О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 150аy
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменение и дополнения:
в приложении 700-1 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в абзаце четвертом цифру "4" заменить цифрой "2";
абзац пятый дополнить словами: ", Учебно-методического центра в городе Атырау";
абзац шестой дополнить словами ", здания контейнерного досмотра на таможне "Коргас".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 150ау қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 700-1-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
төртінші абзацтағы "4" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзац "бекетінің" деген сөзден кейін ", Атырау қаласындағы оқу-әдістемелік орталықтың" деген сөздермен толықтырылсын;
алтыншы абзац "залдары" деген сөзден кейін ", "Қорғас" кеденіндегі контейнерлік тексеру ғимараты" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі