О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1197
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Закона  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифры "45853316" заменить цифрами "45841281";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
цифры "11933413" заменить цифрами "11921378";
в программе 001 "Административные затраты":
цифры "7723925" заменить цифрами "7711890";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "602657" заменить цифрами "590622";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" цифры "44451779" заменить цифрами "44455882";
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
цифры "40441501" заменить цифрами "40445604";
в программе 001 "Административные затраты":
цифры "2717252" заменить цифрами "2721355";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "222437" заменить цифрами "226540";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" цифры "60837834" заменить цифрами "60844125";.
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
цифры "57867601" заменить цифрами "57873892";
в программе 001 "Административные затраты":
цифры "615640" заменить цифрами "621931";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "242230" заменить цифрами "248521";
в функциональной группе 13 "Прочие" цифры "68839522" заменить цифрами "68841163";
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
цифры "8857343" заменить цифрами "8860466";
в программе 001 "Административные затраты":
цифры "317202" заменить цифрами "320325";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "199752" заменить цифрами "202875";
по администратору 620 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1197 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 9-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
1. "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" деген функционалдық топтағы "45853316" деген сандар "45841281" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"11933413" деген сандар "11921378" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Әкiмшiлiк шығындар" деген бағдарламада:
"7723925" деген сандар "7711890" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламадағы "602657" деген сандар "590622" деген сандармен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" деген функционалдық топтағы "44451779" деген сандар "44455882" деген сандармен ауыстырылсын;
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"40441501" деген сандар "40445604" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Әкiмшiлiк шығындар" деген бағдарламада:
"2717252" деген сандар "2721355" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламадағы "222437" деген сандар "226540" деген сандармен ауыстырылсын;
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топтағы "60837834" деген сандар "60844125" деген сандармен ауыстырылсын;
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"57867601" деген сандар "57873892" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Әкiмшiлiк шығындар" деген бағдарламада:
"615640" деген сандар "621931" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламадағы "242230" деген сандар "248521" деген сандармен ауыстырылсын;
13 "Өзгелер" деген функционалдық топтағы "68839522" деген сандар "68841163" деген сандармен ауыстырылсын;
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"8857343" деген сандар "8860466" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Әкiмшiлiк шығындар" деген бағдарламада:
"317202" деген сандар "320325" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламадағы "199752" деген сандар "202875" деген сандармен ауыстырылсын;
620 "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi" деген әкiмшi бойынша:

цифры "765519" заменить цифрами "764037";
в программе 001 "Административные затраты":
цифры "287652" заменить цифрами "286170";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "116337" заменить цифрами "114855".
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с администраторами республиканских бюджетных программ, перечисленным в пункте 1 настоящего постановления, в установленном порядке обеспечить перераспределение кассового исполнения по республиканским бюджетным программам.
3. Администраторам республиканских бюджетных программ, перечисленным в пункте 1 настоящего постановления, в десятидневный срок представить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан предложения по внесению соответствующих изменений в утвержденные паспорта республиканских бюджетных программ.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"765519" деген сандар "764037" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Әкiмшiлiк шығындар" деген бағдарламада:
"287652" деген сандар "286170" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламадағы "116337" деген сандар "114855" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы қаулының 1-тармағында аталған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен республикалық бюджеттiк бағдарламалар бойынша кассалық орындауды қайта бөлудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының 1-тармағында аталған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi он күн мерзiмде Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне бекiтiлген республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарына тиiстi өзгерiстер енгiзу жөнiндегi ұсыныстарды берсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі