О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 и от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2003 года N 1159
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения":
в подпрограмме 036 "Подготовка проекта реконструкции автодороги Актау - Атырау" цифры "100000" заменить цифрами "104000";
в подпрограмме 040 "Подготовка проекта строительства моста через реку Кигач" цифры "38000" заменить цифрами "34000";
в программе 714 "Реабилитация автодороги Алматы - Астана":
в подпрограмме 032 "Реализация проекта на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда за счет внешних займов" цифры "1690952" заменить цифрами "1583152";
в подпрограмме 033 "Реализация проекта на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда за счет внутренних источников" цифры "664189" заменить цифрами "617989";
в подпрограмме 035 "Реализация проекта на участке Алматы - Гульшад (88 км) за счет внутренних источников" цифры "514406" заменить цифрами "464526";
в подпрограмме 036 "Реализация проекта на участке Осакаровка - Вишневка за счет внешних займов" цифры "683191" заменить цифрами "583191";
в подпрограмме 037 "Реализация проекта на участке Осакаровка - Вишневка за счет внутренних источников" цифры "120992" заменить цифрами "180992";
в подпрограмме 038 "Реализация проекта на участке Вишневка - Астана за счет внешних займов" цифры "843899" заменить цифрами "1194099";
в подпрограмме 039 "Реализация проекта на участке Вишневка - Астана за счет внутренних источников" цифры "143948" заменить цифрами "237628";
в подпрограмме 040 "Реализация проекта на участке Караганда - Осакаровка за счет внешних займов" цифры "1880912" заменить цифрами "1738512";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қарашадағы N 1159 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379  қаулысына:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
060 "Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасында:
036 "Ақтау - Атырау автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау" кiшi бағдарламасындағы "100000" деген сандар "104000" деген сандармен ауыстырылсын;
040 "Қиғаш өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының жобасын дайындау" кiшi бағдарламасындағы "38000" деген сандар "34000" деген сандармен ауыстырылсын;
714 "Алматы - Астана автожолын оңалту" бағдарламасында:
032 "Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы - Гүлшат және Ақшатау - Қарағанды учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "1690952" деген сандар "1583152" деген сандармен ауыстырылсын;
033 "Iшкi көздердiң есебiнен Алматы - Гүлшат және Ақшатау Қарағанды учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "664189" деген сандар "617989" деген сандармен ауыстырылсын;
035 "Iшкi көздердiң есебiнен Алматы - Гүлшат учаскесi (88 км) жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "514406" деген сандар "464526" деген сандармен ауыстырылсын;
036 "Сыртқы қарыздар есебiнен Осакаровка - Вишневка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "683191" деген сандар "583191" деген сандармен ауыстырылсын;
037 "Iшкi көздердiң есебiнен Осакаровка - Вишневка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "120992" деген сандар "180992" деген сандармен ауыстырылсын;
038 "Сыртқы қарыздар есебiнен Вишневка - Астана учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "843899" деген сандар "1194099" деген сандармен ауыстырылсын;
039 "Iшкi көздердiң есебiнен Вишневка - Астана учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "143948" деген сандар "237628" деген сандармен ауыстырылсын;
040 "Сыртқы қарыздар есебiнен Қарағанды - Осакаровка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "1880912" деген caндap "1738512" деген сандармен ауыстырылсын;

в подпрограмме 041 "Реализация проекта на участке Караганда - Осакаровка за счет внутренних источников" цифры "760673" заменить цифрами "703073";
в программе 715 "Реабилитация автодороги Алматы - Бишкек":
в подпрограмме 030 "Реализация проекта на участке Алматы - Георгиевка за счет внешних займов" цифры "756247" заменить цифрами "925954";
в подпрограмме 031 "Реализация проекта на участке Алматы - Георгиевка за счет внутренних источников" цифры "288330" заменить цифрами "343806";
в подпрограмме 032 "Реализация проекта на участке Узынагач - Георгиевка за счет внешних займов" цифры "1644132" заменить цифрами "1474425";
в подпрограмме 033 "Реализация проекта на участке Узынагач - Георгиевка за счет внутренних источников" цифры "662663" заменить цифрами "607187";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении 233  к указанному постановлению:
графу 5 в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпрограммы 036 дополнить абзацем следующего содержания:
"проведение работ по переводу проектно-сметной документации по реконструкции автодороги Атырау - Актау с русского языка на английский язык";
пункт 7 после слов "автодороги "Атырау - Актау" дополнить словами "и проведение работ по переводу проектно-сметной документации по реконструкции автодороги Атырау - Актау с русского языка на английский язык";
в приложении 260 к указанному постановлению:
графу 5 в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпрограммы 039:
дополнить словами "оплата налога на добавленную стоимость по закупу основных средств.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

041 "Iшкi көздердiң есебiнен Қарағанды - Осакаровка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "760673" деген сандар "703073" деген сандармен ауыстырылсын;
715 "Алматы - Бiшкек автожолын оңалту" бағдарламасында:
030 "Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы - Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "756247" деген сандар "925954" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "Iшкi көздердiң есебiнен Алматы - Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "288330" деген сандар "343806" деген сандармен ауыстырылсын;
032 "Сыртқы қарыздар есебiнен Ұзынағаш - Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "1644132" деген сандар "1474425" деген сандармен ауыстырылсын;
033 "Iшкi көздердiң есебiнен Ұзынағаш - Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "662663" деген сандар "607187" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 233-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
036 кiшi бағдарлама мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Атырау - Ақтау автожолын қайта жаңарту бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы орыс тiлiнен ағылшын тiлiне аудару жөнiндегi жұмыстарды жүргізу";
7-тармақ "құжаттаманы алу" деген сөздерден кейiн "және "Атырау - Ақтау" автожолын қайта жаңарту бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы орыс тiлiнен ағылшын тiлiне аудару жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 260-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
039 кiшi бағдарлама "негiзгi құралдарды сатып алу бойынша қосылған құн салығын төлеу." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі