О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 и от 20 января 2003 года N 54
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2003 года N 1027. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008 № 381.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1107 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратило силу постановлением Правительства РК от 26.11.2004 № 1237);
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности":
в пункте 1 слова "Министерство образования и науки" заменить словами "Министерство индустрии и торговли";
в Плане мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности" на 2003-2004 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1, графу "Ответственные исполнители" изложить в следующей редакции:
"МИТ, МОН, МЭБП";
в строке, порядковый номер 4:
графу "Ответственные исполнители" изложить в следующей редакции:
"МИТ, МОН, МЭБП";
в графе "Срок исполнения" слова "март" заменить словом "декабрь";
в строке, порядковый номер 5:
графу "Ответственные исполнители" изложить в следующей редакции:
"МИТ, МОН, МЭБП";
в графе "Срок исполнения" слова "июнь" заменить словом "ноябрь";
в строке, порядковый номер 6, графу "Ответственные исполнители" изложить в следующей редакции:
"МИТ, МОН, МЭБП";
в строках, порядковые номера 7 и 8, графу "Ответственные исполнители" изложить в следующей редакции:
"МИТ, МОН, МЭБП, МФ".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 26.11.2004 № 1237.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996 және 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 6 қазандағы N 1027 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрі жетiлдiру туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1107  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін:
1) <*>
2) "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54  қаулысына :
1-тармақтағы "Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген сөздер "Индустрия және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi 2003-2004 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 1-жолдағы "Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын: "ИСМ, БҒМ, ЭБЖМ";
реттiк нөмiрi 4-жолдағы:
"Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, БҒМ, ЭБЖМ";
"Орындау мерзiмi" деген бағандағы "наурыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолдағы:
"Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, БҒМ, ЭБЖМ";
"Орындау мерзiмi" деген бағандағы "маусым" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, БҒМ, ЭБЖМ";
реттiк нөмiрлерi 7 және 8-жолдардағы "Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, БҒМ, ЭБЖМ, ҚарМ".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N  1237  қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі