О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 150ц
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 220 к указанному постановлению:
в пункте 1:
цифры "615640" заменить цифрами "621931";
слова "шестьсот пятнадцать миллионов шестьсот сорок тысяч тенге" заменить словами "шестьсот двадцать один миллион девятьсот тридцать одна тысяча тенге";
в приложении 256 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "и подготовка проектно-сметной документации на мост и участок от гр. РФ протяженностью 5 км а/д "Актобе-Орск" исключить;
после слов "восстановление моста, км 147" дополнить абзацем следующего содержания:
"проведение аварийно-восстановительных работ по ликвидации последствий паводковых разрушений на отдельных участках автодорог:
"Алматы - Хоргос" км 185-189, 191-192, 212-214, 215, 218-220, 222, 227, 236, 243, 244;
"Аксай - Чунджа - Кольжат - граница КНР" на км 10-12, 56-58";
после слов "и Кокшетау - Атбасар" дополнить абзацем следующего содержания:
"подготовка проектно-сметной документации на капитальный ремонт моста через реку Громотуха в поселке Боровое".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 каулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республика Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 150ц қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 220-қосымшада :
1-тармақта:
"615640" деген сандар "621931" деген сандармен ауыстырылсын;
"алты жүз он бес миллион алты жүз қырық мың теңге" деген сөздер "алты жүз жиырма бiр миллион тоғыз жүз отыз бiр мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 256-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"және көпiр мен РФ шекарасынан қашықтығы 5 км "Ақтөбе - Ор" а/ж телімiне жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау" деген сөздер алынып тасталсын;
"147 км көпiр қалпына келтiру;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мынадай автожолдардың жекелеген учаскелерiнде су тасқынының зардаптарын жою жөнiндегi авариялық-қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзу:
"Алматы - Хоргос" 185-189, 191-192, 212-214, 215, 218-220, 222, 227, 236, 243, 244 км;
"Ақсай - Шонжы - Көлжат - ҚХР шекарасы" 10-12, 56-58 км";
"телiмдерiне арналған жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау;"
деген сөздерден кейiн мынадай абзацпен толықтырылсын:
"Бурабай кентiндегi Громотуха өзені арқылы өтетiн көпiрдi күрделi жөндеуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі