О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 и от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1138
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV. "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 044 "Мост через реку Сырдарья у города Кызылорда" цифры "1450500" заменить цифрами "1408156";
в подпрограмме 052 "Реконструкция автодороги Кызылорда-Жезказган" цифры "960000" заменить цифрами "954226";
в подпрограмме 058 "Обустройство объездной дороги города Астаны" цифры "533325" заменить цифрами "436928";
в подпрограмме 060 "Реконструкция участка проезда через город Караганду" цифры "1007067" заменить цифрами "1151582";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении  226 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 060 цифры "13,5" заменить цифрами "15,4";
в пункте 7 цифры "305,4" заменить цифрами "307,3".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1138 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және оны қайта жаңарту" бағдарламасында:
044 "Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзенi арқылы өтетiн көпiр" кiшi бағдарламасындағы "1450500" деген сандар "1408156" деген сандармен ауыстырылсын;
052 "Қызылорда - Жезқазған автожолын қайта жаңарту" кiшi бағдарламасындағы "960000" деген сандар "954226" деген сандармен ауыстырылсын;
058 "Астана қаласының айналма жолын қалыпқа келтiру" кіші бағдарламасындағы "533325" деген сандар "436928" деген сандармен ауыстырылсын;
060 "Қарағанды қаласы арқылы өту учаскесiн қайта жаңарту" кiшi бағдарламасындағы "1007067" деген сандар "1151582" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 226-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
060 кіші бағдарлама "13,5" деген сандар "15,4" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақта "305,4" деген сандар "307,3" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі