О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1205
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 2 "Оборона":
по администратору 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
в программе 076 "Обеспечение обороноспособности страны":
в подпрограмме 034 "Обеспечение воинских частей медикаментами и продукцией медицинского назначения" цифры "500000" заменить цифрами "650000";
в подпрограмме 035 "Обеспечение воинских частей горюче-смазочными материалами" цифры "2000000" заменить цифрами "1850000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республиқасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1205 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмiнде:
2 "Қорғаныс" деген функционалдық тобында:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" деген әкiмшiсi бойынша:
076 "Елдiң қорғаныс қабiлетiн қамтамасыз ету" деген бағдарламасында:
034 "Әскери бөлiмдердi дәрi-дәрмектермен және медициналық мақсаттағы өнiмдермен қамтамасыз ету" деген кiшi бағдарламасындағы "500000" деген сандар "650000" деген сандармен ауыстырылсын;
035 "Әскери бөлiмдердi жанар-жағар май материалдарымен қамтамасыз ету" деген кiшi бағдарламасындағы "2000000" деген сандар "1850000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі