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) Казахскому национальному педагогическому университету имени Абая".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 5 шiлдедегi N 648 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 980 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 5 шiлдедегi N 648 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы
5 шiлдедегi N 648 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Ұлттық және жалпы адами құндылықтардың ғылым мен техника жетiстiктерiнiң негiзiнде жеке адамның қалыптасуына дамуы мен кәсiби жетiлуiне едәуiр үлесiн ескере отырып және "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекелеген мемлекеттiк жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" 2001 жылғы 5 шілдедегi N 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2001 ж., N 27, 331-құжат) мынадай толықтыру енгiзілсiн:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университетiне".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi